działka na sprzedaż
20 lip 2021

Działka Warszawa Wawer

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 4 lata temu, Wtorek, 20 lipiec 2021 16:20
14 647 500 zł 16 275 m2
14 647 500 zł 16 275 m2 900 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 16 275 m2
Cena za metr 900 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K18364670

Opis

Działka bezpośrednio przy Wale Miedzeszyńskim ok. 5 km od mostu Siekierkowskiego.
Prąd i gaz przy działce. Zgodnie z zapisami zawartymi w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Stołecznego Warszawy działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Średnia wysokość zabudowy 12 m (4 kondygnacje) co daje możliwość uzyskania kilkunastu tysięcy m2 PUM.
W niewielkiej odległości szkoły, przedszkola, sklepy, basen, ośrodki sportowe a przede wszystkim przepiękne tereny zielone objęte programem NATURA 2000.
Możliwość powiększenia działki do ok 20.000 m2

LINK DO OFERTY:
[url] />
-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").

Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Pracujemy dla Państwa od 1996r.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 77312
  • Data aktualizacji: 2022-05-14
  • ID ogłoszenia: K18364670
  • Źródło: Citymark
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!