• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działki Budowlane 5km od centrum Choszczna
    1 / 5
    Działki Budowlane 5km od centrum Choszczna

    Gleźno

    • 95 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta jest sprzedaż działek o powierzchni 1261m2 każda. Działki są oddalone 5km od centrum Choszczna. Do działek jest doprowadzony prąd, inne media takie jak woda, kanalizacja...

  • Duża działka przy lesie w Wielgowie
    1 / 6
    Duża działka przy lesie w Wielgowie

    Szczecin

    • 255 000 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ofertą jest sprzedaż działki rolnej o powierzchni 1960m2 Szczecinie Wielgowie. Działka znajduje się przy ul. Żywicznej i jest położona w pięknym ,cichym miejscu przy wysokim lesie...

  • ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA 1180 m2 Chorzów 3 Maja
    1 / 6
    ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA 1180 m2 Chorzów 3 Maja

    Chorzów

    • 699 740 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 593 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    feruje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w centrum Chorzowa, przy ul. 3 Maja 71. Teren o powierzchni 1180 m² przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową z możliwośc...

  • Sprzedaż działek w atrakcyjnej lokalizacji
    1 / 5
    Sprzedaż działek w atrakcyjnej lokalizacji

    Grabowo

    • 134 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o pow. 1075m2 lub większą z warunkami zabudowy położoną w spokojnej i zielonej okolicy blisko miejscowości Grabowo 8 km od Stargardu. Działka o re...

  • Działka rekreacyjna nad rzeką 80 km od Warszawy
    1 / 10
    Działka rekreacyjna nad rzeką 80 km od Warszawy

    Odrzywół

    • 100 000 zł cena
    • 14 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna, częściowo zalesiona (starodrzew) działka położona we wsi Ceteń, gmina Odrzywół. Umiejscowiona bezpośrednio nad rzeką Drzewiczką-dopływ Pilicy. Na działkę składają się ł...

  • Zamieszkaj w sercu puszczy – Twoja własna działka
    1 / 7
    Zamieszkaj w sercu puszczy – Twoja własna działka

    Czarna Kolonia

    • 70 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozpościera się widok na las? Czarna Różańcowa to miejsce, którego szukasz. Twoja nowa przystań: - Czysta natura: Bezp...

  • Inwestycja 20 działek w Puszczy Kozienickiej
    1 / 8
    Inwestycja 20 działek w Puszczy Kozienickiej

    Czarna Kolonia

    • 1 410 000 zł cena
    • 21 400 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub terenu pod budowę osiedla? Oferujemy unikalny kompleks 20 działek budowlanych, położony w sercu natury, a jednocześnie świetnie skomunikowan...

  • Działka budowlana Dąbrowa Szlachecka gm. Czernichów, Czernichów
    Działka budowlana Dąbrowa Szlachecka gm. Czernichów, Czernichów

    Dąbrowa Szlachecka

    • 1 502 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 301 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA w pobliżu Czernichowa w miejscowości Dąbrowa Szlachecka . Działka płaska, w pobliżu las .Droga dojazdowa gminna asfaltowa. Nieruchomość objęta miejscowym plane...

  • Zamieszkaj w sercu puszczy – Twoja własna działka
    1 / 11
    Zamieszkaj w sercu puszczy – Twoja własna działka

    Czarna Kolonia

    • 139 000 zł cena
    • 2 132 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka 2014 m2 z sauną i zabudową, Czemierniki
    1 / 4
    Działka 2014 m2 z sauną i zabudową, Czemierniki

    Czemierniki

    • 248 000 zł cena
    • 2 014 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Czemierniki przy ul. Kasztanowej, obejmująca działkę o powierzchni 2014 m2 zabudowaną klimatycznymi budynkami gospodarczy...

  • Działka Chęciny
    1 / 6
    Działka Chęciny

    Chęciny

    • 493 000 zł cena
    • 6 173 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA Na sprzedaż działka o pow. 6173 m2 zlokalizowana w Chęcinach. Działka płaska, niezagospodarowana, w kształcie trapezu, w pierwszej linii od drogi, w sąsiedztwie dzi...

  • Grunt inwestycyjny 4,3 ha bezpośrednio przy S8
    Grunt inwestycyjny 4,3 ha bezpośrednio przy S8

    Wola Pękoszewska

    • 4 350 000 zł cena
    • 43 278 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna , położona w miejscowości Wola Pękoszewska (gmina Kowiesy, powiat skierniewicki). Nieruchomość o łącznej powierzchni 43 278 m² charaktery...

  • sprzedaż działka inwest. 2.1ha Zawada 3km.od Opola
    1 / 3
    sprzedaż działka inwest. 2.1ha Zawada 3km.od Opola

    Zawada

    • 3 150 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedaż Działka inwestycyjna ok. 2.1000 ha. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Zawada centrum, trasa Opole - Kluczbork. Proponujemy Państwu działkę pod działalność u...

  • Działka Gałkówek-Kolonia przy Justynowie, blisko Łodzi
    Działka Gałkówek-Kolonia przy Justynowie, blisko Łodzi

    Andrespol

    • 740 000 zł cena
    • 16 990 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka bardzo blisko Łodzi w Gałkówku Kolonii budowlano-rolna w tym część budowlana 2200m2 z MPZP oraz dodatkowo część działki min. 5000m2 do ok.8000 m2 z możliwymi warunk...

  • Działka 1205 m² | 1MN |Łoje
    1 / 9
    Działka 1205 m² | 1MN |Łoje

    Łoje

    • 199 000 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana działka budowlana położona w miejscowości Łoje, ok. 14 km od Ełku i ok. 7 km od Kalinowa. Parametry nieruchomości: nr ewidencyjny: 92/6 powierzchnia: 1205...

  • Działka Piekoszów
    1 / 6
    Działka Piekoszów

    Piekoszów

    • 780 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 6500 m2, zlokalizowana w Piekoszowie. Działka z dojazdem gminną drogą gruntową. Działka płaska, w kształcie trapezu (zbliżoneg...

  • Sprzedam 4,45 ha ziemi V VI klasy
    1 / 2
    Sprzedam 4,45 ha ziemi V VI klasy

    Słupsk

    • 80 zł cena
    • 44 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam jak w tytule ziemię w dobrym położeniu i blisko miasta Słupska 12 km. do morza 23 km Rowy, 21 km Poddąbie. Ziemia ma potencjał wykorzystania pod różne inwestycje. 80 zł m2

  • Działka, agroturystyka, siedlisko -Skrzętla-Rojowka -1,14ha
    1 / 5
    Działka, agroturystyka, siedlisko -Skrzętla-Rojowka -1,14ha

    Skrzętla-Rojówka

    • 6 500 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-widokowa,siedliskowa(idealna na nowo powstałe gospodarstwo),idealna na agroturystykę ze względu na bliskosc lasu, piękny widok na jezioro Rożnowskie,cicha ,spokojna o...

  • Działka budowlana Witoszów Świdnica dolnośląskie malownicza
    Działka budowlana Witoszów Świdnica dolnośląskie malownicza

    Witoszów Górny

    • 427 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położona działka budowlana jedna z nielicznych tak ładnie położona z widokiem na Ślężę. Media na granicy, droga w połowie asfaltowa. Położona na wniesieniu, blisko lasy, od...

  • sprzedam działke
    1 / 3
    sprzedam działke

    Pomocnia

    • 98 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam bezpośrednio jedną lub dwie działki rekreacyjne położone ok 50 km od Warszawy . 2800 m2 ( Nr działki: 142403/2.002984) CENA: 1m2/35 zł Działka położone są ok 50 km od...