• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Jawor

(1)
  • Mieszkanie Jawor ul. Cukrownicza

    Jawor » ul. Cukrownicza

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Omega Estate proponuje mieszkanie do wynajmu położone w strategicznym miejscu obok Mercedes-Benz oraz innych zakładów pracy. Na niecałe 30m2 składa się:- duży jasny pokój z widokie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie bez pośredników

    Legnica

    • 237 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje. Zlokalizowane na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Legnica osiedle Piekary C. Blisko szkoła, przedszkole, markety i przystanek autobusowy. Kon...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Legnica » ul. Myrka

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica

    • 650 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 421 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica » ul. Artyleryjska

    • 2 250 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • DWA MIESZKANIA
    1 / 20
    DWA MIESZKANIA

    Legnica » ul. Witelona

    • 720 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    "Nieruchomości" Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legnica

    • 3 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE LEGNICA
    1 / 16
    MIESZKANIE LEGNICA

    Legnica » ul. Pomorska

    • 289 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    "Nieruchomości" Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bolków

    • 248 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legnica

    • 520 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica » Piekary Wielkie

    • 285 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Zębowice rynek pierwotny ul.

    Zębowice

    • 653 325 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Marzy Ci się przestrzeń i święty spokój? Omega Estate ma do zaoferowania piękne mieszkania - alternatywę domu.Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w Zębowicach oferuje przemyślane r...

  • Mieszkanie Goczałków ul.

    Goczałków

    • 341 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate spełnia marzenia! Tym razem o dużym mieszkaniu dla rodziny! Szukasz nieruchomości stanowiącej alternatywę dla domu? A może chcesz mieszkać w połowie, a drugą wynajmowa...

  • Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu

    Bolków

    • 110 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 M2 w spokojnej okolicy Bolkowa. Lokal do remontu, co pozwala na aranżację według własn...

  • Duze mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy parku

    Legnica

    • 509 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 851 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy usytuowane w doskonałej lokalizacji w pobliżu parku i centrum Legnicy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy przy ul...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 4
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 521 475 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji „BOISKOVA” zlokalizowanej w Legnicy przy ul. Boiskowej. Inwestycja to kameralny budynek wielorodzinn...

  • Mieszkanie Legnica, Wjazdowa
    1 / 5
    Mieszkanie Legnica, Wjazdowa

    Legnica

    • 360 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż -lokal mieszkalny ul Wjazdowa Legnica, ul. Wjazdowa Powierzchnia: 67 m² Piwnica: 3 m² Liczba pomieszczeń: 3 Piętro: parter Ogrzewanie: miejskie Stan techniczny: w trak...

  • Na sprzedaż Mieszkanie 3-pok. Legnica Piekary A Karkonoska
    1 / 14
    Na sprzedaż Mieszkanie 3-pok. Legnica Piekary A Karkonoska

    Legnica

    • 371 640 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 48,9m2, przy ulicy Karkonoskiej, na osiedlu Piekary A. Mieszkanie jest środkowe, położone na 2 piętrze, czteropiętrow...

  • Mieszkanie Legnica, al. Rzeczypospolitej
    1 / 9
    Mieszkanie Legnica, al. Rzeczypospolitej

    Legnica

    • 285 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Słoneczna Kawalerka z Włoskim Stylem Legnica, Osiedle Bielany Szukasz gotowego do wprowadzenia, przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy? A może planujesz inwestycję pod wynajem?...

  • Mieszkanie Goczałków ul.

    Goczałków

    • 350 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wraz z rodziną szukasz atrakcyjnego cenowo mieszkania? Omega Estate ma coś dla Ciebie! Proponujemy rozkładowe mieszkanie położone w zadbanym budynku w miejscowości Goczałków, 5 km...

  • REZERWACJA! OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE 90m2
    1 / 14
    REZERWACJA! OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE 90m2

    Stanowice

    • 530 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam komfortowe mieszkanie koło Wrocławia w Stanowicach CENA 530.000,00zł Idealne pod wynajem!!! Możliwość stworzenia 2 niezależnych mieszkań! Nieruchomość położona jest w cich...

  • Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów
    1 / 12
    Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów

    Piotrowice

    • 79 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    BEZCZYNSZOWA kawalerka z klimatem Twoje 26 m pod Chojnowem! Lokalizacja: Piotrowice (k. Chojnowa) Metraż: 25,90 m Piętro: Parter Stan: Do własnej aranżacji (przygotowane do remo...

  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, spokojna okolica
    1 / 16
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, spokojna okolica

    Legnica

    • 440 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55 m², położonego na 1. piętrze, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość idealnie sprawdzi si...

  • TARAS 44 m + 2 pokoje 50,6 m |wysoki parter | po remoncie
    1 / 10
    TARAS 44 m + 2 pokoje 50,6 m |wysoki parter | po remoncie

    Legnica

    • 499 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 802 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie z dużym tarasem ok. 44 m² przy ul. Olkuskiej w Legnicy (okolice osiedla Asnyka). Lokal znajduje się na wysokim parterze w budynku z 20...

  • po generalnym remoncie/ os. Kopernik/ wysoki parter/ 2 pok
    1 / 10
    po generalnym remoncie/ os. Kopernik/ wysoki parter/ 2 pok

    Legnica

    • 314 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – os. Kopernik, Legnica Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Kopernik w Legnicy, usytuowane na wysokim parterze w bud...

  • 2 pokoje | 1 piętro | balkon | sprzedaż / zamiana
    1 / 8
    2 pokoje | 1 piętro | balkon | sprzedaż / zamiana

    Legnica

    • 354 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w kamienicy w Legnicy. Lokal usytuowany na 1 piętrze, z balkonem oraz dużą piwnicą o powierzchni 9,71 m². Mieszkanie po wymianie instal...

  • Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka
    1 / 5
    Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka

    Wilczyce

    • 729 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Kamil Morka tel. [tel] -- OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI -- Otoczenie nieruchomości: - osiedle domów w kameralnej zabudowie szeregowej - położone na wzniesi...

  • Mieszkanie 3 pokoje Centrum
    Mieszkanie 3 pokoje Centrum

    Legnica

    • 280 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mam na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum około 49m mieszkamie składa się 3 pokoji mieszkanie jest słoneczne ,kuchnia,łazienka,piwnica na dole pomieszczenie na rower lub wózek st...

  • Mieszkanie Legnica, Rtm. Witolda Pileckiego
    Mieszkanie Legnica, Rtm. Witolda Pileckiego

    Legnica

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    APARTAMENT 2 POKOJOWY OŚ. PIEKARY B + MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM MIESZKANIE: Komfortowe mieszkanie, o powierzchni 47 m² znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym trz...

  • Mieszkanie Goczałków gm. Strzegom, Strzegomska
    Mieszkanie Goczałków gm. Strzegom, Strzegomska

    Goczałków

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem standard premium w Goczałkowie Szukasz miejsca, które łączy klimat stylowej kamienicy z nowoczesnym, bezkompromisowym wykończeniem? Ta o...

  • Mieszkanie Wiadrów gm. Paszowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wiadrów gm. Paszowice

    Wiadrów

    • 185 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkania Lokalizacja: Wiadrów, gm. Paszowice Pokoje: 2 Piętro: I Powierzchnia: 48,66 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY!...