• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Całowanie
  • Huzele
  • Kielcza
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łoniowa

(1)
  • Dom Łoniowa gm. Dębno
    1 / 15
    Dom Łoniowa gm. Dębno

    Łoniowa

    • 650 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 5 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Łoniowej w gm. Dębno - idealny wybór dla większej rodziny lub dwóch rodzin! Cena zgodna z wartością określoną w operacie szacunkowym sporządzonym przez rzeczoznawcę majątkow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Doły gm. Dębno
    1 / 15
    Dom Doły gm. Dębno

    Doły

    • 299 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DUŻA OBNIŻKA CENY! Wyjątkowa okazja dom w Dołach w bardzo atrakcyjnej cenie! Szukasz domu, który możesz wykończyć po swojemu, a jednocześnie kupić go w naprawdę korzystnej cenie?...

  • Dom Biesiadki gm. Gnojnik
    1 / 13
    Dom Biesiadki gm. Gnojnik

    Biesiadki

    • 99 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy, drewniany domek położony na 5-arowej działce w miejscowości Biesiadki (gm. Gnojnik) idealne miejsce na rekreację, odpoczynek i ucieczkę od codziennego pośpiec...

  • Działka budowlana Biesiadki gm. Gnojnik
    1 / 12
    Działka budowlana Biesiadki gm. Gnojnik

    Biesiadki

    • 89 000 zł cena
    • 1 323 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pewne miejsca nie potrzebują reklamy one po prostu robią wrażenie od pierwszego spojrzenia. W Biesiadkach, w gminie Gnojnik, czeka działka, która daje coś coraz trudniejszego do z...

  • Działka budowlana Łysa Góra gm. Dębno
    1 / 6
    Działka budowlana Łysa Góra gm. Dębno

    Łysa Góra

    • 149 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Łysa Góra, gmina Dębno. Działka nr 311 Powierzchnia: 94 ary Szerokość frontu: ok. 22 m (dalej działka się zwęża) Długość: ok. 560 m Działka obj...

  • Biesiadki - dwie działki budowlane
    1 / 9
    Biesiadki - dwie działki budowlane

    Biesiadki

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położone dwie działki budowlane położone w odległości 250 metrów od najbliższych zabudowań i lokalnej asfaltowej drogi (dostęp do mediów w tej odległości )...

  • Działka budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 11
    Działka budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 270 000 zł cena
    • 3 062 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w miejscu z dobrym dojazdem? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: Złota, gmi...

  • Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 12
    Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 99 000 zł cena
    • 2 245 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka pod zabudowę jednorodzinną koło Czchowa Do sprzedaży oferujemy działkę pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowaną w miejscowości Złota, (gmina Czchów, powiat brzeski). N...

  • Dom Łysa Góra gm. Dębno
    1 / 15
    Dom Łysa Góra gm. Dębno

    Łysa Góra

    • 648 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom wolnostojący w spokojnej, zielonej części Łysej Góry, z szybkim dojazdem do Krakowa, Bochni i Tarnowa. Nieruchomość o powierzchni ok. 168 m² posadowiona na działce ok. 900...

  • Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 93 000 zł cena
    • 2 245 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka pod zabudowę jednorodzinną koło Czchowa Zapraszamy do zakupu urokliwej działki pod zabudowę z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w malowniczej miejscowości Złota,...

  • 1 / 2
    Widokowa działka 34,28 ar z pozwoleniem na budowę

    Złota

    • 274 240 zł cena
    • 3 428 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka 34,28 ar z pozwoleniem na budowę w miejscowości Złota, gm. Czchów, powiat brzeski woj. małopolskie To oferta dla osób, które szukają nie tylko gruntu, ale miejs...