• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Jedlicze

    Jedlicze

    • 133 900 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość budowlana położona w Jedliczu, powiat krośnieński, idealna zarówno pod budowę domu, jak również pod inwestycję. Prezentowana n...

  • Działka Opacionka

    Opacionka

    • 14 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż położoną w województwie podkarpackim, powiat dębicki, gmina Brzostek, miejscowość Opacionka nieruchomość gruntową o powierzchni 30arów. Nieruch...

  • Działka Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 249 900 zł cena
    • 3 056 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w Skołyszynie, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształcie zbliżon...

  • 1 / 2
    Działka Domaradz

    Domaradz

    • 25 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNY LAS W MIEJSCOWOŚCI DOMARADZ (POWIAT BRZOZOWSKI) OK. 30 AR, GRUBY DRZEWOSTAN - IDEALNY POD OPAŁ I INWESTYCJĘ! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy fragme...

  • Działka Szerzyny

    Szerzyny

    • 279 900 zł cena
    • 49 032 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    [i] Wyjątkowa i niepowtarzalna okazja w naszej ofercie! [/i] Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu dużą nieruchomość leśną położoną w miejscowości Szerzyny, Gmina S...

  • Działka Osobnica

    Osobnica

    • 39 900 zł cena
    • 5 142 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kompleks dwóch działek rolno- leśnych Osobnica, gmina Jasło Cisza, natura i realny potencjał inwestycyjny w sercu Podkarpacia Na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch działek...

  • Działka Sieklówka

    Sieklówka

    • 89 900 zł cena
    • 2 536 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Sieklówka, gmina Kołaczyce, powiat jasielski. Parcela jest działką budowlaną o kształcie...

  • Działka Gorajowice

    Gorajowice

    • 199 900 zł cena
    • 2 012 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na Jasło Gorajowice, 20,12 ar -Idealna pod dom marzeń! Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu, z pięknym widokiem i szybki...

  • Działka Brzezowa

    Brzezowa

    • 85 000 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    A TRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA Z ZABUDOWANIEM 15 AR-BRZEZOWA (GMINA NOWY ŻMIGRÓD)! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w malowniczej miejscowości Brzezowa, w gminie Nowy...

  • Działka Niegłowice

    Niegłowice

    • 169 000 zł cena
    • 2 557 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY ATRAKCYJNA LOKALIZACJA BLISKO JASŁA! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w prestiżowo postr...

  • Działka Męcina Wielka

    Męcina Wielka

    • 85 000 zł cena
    • 2 425 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W MALOWNICZEJ MIEJSCOWOŚĆI MĘCINA WIEKLA ( GM. SĘKOWA, POW. GORLICKI)! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość gruntową o pow...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 61 900 zł cena
    • 5 652 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu dużą działkę z potencjałem inwestycyjnym położoną w Jaśle, obręb Gliniczek, ul. Rzemieślnicza. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w...

  • 1 / 3
    Działka Klecie

    Klecie

    • 89 900 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - przestronna działka 31 ar w malowniczej okolicy! Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym i zielonym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, ale z łatwym dostęp...

  • Działka Jabłonica

    Jabłonica

    • 74 900 zł cena
    • 2 140 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks czterech malowniczych działek budowlanych z wyjątkowym potencjałem, położonych w urokliwej miejscowości Jabłonica (gmina Skołyszyn). To idealna propozycja dla...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 105 000 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna Działka o Łącznej Powierzchni 8,26 ha w Jaśle Prezentujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną, składającą się z dwóch połączonych parceli o łącznej...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 159 900 zł cena
    • 2 004 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM I GARAŻEM ul. Wodna w Jaśle! Idealna pod budowę domu lub inwestycję pełne uzbrojenie, świetna lokalizacja, gotowe przyłącza! Z...

  • 1 / 3
    Działka Kamienica Górna

    Kamienica Górna

    • 79 900 zł cena
    • 4 334 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz widokowej działki budowlanej w zaciszu otaczającej przyrody i sąsiedztwie lasu? Ta oferta to wyjątkowa okazja! Kompleks przestronnych działek z potencjałem budowlanym...

  • Działka Niegłowice

    Niegłowice

    • 99 900 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana otoczona zielenią, z łatwym dostępem do miasta - zlokalizowana w Niegłowice, w powiecie jasielskim, w gminie Jasło. Działka uzbrojona, oto...

  • Działka budowlana Jesionka gm. Czosnów,
    Działka budowlana Jesionka gm. Czosnów,

    Jesionka

    • 199 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnych, suchych działek budowlanych, idealnych do zabudowy wolnostojącej o powierzchniach 1500 (dwie sąsiadujące ze sobą) i 2230 metrów kwadratowych...

  • Działka budowlana Jesionka gm. Czosnów,
    Działka budowlana Jesionka gm. Czosnów,

    Jesionka

    • 299 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana