mieszkanie na sprzedaż
7 kwi 2021

Mieszkanie bez pośredników

woj. Dolnośląskie pow. Legnica gm. Legnica
Odświeżone 5 lat temu, środa, 7 kwiecień 2021 13:07
237 000 zł 54 m2
237 000 zł 54 m2 4 389 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 54 m2
Cena za metr 4 389 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 4
ID oferty K17599723

Opis

Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje. Zlokalizowane na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Legnica osiedle Piekary C. Blisko szkoła, przedszkole, markety i przystanek autobusowy.
Kontakt Pokaż numer telefonu
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 54 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Legnica
  • Mieszkanie położone na 4 piętrze
  • Data dodania: 2021-04-07
  • Data aktualizacji: 2021-06-30
  • ID ogłoszenia: K17599723
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Legnica, cena: od 201 450 do 272 550 zł, powierzchnia: od 46 do 63 m2
B
Bartek osoba prywatna
Zadzwoń

Bartek osoba prywatna

Tel: 512... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość