• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka budowlana 22,22 ha – Przemyśl, Lipowica, ul. Hrzanow
    1 / 2

    Nowe

    Działka budowlana 22,22 ha – Przemyśl, Lipowica, ul. Hrzanow

    Przemyśl

    • 260 000 zł cena
    • 260 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 22,22 ha, położona w Przemyślu – dzielnica Lipowica, przy ul. Hrzanowskiej. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, z dogo...

  • Działka budowlana Dzierzązna gm. Nowy Duninów
    1 / 5

    Nowe

    Działka budowlana Dzierzązna gm. Nowy Duninów

    Dzierzązna

    • 114 642 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ???? DZIAŁKA BLISKO PŁOCKA - CISZA, NATURA I GOTOWOŚĆ POD BUDOWĘ! ???? ???? Dzierzązna | gm. Nowy Duninów | powiat płocki Szukasz miejsca na dom z dala od miejskiego zgiełku,...

  • Działka rekreacyjna Białe Błota
    1 / 13

    Nowe

    Działka rekreacyjna Białe Błota

    Białe Błota

    • 145 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Działka rekreacyjna z możliwością całorocznego zamieszkania Białe Błota Jagła Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży urokliwej działk...

  • Działka budowlana Jachranka gm. Serock,

    Nowe

    Działka budowlana Jachranka gm. Serock,

    Jachranka

    • 975 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża działka budowlana w podwarszawskiej miejscowości wypoczynkowej Jachranka w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego. Teren płaski, działka ogrodzona, zagospodarowana. Na dział...

  • Działka budowlana Słubica B gm. Żabia Wola

    Nowe

    Działka budowlana Słubica B gm. Żabia Wola

    Słubica B

    • 365 000 zł cena
    • 2 049 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Słubica B dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 2049 n2 - na sprzedaż. Dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 2049 m2 i wymiarach 80x27. Położone w atrakcy...

  • Działkę w Gubinie - 0,28ha - 4 ha. Sprzedam-zamienię
    1 / 7

    Nowe

    Działkę w Gubinie - 0,28ha - 4 ha. Sprzedam-zamienię

    Gubin

    • 99 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rolną w Gubinie między ulicami Krakowską i Lwowską o powierzchni 28 arów . Działkę można podzielić na dwie lub nawet trzy działki gdyż dostęp do niej jest z dwóch...

  • Sprzedam działkę
    1 / 4

    Nowe

    Sprzedam działkę

    Chomontowce

    • 90 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 2000m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 16 m x 125 m, położona w środku wsi bezpośrednio przy głównej, utwardzonej drodze. Drugim krótkim bokiem przylega do drogi...

  • Sprzedam dzialke

    Nowe

    Sprzedam dzialke

    Dąbrówki

    • 120 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka na sprzedaz w miejscowosci Dabrowki gmina Czarna , zjazd z drogi głównej asfaltowej, blisko.szkola , osiedlowe sklepy , 6 km do miasta powiatowego Lancut

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 16 226 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Doroty Dymek osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci ½ w prawie własności nieruchomo...

  • 1 / 2
    Działka, 7 742 m², Chrzanów

    Chrzanów

    • 3 900 000 zł cena
    • 7 742 m2 powierzchnia
    • 504 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    głoszenie Burmistrza Miasta Chrzanowa z dnia 28 kwietnia 2026 r. Burmistrz Miasta Chrzanowa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej pomiędzy u...

  • Działka Siedliskowa Budowlana 4990 m2 77m x 65m Prawie 0,5 ha + Z...

    Niecki

    • 389 000 zł cena
    • 4 990 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż ładna działka w kształcie lekkiego rombu prawie, że niemal idealnego kwadratu, o powierzchni 4990 m2 (niecałe 0,5 ha) i o wymiarach: - bok szeroki od strony drogi 77...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 59 900 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa ul. Graniczna, Jasło! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą interesującej działki o łącznej powierzchni 33 ar, zlokalizowanej przy ul. Granicznej w...

  • Działka Trzcinica

    Trzcinica

    • 129 900 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka pod budowę domu Trzcinica! Spokojna okolica, blisko natury - idealna pod budowę wymarzonego domu. Masz dość miejskiego zgiełku i marzysz o własny...

  • Działka Samoklęski

    Samoklęski

    • 219 000 zł cena
    • 9 469 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna Działki w Samoklęskach Przedstawiamy unikalną propozycję dla osób poszukujących przestrzeni do realizacji własnych projektów dwie działki o łącznej...

  • Działka Sławęcin

    Sławęcin

    • 104 900 zł cena
    • 1 774 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu widokową działkę budowlaną położoną w Sławęcinie, gmina Skołyszyn, powiat jasielski, usytuowana na wzgórzu z widokiem na panoramę Skołyszyna,...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 69 900 zł cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej ROD na przedmieściach Jasła, obręb Kaczorowy. Szukasz miejsca na wypoczynek wśród zieleni po ciężkim dniu w pracy, miejsca gd...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 799 900 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działki Usługowe przy drodze krajowej Jasło, obręb Warzyce Atrakcyjna nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu usługowym, położona w Jaśle, obręb Warzyce, w pobliżu drogi krajowe...

  • 1 / 4
    Działka Bednarka

    Bednarka

    • 119 900 zł cena
    • 17 068 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy na sprzedaż cztery działki leśne o łącznej powierzchni około 1,70 ha, położone w malowniczej miejscowości Bednarka, w województwie małopolskim (powiat gorlicki, gmina Li...

  • Działka Szufnarowa

    Szufnarowa

    • 134 900 zł cena
    • 19 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż sześć atrakcyjnych działek rolnych o łącznej powierzchni około 1,95 ha , położonych w malowniczej miejscowości Szufnarowa , w województwie podkarpackim (pow...

  • Działka Harklowa

    Harklowa

    • 74 900 zł cena
    • 1 494 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu piękną, widokową działkę budowlaną w drugiej linii zabudowy zlokalizowaną w miejscowości Harklowa, gmina Skołyszyn. Prezentowana nieruchomość obejmuje dział...