• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdynia
  • Habdzin
  • Szymanów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Wałbrzych

(18)
  • Kawalerka 18,44 M2 Wałbrzychu

    Wałbrzych

    • 135 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka 18,44 M2 Piaskowa Góra w Wałbrzychu na sprzedaż. W pobliżu liczne sklepy, szkoła, przeczkole, parki, komunikacja miejska i inne udogodnienia. Idealne dla każdego nie w...

  • Kawalerka dla każdego w fajnej okolicy.
    Kawalerka dla każdego w fajnej okolicy.

    Wałbrzych

    • 135 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Sprzedam kawalerkę 18,44 M2 Piaskowa Góra w Wałbrzychu, ul Michałowskiego. W okolicy liczne sklepy, szkoła, przeczkole, apteki , komunikacja miejska i wiele innych dobrodziejstw p...

  • Praktyczna kawalerka - Reymonta 27, Podgórze
    Praktyczna kawalerka - Reymonta 27, Podgórze

    Wałbrzych

    • 1 250 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: Powierzchnia 21 m2. Piętro 3. Gazowe ogrzewanie. Lokalizacja: Mieszkanie znajdu...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,12 m2 i całkowite...

  • Mieszkanie idealne dla studenta / pary

    Wałbrzych » ul. Michałowskiego

    • 135 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z balkonem – Piaskowa Góra, ul. Michałowskiego | 18,44 m² Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18,44 m², położona na 5. piętrze w bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 149 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2 i całkowite...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podgórze
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 195 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż oferuję mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze przy ulicy Świdnickiej usytuowane w dwupiętrowej kamiennicy na wysokim parter...

  • Mieszkanie Wałbrzych Glinik
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Glinik

    Wałbrzych

    • 144 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ KAWALERKA OPEN SPACE Z KOMINKIEM I OGRÓDKIEM W DZIELNICY GLINIK STARY. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 30m2 , usytuowane na parterze 1 piętrowej kamienicy, w sk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 128 999 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    NA SPRZEDAŻ KAWALERKA W CENTRUM PIASKOWEJ GÓRY. SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU, MOŻLIWOŚĆ NABYCIA PRZEZ OBYWATELI UKRAINY. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytko...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 169 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY PO REMONCIE W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,23m2 i całkowitej 42,33 usytuowane na parter...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 145 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 4 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,45 m2 i całkowite...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 139 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 8 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNE STUDIO W DZIELNICY NOWE MIASTO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 14m2 + 3 m2 antresola sypialna, usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy, w skła...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podgórze
    1 / 13
    Mieszkanie Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 149 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I BALKONEM W SPOKOJNEJ CZĘŚCI DZIELNICY PODGÓRZE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 32,66m2 , usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowe...

  • Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin

    Wałbrzych

    • 174 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY SOBIĘCIN. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,2 m2 i całkowitej 35...

  • mieszkanie w Śródmieściu

    Wałbrzych

    • 149 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 4 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecam mieszkanie po remoncie, w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy zlokalizowane w Śródmieściu w Wałbrzychu. W budynku klatka schodowa została odremontowana oraz zamontowano d...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wałbrzych

    • 151 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wałbrzych

    • 165 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wałbrzych

    • 180 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr

Świdnica

    • 216 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Rafał Jezierski
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM

    Boguszów-Gorce

    • 92 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 2 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM UL. STRAZACKA 4 M.10 region Dolnoslask BEZ POSREDNICTWA -SPRZEDAJE JAKO OSOBA PRYWATNA Mieszkanie cale wyszpachlo...

  • Mieszkanie Mieroszów ul. Wiejska

    Mieroszów » ul. Wiejska

    • 148 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, położonego na II piętrze w kamienicy w malowniczej miejscowości Mieroszów. Na powierzchni...

  • Mieszkanie Mieroszów

    Mieroszów

    • 170 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Prezentujemy Kawalerkę 30m2 znajdującą się w miejscowości Mieroszów. Kawalerka świeżo po remoncie, posiada oddzielną kuchnię. Nieruchomość położona jest na parterze dwu-pi...

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny

    Świdnica

    • 290 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferta bez prowizji od kupującego - 0% prowizji!, bez podatku PCC Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofe...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świdnica

    • 279 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świdnica

    • 1 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Boguszów-Gorce

    • 69 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 119 900 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    [i] Udział w mieszkaniu - zakup tylko za gotówkę, idealne dla Inwestora! [/i] Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia oraz osobny pokój - dodatkową powierzchnię s...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia pokój! Cena najmu - bez dodatkowych opłat! Cena oferty dotyczy pokoju! Do wynajęcia pokój, dodatkowo wspólna kuchnia, dwie łazienki oraz dwie toalety, p...

  • Mieszkanie Świdnica ul. okolice Osiedla Młodych

    Świdnica » ul. Młodych

    • 1 600 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    [i]MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA 2025 ROKU.[/i] Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w okolicach Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchni...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 290 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka w samym Centrum Świdnicy - gotowa do zamieszkania! Mieszkanie po generalnym remoncie! Istnieje możliwość zamiany na większe mieszkanie z dopłatą lub do re...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 179 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie I-pokojowe na I piętrze w okolicach Centrum! Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni ponad 30m2, na którą składają się pokój, kuchnia i łazienka z toaletą. Mie...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 209 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu kawalerkę położoną w Świdnicy na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszka...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 109 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 4 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na parterze - 2 minuty od Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 125 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, kuchnia oraz łazienk...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 279 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klimatyczna kawalerka na Osiedlu Młodych - gotowa do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym, łazienka i przedpokój. Mieszkanie w ba...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Zawiszów

    Świdnica » ul. Osiedle

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na wynajem dwa mieszkania zlokalizowane w domu jednorodzinnym, położonym na Osiedlu Zawiszów Każde z mieszkań składa się z osobnej kuchni, łazienki oraz pokoju. Lokale są w pełn...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Zawiszów

    Świdnica » ul. Osiedle

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 269 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m, po remoncie. Lokal składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie znajduje się w budynku z miejskim...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 299 800 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przestronna kawalerka w bloku - parter, okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny pokój, duża kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie w bard...

  • Mieszkanie Jagodnik gm. Świdnica
    1 / 6
    Mieszkanie Jagodnik gm. Świdnica

    Jagodnik

    • 109 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 4 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na parterze - 2 minuty od Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki,...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 189 999 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Poszukujesz mieszkania idealnego pod inwestycje? A może szukasz czegoś dla siebie?  Omega Estate proponuje do zakupu atrakcyjną kawalerkę w spokojnej i cichej okolicy.Na 35 m2 skła...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Ludwika Zamenhofa

    Świdnica » ul. Zamenhofa

    • 225 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szukasz gotowej nieruchomości pod wynajem? A może to miejsca do zaspakajania własnych potrzeb mieszkaniowych? Omega Estate proponuje do zakupu nietypową kawalerkę w typowym bloku. ...

  • Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack
    1 / 8
    Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack

    Kamienna Góra

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Witam, Sprzedam mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, - dużej i wyposażonej kuchni z oknem, - łazienki...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska
    1 / 5
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 125 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, kuchnia oraz łazienka z...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska, Cicha okolica
    1 / 6
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska, Cicha okolica

    Jaworzyna Śląska

    • 120 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na I piętrze kamienicy w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania ok. 37 m2 składa się salon, kuch...

  • Kawalerka w centrum Głuszycy
    1 / 8
    Kawalerka w centrum Głuszycy

    Głuszyca

    • 75 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w centrum miasta z widokiem na Góry Sowie. Mieszkanie ma 26 m2. Jest pokój, kuchnia i łazienka. W kuchni są blaty, zlew, kuchenka, lodówka, pralka i szafki. W łazience je...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie położone w wolnostojącym domu wolnostojącym, znajdującym się przy spokojnej , kameralnej uliczce na osiedlu domków jednorodzinnych- na osiedlu Zawiszów....

  • Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM
    1 / 11
    Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM

    Boguszów-Gorce

    • 92 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 2 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    UL. STRAZACKA 4 M.10 region Dolnoslask Mieszkanie cale wyszpachlowane -NIE REGIPSY!! Wymalowane teraz w maju-2023 roku Panele na podlodze w pokoju polozone 2 tyg temu wrz...