• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Bielawą

(96)
  • 2 pokoje, 25m2 III piętro- Dzierżoniów

    Dzierżoniów » ul. Nowowiejska

    • 99 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 25m2 w Dzierżoniowie przy ul. Nowowiejskiej nieopodal kościoła .Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju na III pięt...

  • Przytulne 3 duże pokoje, ok 63m2, II piętro

    Dzierżoniów

    • 345 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania duże, przestronne mieszkanie w ocieplonym bloku na II piętrze o powierzchni 62,41 m2.Lokal składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, dwóch dużych sypialni, łaz...

  • Dwu poziomowe mieszkanie w Piławie Górnej

    Piława Górna

    • 136 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w Piławie Górnej przy ul. OkrzeiLokal składa się z:Parter: kuchnia, łazienka, WCPiętro: dwa pokoje o łącznej powierzchni 33,84 m2Do mieszkania...

  • 1 / 4
    Kawalerka po remoncie centrum Dzierżoniowa

    Dzierżoniów » ul. Rzeźnicza

    • 215 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalną i w pełni wyremontowaną kawalerkę zlokalizowaną w centrum Dzierżoniów. Cena: 215 000 zł Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym bloku. Lok...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Pieszyce |43m2

    Pieszyce

    • 260 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w bloku o powierzchni 43,4 m², położone w spokojnej części Pieszyc . Lokal idealny zarówno dla pary, singla, jak i jako inwestycja pod...

  • Nowa cena!parter,3pokoje,68m2/osobne wejście

    Piława Górna

    • 215 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Arkadia Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie w Piławie Górnej o powierzchni 68m2.Lokal znajduje się na parterze budynku z osobnym wejściem.Mieszkanie składa się z salonu...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż lub wynajem mieszkanie 36m2,parter

    Dzierżoniów

    • 242 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż lub wynajem oferujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 36 m², położoną w Dzierżoniowie .Lokal usytuowany jest na parterze w zadbanym, ocieplonym budynku wielorodzi...

  • NOWA CENA! 60m2, II piętro

    Dzierżoniów » ul. Szkolna

    • 279 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania klimatyczne mieszkanie na II piętrz przy ul. Szkolnej w DzierżoniowieLokal składa się z salonu, sypialni, przedpokoju, kuchni oraz łazienki o łącznej powierzchni ok 6...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie na sprzedaż w Dzierżoniowie ,Błękitne

    Dzierżoniów » os. Błękitne

    • 320 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,21 m² wraz z pomieszczeniem przynależnym (piwnicą), położone na 4. piętrze w budynku na Osiedlu Błękitnym w Dzierżoniow...

  • NOWA CENA PARTER65m2! os. Kolorowe-3 pokoje,balkon

    Dzierżoniów » os. Kolorowe

    • 385 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 65 m² – os. Kolorowe, DzierżoniówParter | Duży balkon | Po remoncieBiuro nieruchomości prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzc...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 12
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 315 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63m2, na 3 pietrze bloku na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie jest częściowo wyremontowane. Ogrzewanie i ciepła wod...

  • Mieszkanie Piława Górna, Polna
    1 / 12
    Mieszkanie Piława Górna, Polna

    Piława Górna

    • 250 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 usytuowane na parterze kamienicy w Piławie Górnej. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie znajduję się w...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 10
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 1 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia piękne, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie na parterze bloku na osiedlu Jasnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie o podwyższonym standardzie, w pełni wyposażone. Ogrzewanie...

  • Mieszkanie Niemcza, Rynek
    1 / 9
    Mieszkanie Niemcza, Rynek

    Niemcza

    • 250 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,90 m2 usytuowane na parterze kamienicy w centrum Niemczy. Mieszkanie znajduje się w dobrej lokalizacji centrum Nie...

  • Mieszkanie Piława Górna, Budowlanych
    1 / 5
    Mieszkanie Piława Górna, Budowlanych

    Piława Górna

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,18 m2 usytuowane na parterze w bloku przy ul. Budowlanych w Piławie Górnej. OFERTA NA WYŁĄ...

  • Mieszkanie Nowa Ruda
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 159 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w doskonałej lokalizacji Nowej Rudy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, z którego mo...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 15
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 319 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam nowoczesne, świeżo wyremontowane (nie używane) 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze bloku na osiedlu Tęczowym 10f w Dzierżoniowie. W mieszkaniu wykonano generalny remont, w...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 5
    Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 1 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie – Ząbkowice Śląskie Oferujemy na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45,42 m², położone w dogodnej lokalizacji – niedaleko centrum Ząbk...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 7
    Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 1 700 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie Przedstawiamy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44,70 m² w kamienicy , niedaleko centrum Ząbkowic Śląskich . Skład mieszkania Mieszkanie składa się - z dw...