Kazo / Działki / Dzialki Duchnice / ul. Słowackiego
działka na sprzedaż
20 lip 2021

Działka Duchnice ul. -----------------------------

Duchnice ul. Słowackiego
woj. Mazowieckie pow. warszawski zachodni gm. warszawski zachodni
Dodane 4 lata temu, Wtorek, 20 lipiec 2021 16:20
6 765 000 zł 16 500 m2
6 765 000 zł 16 500 m2 410 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 16 500 m2
Cena za metr 410 zł/m2
ID oferty K18364664

Opis

Grunt inwestycyjny o powierzchni ca. 16500m2, zlokalizowany w bdb punkcie komunikacyjnym w sąsiedztwie nowej trasy A2 oraz węzła Konotopa.
Nieruchomość objęta MPZP - U/P (obiekty produkcyjne, składy, magazynu - produkcja i przetwórstwo przemysłowe rzemieślnicze) dopuszczającym zabudowę gruntu w 60% , pow. biologicznie czynna min. 20%. do 15m wysokości max. 3 kondygnacje. Solidne wymiary gruntu ca 200m x 82m.

LINK DO OFERTY:
[url] />
-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").

Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Pracujemy dla Państwa od 1996r.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 72231
  • Data aktualizacji: 2022-05-14
  • ID ogłoszenia: K18364664
  • Źródło: Citymark
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Duchnice, cena: od 5 750 250 do 7 779 750 zł, powierzchnia: od 14025 do 18975 m2
C
Citymark Biuro nieruchomości · 377 ogłoszeń

Citymark Biuro nieruchomości