• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Wałbrzych

(42)
  • Wałbrzych, Piaskowa Góra, 2 pokoje
    Wałbrzych, Piaskowa Góra, 2 pokoje

    Wałbrzych

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDAM mieszkanie na PIASKOWEJ GÓRZE super lokalizacja, pow. 40,5 , 2 pokoje, blok 3 piętro, w 4-piętrowym bloku, rozkładowe, kuchnia w zabudowie wyposażona w...

  • Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje - Katowicka 2
    1 / 9
    Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje - Katowicka 2

    Wałbrzych

    • 1 120 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej w Wałbrzychu. -Nieruchomość- Powierzchnia 35 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacj...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 179 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY NOWE MIASTO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,13m2, usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowej kamienicy w skład...

  • mieszkanie Podgórze blisko PKP widok na zieleń
    1 / 8
    mieszkanie Podgórze blisko PKP widok na zieleń

    Wałbrzych

    • 1 600 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam na wynajem mieszkanie z widokiem na zieleń na wałbrzyskim Podgórzu, dostępne od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja - 500 metrów do dworca PKP. Mieszkanie po generalnym remonc...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 12
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 199 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY NOWE MIASTO W OK. UL. TRUSKAWIECKIEJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,2 m2 i użytkowej 45,40 m2, u...

  • Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 133 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 3 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 43 m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Szczawienko przy ulicy Uczniowskiej, usytuowana w bloku na parterze. Składającą się z: -...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 2
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 107 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 48m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Stary zdrój . Usytuowana w kamienicy na wysokim parterze: Składającą się z: - Kuchni, - 2 pokoi,...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 12
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 189 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Poszukujesz mieszkania idealnego dla siebie??? Koniecznie zerknij na ofertę. Na sprzedaż oferuje wyjątkowo ładne oraz gustownie wyremontowane mieszkanie znajd...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 12
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 214 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY PO REMONCIE W DZIELNICY STARY ZDRÓJ W OK. UL. ŻEROMSKIEGO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,20m2 i całkowitej 57,2...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 215 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM WAŁBRZYCHA. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 50m2 ,usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy , w skład którego wchodzą: ~ sa...

  • Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień

    Wałbrzych

    • 235 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biały Kamień/2pokoje/do wprowadzenia NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY BIAŁY KAMIEŃ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,8 m2.Usytuowane na parterze w...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 279 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2pok/media miejskie/do wprowadzenia/rok bud.1995r. NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W 4 PIĘTROWYM BUDYNKU Z 1996r. W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchn...

  • Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 259 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY SZCZAWIENKO Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m2 i całkowitej 45,73m2 usytuowane na parterze w 2 piętr...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 264 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY NOWE MIASTO . Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,86 m2 i całkowitej 52,48 m2...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 6
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 219 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PO TERMOMODERNIZACJI, W DZIELNICY PIASKOWA GÓRA. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 40,03m2, usytuowane na 3 piętrze...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 240 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA, PO REMONCIE W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 78,30m2 i użytkowej 72,60m2, usytu...

  • Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień
    1 / 12
    Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień

    Wałbrzych

    • 259 999 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biały Kamień/Szczawno-Zdrój/ 2pokoje/po remoncie/ pełne wyposażenie NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY BIAŁY KAMIEŃ, NA GRANICY BIAŁEGO KAMIENIA I SZCZAWNA ZDROJU. Opi...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podzamcze
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Podzamcze

    Wałbrzych

    • 259 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Podzamcze/2pok/blok 4 piętrowy NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY PODZAMCZE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni 47,5m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku...

  • Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień
    1 / 12
    Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień

    Wałbrzych

    • 200 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biały Kamień/ 2pokoje/do wprowadzenia/ pełne wyposażenie. NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY BIAŁY KAMIEŃ, NA GRANICY BIAŁEGO KAMIENIA I SZCZAWNA ZDROJU. Opis lokalu:...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 269 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY NOWE MIASTO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 74,6m2 i użytkowej 66,5m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 p...