• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Bielawą

(96)
  • Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 289 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy – Ząbkowice Śląskie, blisko centrum Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,76 m², położone na pierwszym piętrz...

  • Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl
    1 / 8
    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl

    Ząbkowice Śląskie

    • 450 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zajmującego całe pierwsze piętro stylowej kamienicy, zlokalizowanej w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Wrocła...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo

    Brzeźnica

    • 190 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy – Brzeźnica, gm. Bardo Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, w spokojnej wsi, a jednocześnie blisko miasta –...

  • Sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji

    Dzierżoniów

    • 396 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni 51,73 m2, usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku na os. Różanym. Lokal składa się z dwóch pokoi, oraz kuchni z jadalnią, łazienki z WC or...

  • OKAZJA, KTÓRA NIE CZEKA – 109 m² MOŻLIWOŚCI W SERCU MIASTA
    1 / 6
    OKAZJA, KTÓRA NIE CZEKA – 109 m² MOŻLIWOŚCI W SERCU MIASTA

    Ząbkowice Śląskie

    • 630 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie, daje przestrzeń do życia i ma potencjał, którego nie da się dorobić – właśnie ją znalazłeś. To nie jest zwykłe mieszkanie. To...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Rynek

    Dzierżoniów » rynek Rynek

    • 280 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie Biuro AP Nieruchomości Aleksandra Powierska oferuje:Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w samym centr...

  • mieszkanie 2pokoje z aneksem 1piętro Dzierżoniów
    1 / 6
    mieszkanie 2pokoje z aneksem 1piętro Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 1 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie 2pokoje z aneksem 1piętro Dzierżoniów • powierzchnia 52m2 • ogrzewanie gazowe własne • balkon, okna pcv • 1 pokój z aneksem kuchennym, sypialnia • wyposażenie kuchni: m...

  • Przytulne mieszkanie po remoncie z widokiem na Góry Sowie
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie po remoncie z widokiem na Góry Sowie

    Pieszyce

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA ! OKAZJA ! BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie po całkowitym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji w Pieszycach z widokiem na Góry Sowie!...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na sprzedaż mieszkanie blisko rynku w Ząbkowicach
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie blisko rynku w Ząbkowicach

    Ząbkowice Śląskie

    • 299 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m², położone w Ząbkowicach Śląskich. Lokal obejmuje przestronny salon, dwa komfortowe pokoje, kuchnię, łazienkę oraz pr...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jugów

    • 120 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 1 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 1 250 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szukasz jasnej i nowoczesnej kawalerki na wynajem? Lepiej nie mogłeś trafić. Omega Estate zaprasza do wynajęcia mieszkania na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie znajduje...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Gen. Władysława Andersa

    Dzierżoniów » ul. Andersa

    • 299 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, a zarazem blisko centrum?Omega Estate prezentuje nieruchomość w Dzierżoniowie właśnie dla Ciebie!Mieszkanie zlokalizowane 10 min...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 370 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w dogodnej lokalizacji?Omega Estate przedstawia przestronne mieszkanie w Dzierżoniowie, idealne dla rodziny lub osób ceniących sobie przestrzeń i wy...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 207 999 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szukasz zakupu prostego, łatwej transakcji i natychmiastowych zysków? Może jednak nie pod inwestycję, a dla siebie mieszkania niewymagającego wkładu finansowego? Omega Estate propo...

  • Mieszkanie Jagodnik gm. Świdnica
    1 / 6
    Mieszkanie Jagodnik gm. Świdnica

    Jagodnik

    • 109 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 4 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na parterze - 2 minuty od Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki,...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 4
    Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 1 350 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 32,60 m² – Ząbkowice Śląskie Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 32,60 m², położone na II piętrze kamienicy w Ząbkowicach Śląskich. Układ...

  • Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich
    1 / 5
    Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 179 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 34,65 m², położonego na drugim piętrze budynku z lat 80., usytu...

  • Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl
    1 / 7
    Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl

    Ząbkowice Śląskie

    • 599 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Obniżamy cenę ! Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 130,84 m² w kamienicy – Ząbkowice Śląskie Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego na pierwszym piętrze...

  • Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich
    1 / 6
    Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 170 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Ząbkowic Śląskich! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania położonego na czwartym piętrze w centrum miasta. To idealna propozycja za...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 320 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości