• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka o pow. 1.8 ha na MAZURACH - Pańska Wola

    Kielce

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Warszawa

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Działka 1,8 ha na MAZURACH - PAŃSKA WOLA

    Ełk

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka o pow. 1.8 ha na MAZURACH - Pańska Wola

    Bytom

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

Łódź

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka na MAZURACH - Gorło

    Wałbrzych

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada p...

  • Działka z warunkami zabudowy z domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Ełk

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Duża działka z potencjałem - Długie, gm. Kalinowo pow. 1,177 ha

    Długie

    • 153 000 zł cena
    • 11 770 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka z potencjałem – Długie, gmina Kalinowo o powierzchni 1,177 ha (11 770 m²). Nieruchomość stanowi interesującą propozycję zarówno dla osób prywa...

  • 1 / 4

    Nowe

    Działka budowlana 940 m² blisko lasu.

    Łąki

    • 399 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 940 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i w pobliżu lasu. Teren jest równy i suc...

  • Sprzedaż działka budowl.38 ar. Stare Budkowice

    Stare Budkowice » ul. Młyńska

    • 209 500 zł cena
    • 3 809 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż - duża działka budowlana o pow. 3809 m2. Stare Budkowice ul.Młyńska, ok 35 km. od Opola. Proponujemy Państwu kształtną prostokątną działkę budowlaną o pow. ok. 38 ar. m...

  • Działka Wilkasy

    Wilkasy

    • 279 000 zł cena
    • 1 777 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki budowlanej nr 266/3 o powierzchni 1777 m2 , położonej w malowniczym miejscu - miejscowość Wilkasy, ul. Lipowa, gm. Giżycko. Dane t...

  • 1 / 3

    Nowe

    Działka Nowe Mostki ul.

    Nowe Mostki

    • 199 000 zł cena
    • 2 355 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy w Nowych Mostkach, w gminie Sochaczew.Działka ma powierzchnię 2355 m2. Jest w kształcie prostokąta o wymiarach około 34 m x...

  • Działka siedliskowa- Nowodworze- Tarnów-Małopolska

    Nowodworze

    • 199 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 36 arów, położoną w miejscowości Nowodworze, powiat tarnowski, Małopolska.Przeznaczenie działki- zabudowa zagrodowa/ siedliskowa- d...

  • Nowe

    Działka Glinik Polski

    Glinik Polski

    • 79 900 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OKAZJA! DWIE MALOWNICZE DZIAŁKI O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI OK. 1,14 HA GLINIK POLSKI, IDEALNE MIEJSCE NA DOM Z WŁASNYM STAWEM! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy...

  • Działka Kamień ul.

    Kamień

    • 499 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 555 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w pobliżu jeziora!Pod zabudowę letniskowąLOKALIZACJA:Kamień to malownicza wieś kaszubska, położona w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud. Kamień leży nad jeziorem...

  • 1 / 4

    Nowe

    Działka Węgrów ul. Gościniec Niepodległości

    Węgrów » ul. Gościniec Niepodległości

    • 2 232 100 zł cena
    • 22 321 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2,23 ha położoną w Węgrowie przy ul. Gościniec Niepodległości dzielnica Ruszczyzna. Działka częściowo zabudowana : budynek par...

  • Nowe

    Działka Wilcza ul.

    Wilcza

    • 240 000 zł cena
    • 1 804 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEŚlężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości proponuje Państwu do zakupu:Atrakcyjną działkę o pow. 1808 m², położoną w miejscowości Wilcza, gmina Kłodzk...

  • Działka Strzyżów ul. Kombatantów

    Strzyżów » ul. Kombatantów

    • 1 800 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż sprawny technicznie, funkcjonalny i w pełni wyposażony Stok Narciarski położony w Strzyżowie, w województwie podkarpackim, zaledwie 30 km od Rzeszowa i 70 km od Tarnowa...

  • Nowe

    Działka Kolnik ul. Dwie Topole

    Kolnik » ul. Topole

    • 1 544 000 zł cena
    • 7 721 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z MPZP Mieszkaniowo - UsługowaLOKALIZACJADziałka nr 223/72 położona w miejscowości KOLNIK blisko Pruszcza Gdańskiego oraz Różyn i Skowarcza i Pszczółek przy drodze KRAJOWEJ...

  • 1 / 3

    Nowe

    Działka Ożarowice

    Ożarowice

    • 249 000 zł cena
    • 7 210 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Ożarowice, duża działka z bezpośrednim wjazdem z drogi publicznej na działkę. Powierzchnia 7210m2 Wymiary 18,5m od wjazdu, po 50m zwęża się do 13,5m. Plan zagospodarowania w czę...