• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczawno-Zdrój

(15)
  • Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza
    Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza

    Szczawno-Zdrój

    • 630 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Klimatyczne mieszkanie z własnym ogrodem - Szczawno-Zdrój! Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z duszą, z urokliwym ogródkiem i balkonem. W tym mieszkaniu już od wejścia...

  • Mieszkanie Szczawno-Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 325 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W 2 PIĘTROWEJ KAMIENICY, ZLOKALIZOWANE W SZCZAWNIE-ZDROJU. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,93m2 usytuowane na parterze 2 pięt...

  • Działka Szczawno-Zdrój
    1 / 10
    Działka Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 530 000 zł cena
    • 5 612 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Fajna działka przy ulicy Saperów - Szczawno Zdrój. Na sprzedaż oferuje dość ciekawą działkę budowlaną o powierzchni 5612m2 w skład której wchodzą wydzielone cztery działki, nieruch...

  • Działka Szczawno-Zdrój
    1 / 7
    Działka Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 230 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczawno Zdrój - Ułanów Nadwiślańskich Proponuje Państwu do kupna działkę o powierzchni 1400 mkw z niesamowitym widokiem na pobliskie góry. Parcela objęta MPZP. Media znajdują...

  • Działka Szczawno-Zdrój
    1 / 9
    Działka Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 19 800 000 zł cena
    • 110 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta skierowana dla inwestora. Działka znajdująca się obok John Cotton (producent kołder i poduszek) Sprzedam grunt znajdujący się w Szczawnie Zdrój przy ulicy Szczawieńskiej T...

  • Działka Szczawno-Zdrój
    1 / 3
    Działka Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 9 000 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta skierowana dla inwestora. Działka znajdująca się obok salonu samochodowego KIA oraz Dacia!!!! Sprzedam grunt znajdujący się w Szczawnie Zdrój przy ulicy Łączyń...

  • Mieszkanie Szczawno-Zdrój
    1 / 10
    Mieszkanie Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 249 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE ZLOKALIZOWANE W SZCZAWNIE-ZDROJU. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,32m2 (powierzchnia mierzona ze skosami to 70m2) usytuowane...

  • Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty
    1 / 16
    Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty

    Szczawno-Zdrój

    • 690 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nieruchomość obejmująca dwa niezależne apartamenty położone w klimatycznej kamienicy, przy ul. Kolejowej, w uzdro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Słoneczne mieszkanie, garderoba, parking prywatny
    1 / 10
    Słoneczne mieszkanie, garderoba, parking prywatny

    Szczawno-Zdrój

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ciepłe i słoneczne mieszkanie 37m na 1 piętrze, w domku z miejscem parkingowym na terenie działki. Blisko wjazdu na obwodnicę Europejkę. Składa się z salonu z kuchnią, sypialni, ga...

  • dom z ogrodem przy parku w Szczawnie - Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 1 150 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom z ogrodem zlokalizowany przy parku w zielonym Szczawnie - Zdrój.Budynek jednorodzinny, dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 120 m2.Działka w kształcie prostoką...

  • Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 200 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 1...

  • Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 170 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ SZCZAWNA – ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 1...

  • Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 60 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 200 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 200 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka budowlana uzbrojona 1487m2 Struga Szczawno-Zdrój

    Struga

    • 185 875 zł cena
    • 1 487 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana uzbrojona (w pasie drogi), położona w Strudze, koło Szczawna- Zdroju. Działka położona jest w cichej, rozwijającej się okolicy, pośród zieleni, z w...

  • Lokal Stare Bogaczowice

    Stare Bogaczowice

    • 990 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości. Obiekt z ogromnym potencjałem. Przeznaczenie -baza noclegowa/ agroturystyka. Nieruchomość s...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wałbrzych

    • 269 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wałbrzych

    • 319 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wałbrzych

    • 151 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dom Jabłów rynek pierwotny ul.

    Jabłów

    • 476 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dlaczego to czytasz? Czyż nie dlatego, że masz marzenia? Czy to nie jest dobry moment, aby zacząć myśleć o sobie i je realizować? Masz jedno życie! Omega Estate oferuje do zakupu d...

  • atrakcyjna działka z pięknym widokiem

    Stare Bogaczowice » ul. Świerkowa

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedaż początek 2026 płaskie działki w kształcie prostokąta o powierzchni po 1000 m2, położone w Starych Bogaczowicach.Aktualny status- w trakcie podziału.Nieruchomości są bardzo...

  • Mieszkanie Pogorzała

    Pogorzała

    • 400 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała! Na powierzchnię mieszkania obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łą...

  • Dom Pogorzała

    Pogorzała

    • 400 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 2 454 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała! Na powierzchnię domu obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łączn...

  • Dom Stare Bogaczowice

    Stare Bogaczowice

    • 990 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości. Obiekt z ogromnym potencjałem. Może też pełnić funkcję agroturystyki Nieruchomość składa...

  • Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,
    1 / 6
    Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,

    Jabłów

    • 520 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ STAN SUROWY ZAMKNIĘTY JABŁÓW/BOGUSZÓW GORCE Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym w zabudowie bliźniacz...

  • atrakcyjna działka z pięknym widokiem

    Jabłów

    • 134 435 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działki w kształcie prostokąta o powierzchni od 1169 m2 do 1209 m2 położone w Jabłowie, gmina Stare Bogaczowice.Cena 115 zł za m2Nieruchomości są bardzo atrakcyjne poło...

  • działka uzbrojona w cichej okolicy

    Chwaliszów

    • 122 280 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa 1019 m2 niezabudowana, położona na nasłonecznionym, płaskim terenie.Nieruchomość z dostępem do drogi utwardzonej, nieogrodzona. Wokół zabudowa zag...

  • Działka Jabłów ul.

    Jabłów

    • 85 680 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w górach? Jednak niedaleko cywilizacji? Omega Estate ma coś dla Ciebie! Jabłów - bo, o nim mowa, to rozwijająca się miejscowość z dobrym dojazdem do miasta, a widok...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 259 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W DZIELNICY NOWE MIASTO . Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej...

  • Nowoczesny dom -Siodłkowice k. Świebodzic
    1 / 16
    Nowoczesny dom -Siodłkowice k. Świebodzic

    Jaskulin

    • 1 399 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 5 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości Siodłkowice, zaledwie kilka minut jazdy od Świebodzi...

  • Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem
    1 / 16
    Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem

    Cieszów

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    UWAGA - mieszkanie na terenie w 100% NIEZALEWOWYM! UWAGA - nowość w naszej ofercie! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Cena do negocjacji dla zdecydowanego nabywcy. Wyremo...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 214 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM I OGRZEWANIEM MIEJSKIM W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,70m2, usytuowane na 1 piętrze w 3...

  • Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień

    Wałbrzych

    • 254 380 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY BIAŁY KAMIEŃ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,4m2 i całkowitej 68,18m2 usytuowane na 4 piętrze w 4...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 895 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWY APARTAMENT W KAMIENICY PO TERMOMODERNIZACJI ZLOKALIZOWANY W ŚRÓDMIEŚCIU. Opis lokalu: Apartament o powierzchni użytkowej 153 m2 usytuowany na 2 piętrze w 4...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 209 990 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W 10 PIETROWYM BLOKU PO TERMOMODERNIZACJI. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 29m2 , usytuowane na 1 piętrze 10 piętrowego bloku z...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 309 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,87m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy, z lat 90-tych...

  • Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 259 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY SZCZAWIENKO Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m2 i całkowitej 45,73m2 usytuowane na parterze w 2 piętr...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 264 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY NOWE MIASTO . Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,86 m2 i całkowitej 52,48 m2...

  • Działka Jabłów gm. Stare Bogaczowice
    1 / 11
    Działka Jabłów gm. Stare Bogaczowice

    Jabłów

    • 499 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje atrakcyjna działkę inwestycyjna idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową, zlokalizowaną przy głównym skrzyżowaniu drogi w Jabłowie. Parcela...

  • Mieszkanie idealne dla studenta / pary

    Wałbrzych » ul. Michałowskiego

    • 135 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z balkonem – Piaskowa Góra, ul. Michałowskiego | 18,44 m² Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18,44 m², położona na 5. piętrze w bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,12 m2 i całkowite...

  • działka Jabłów
    1 / 2
    działka Jabłów

    Jabłów

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlana w Jabłowie na nowo powstającym osiedlu domków

  • Praktyczna kawalerka - Reymonta 27, Podgórze
    Praktyczna kawalerka - Reymonta 27, Podgórze

    Wałbrzych

    • 1 250 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: Powierzchnia 21 m2. Piętro 3. Gazowe ogrzewanie. Lokalizacja: Mieszkanie znajdu...

  • Sprzedam zabytkowy dom
    1 / 3
    Sprzedam zabytkowy dom

    Stare Bogaczowice

    • 750 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klasztor pocysterski 1806 rok. Budynek klasztoru i pomieszczeń gospodarczych Powierzchnia budynku ok. 650 mkw podstawy. Liczba pokoi jest orientacyjna, gdy z budynek ma specyficzn...