mieszkanie na sprzedaż
25 mar 2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Pieszyce |43m2

woj. Dolnośląskie pow. dzierżoniowski gm. dzierżoniowski
Dodane 1 miesiąc temu, środa, 25 marzec 2026 11:20
260 000 zł 43 m2
260 000 zł 43 m2 6 047 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 43 m2
Cena za metr 6 047 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 2
ID oferty K37497982

Opis

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w bloku o powierzchni 43,4 m², położone w spokojnej części Pieszyc . Lokal idealny zarówno dla pary, singla, jak i jako inwestycja pod wynajem.
Najważniejsze informacje: Powierzchnia: 43,4 m²
Liczba pokoi: 2
Cena: 260 000 zł
Czynsz: 500 zł
Ogrzewanie: miejskie
Okna: plastikowe
Standard i atuty mieszkania: wymieniona instalacja elektryczna
wymieniona instalacja hydrauliczna
mieszkanie gotowe do zamieszkania
funkcjonalny układ pomieszczeń
niskie koszty utrzymania
Lokal zapewnia komfort codziennego użytkowania dzięki ogrzewaniu miejskiemu oraz zmodernizowanym instalacjom, co eliminuje konieczność dodatkowych nakładów finansowych w najbliższym czasie.
Spokojna okolica z dostępem do niezbędnej infrastruktury: sklepy, szkoły, przystanki komunikacji oraz tereny zielone.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację mieszkania.
Usługa pośrednictwa jest odpłatna - biuro pobiera prowizję zgodnie z obowiązującą umową zawieraną przed prezentacją nieruchomości.

Dzięki współpracy z naszym biurem otrzymujesz :

Pełne wsparcie i pomoc przy kompletowaniu dokumentów,
sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości,
przekazaniu nieruchomości ,oraz rozliczeniu się
w przedsiębiorstwach będącymi dostawcami mediów.
Dodatkowo współpracujemy z Notariuszami,
Doradcami kredytowymi , Rzeczoznawcami Majątkowymi,
Tłumaczami Przysięgłymi.

Zapraszamy do kontaktu.

Agent prowadzący: Marta Polak