• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Głobino
  • Koniecpol
  • Lipa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Żórawina

(1)
  • Na sprzedaż

    Żórawina

    • 470 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis dodatkowy Polecam śliczne, wykończone z najwyższej jakości materiałów 3 pokojowe mieszkanie w domu wielorodzinnym w Żórawinie. Na mieszkanie składa się obszerny salon , po...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wysoka 3 pokoje, wyższy standard

    Wysoka

    • 2 300 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Rafał Jezierski
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie San Miguel de Salinas rynek pierwotny

    Rzeplin

    • 199 900 € cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 666 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowy apartament na sprzedaż w San Miguel de Salinas. Przedstawiamy nowy projekt wspaniałych apartamentów w atrakcyjnej cenie w San Miguel de Salinas. Witamy w wyjątkowym i in...

  • Mieszkanie San Pedro del Pinatar rynek pierwotny

    Rzeplin

    • 269 000 € cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 737 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w San Pedro del Pinatar. Poznaj z nami nowy projekt kameralnego osiedla, położonego w San Pedro del Pinatar (Murcia), w pobliżu wszystkich usług, obiektów...

  • Mieszkanie San Pedro del Pinatar rynek pierwotny

    Rzeplin

    • 240 000 € cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 582 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaz apartament przy plaży w Lo Pagan Przedstawiamy nowy projekt apartamentów przy plaży z widokiem na plażę w Lo Pagan. Nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję dla...

  • Sprzedam bezczynszowe mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam bezczynszowe mieszkanie

    Żerniki Wrocławskie

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe 45 m² – 4 pokoje – Żerniki Wrocławskie, centrum Na sprzedaż mieszkanie 45 m² w kamienicy na 2. piętrze, w centrum Żernik Wrocławskich. Układ: salon z anekse...

  • Mieszkanie Szczepankowice ul.

    Szczepankowice

    • 519 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Czy nie marzysz o codziennym wypoczynku w swoim własnym ogrodzie, gdzie możesz cieszyć się świeżym powietrzem i zielenią? Omega Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszk...

  • Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 635 982 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Kamil Bogdanowicz tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca do...

  • Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa
    1 / 12
    Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa

    Biestrzyków

    • 852 040 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OSIEDLE PLATANOWE W BIESTRZYKOWIE ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej . To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2Km od granic Wrocławia...

  • Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa
    1 / 12
    Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa

    Biestrzyków

    • 620 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa
    1 / 12
    Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa

    Biestrzyków

    • 794 070 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 485 163 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 761 006 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie San Pedro Del Pinatar ul. Crucerp Cawarias

    Rzeplin

    • 150 000 € cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 143 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!!Przestronne mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym i dostępem do tarasu na dachu - komfort i relaks w słonecznej Hiszpanii czekają na Ciebie.NIERUCHO...

  • Sprzedam mieszkanie 78 metrów
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 78 metrów

    Święta Katarzyna

    • 490 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam lub zamienię (z dopłatą z drugiej strony) mieszkanie własnościowe 78m2 w Świętej Katarzynie koło Wrocławia,ul. Żernicka 1. W obecnej chwili są 2 pokoje z możliwością podz...