• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Niemczą

(35)
  • Dom Bielawa

    Bielawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 177,45 m, wybudowany w 2015 roku, usytuowany na działce o powierzchni 900 m. Nieruchomość została zapro...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pieszyce

    • 1 699 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 6 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Dom Tąpadła

    Tąpadła

    • 475 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Tąpadła przy Masywie Ślęży, otoczona lasami. To miejsce zachwyca ciszą , spokojem i bliskością natury-...

  • Dom Bielawa
    1 / 15
    Dom Bielawa

    Bielawa

    • 699 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom (bliźniak) parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 100m2, posadowiony na 10 arowej działce. Na dole znajdują się 2 duże pokoje, duża kuchnia, łazienka o...

  • 1 / 3
    Nowoczesny dom do wykończenia, 105m2,Bielawa

    Bielawa

    • 860 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 105 m², zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie codziennego życia. Nieruchomość została wybudowana w 2025 roku w trad...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym, okolice Bielawy

    Ostroszowice

    • 630 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 13 arów, zlokalizowany w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, około 3 km od Bielaw...

  • Dom w Centrum Bielawy pow. działki 957m2

    Bielawa

    • 1 090 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 3 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania zadbany dom w Centrum Bielawy o pow. 286m2/ działka 957m2Budynek składa się zParter: przedpokój , kuchnia, salon z kominkiem, duża łazienka, kotłowniaPiętro: trzy syp...

  • Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy
    1 / 16
    Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy

    Ostroszowice

    • 330 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 1 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom- przedwojenny pensjonat 234m2 Ostroszowice k. Bielawy (65 km na południe od Wrocławia) tylko dla miłośników starych domów Tu historia spotyka współczesność. Odkryj niepowtarza...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom szeregowy ćwiartka
    1 / 2
    Dom szeregowy ćwiartka

    Strzelin

    • 500 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom przy ulicy Matejki, na dole kuchnia, toaleta i pokój, na piętrze pokój, łazienka i wejście na strych. Jest taras, ogródek, pomieszczenie gospodarcze z instalacją el...

  • Dom Ziębice
    1 / 15
    Dom Ziębice

    Ziębice

    • 790 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 180m2, posadowiony na niemal 10 arowej działce. Dom wybudowany w roku 2000, podpiwniczony. Obok domu znajduje się dodatkowy budynek, w...

  • Dom Przedborowa gm. Stoszowice
    1 / 15
    Dom Przedborowa gm. Stoszowice

    Przedborowa

    • 549 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania duży dom o powierzchni 240m2, w którym znajdują się dwa odrębne mieszkania. Dom posadowiony na działce o powierzchni 2691 m2. Na parterze znajdują się 4 pokoje, kuchn...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący w Brodziszów
    1 / 15
    Na sprzedaż dom wolnostojący w Brodziszów

    Brodziszów

    • 775 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 768 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu tę wyjątkową nieruchomość w miejscowości Brodziszów. To przestronny dom o powierzchni 280 metrów kwadratowych, składający się z dwóch mieszkań. Mieszkanie n...

  • Na sprzedaż dom wraz z polem ornym Piotrowice
    1 / 7
    Na sprzedaż dom wraz z polem ornym Piotrowice

    Piotrowice Polskie

    • 368 543 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wraz z dwiema działkami położony w uroczej miejscowości Piotrowice Polskie , oddalone ok. 9 km od Ząbkowic Śląskich. Dom o powierzchni ok. 10...

  • Dom Księginice Wielkie ul.

    Księginice Wielkie

    • 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego domu, który łączy w sobie niepowtarzalny urok tradycji z nowoczesnym komfortem, tworząc miejsce, które bez wątpienia posiada swoją własną du...

  • Dom Łagiewniki ul.

    Łagiewniki

    • 282 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu, któremu sam możesz nadać oczekiwany klimat i rolę? Tutaj ogranicza Cię tylko wyobraźnia!  Nieruchomość położona jest około 2 kilometrów od Łagiewnik, 28 kilometrów o...

  • Dom Jordanów Śląski ul.

    Jordanów Śląski

    • 1 199 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzyłeś żeby zamieszkać we własnym nowym domu z dużym ogrodem, widokiem na las i na Ślężę? Na spokojnym, bezpiecznym osiedlu domków jednorodzinnych dodatkowo 500 metrów od zal...

  • Dom Sulistrowice ul. Letnia

    Sulistrowice » ul. Letnia

    • 1 249 999 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz wyjątkowej nieruchomości? Omega Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu dom znajdujący się w Przemiłowie, w gminie Sobótka.Uroczy domek położony w malowniczym otoczeniu...

  • Dom Radzików ul.

    Radzików

    • 285 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Omega Estate oferuje dom w świetnej lokalizacji, który ma ogromny potencjał.Nieruchomość położona jest około 2 kilometrów od Łagiewnik, 28 kilometrów od Bielan Wrocławskich, a do s...

  • dom powierzchnia 220m2 Bielawa (60 km od Wrocławia)
    1 / 9
    dom powierzchnia 220m2 Bielawa (60 km od Wrocławia)

    Dzierżoniów

    • 380 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    dom powierzchnia 220m2 Bielawa (60 km od Wrocławia) • Cena 380000zł • dom wolnostojący - stan surowy zamknięty • powierzchnia 220m2 • powierzchnia działki 544m2 • ilość kondygnac...

  • Dom jednorodzinny o pow. 220 m2 cał., do zamieszkania, super
    1 / 16
    Dom jednorodzinny o pow. 220 m2 cał., do zamieszkania, super

    Dzierżoniów

    • 1 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w rewelacyjnej lokalizacji w Dzierżoniowie. Blisko szkoły, przedszkoli, sklepów. Spokojna lokalizacja, ale wszędzie blisko. Dom gotowy do zamieszkani...