• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Złota

(4)
  • 1 / 2
    Widokowa działka 34,28 ar z pozwoleniem na budowę

    Złota

    • 274 240 zł cena
    • 3 428 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka 34,28 ar z pozwoleniem na budowę w miejscowości Złota, gm. Czchów, powiat brzeski woj. małopolskie To oferta dla osób, które szukają nie tylko gruntu, ale miejs...

  • Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 93 000 zł cena
    • 2 245 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka pod zabudowę jednorodzinną koło Czchowa Zapraszamy do zakupu urokliwej działki pod zabudowę z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w malowniczej miejscowości Złota,...

  • Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 12
    Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 99 000 zł cena
    • 2 245 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka pod zabudowę jednorodzinną koło Czchowa Do sprzedaży oferujemy działkę pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowaną w miejscowości Złota, (gmina Czchów, powiat brzeski). N...

  • Działka budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 11
    Działka budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 270 000 zł cena
    • 3 062 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w miejscu z dobrym dojazdem? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: Złota, gmi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Lokal 80m2 Domosławice przy DW980

    Domosławice

    • 4 144 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o powierzchni 79,69 m², znajdującego się na parterze nowego, dwukondygnacyjnego budynku w miejscowości Domosławice, bezpośrednio obok popularnego sklepu Żabka. Adres: 32-860...

  • Lokal usługowo-handlowy 79 m² Domosławice
    1 / 9
    Lokal usługowo-handlowy 79 m² Domosławice

    Domosławice

    • 4 143 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Domosławice, powiat brzeski, gmina Czchów, woj. małopolskie Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 79,69 m², znajd...

  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana w Tworkowej

    Tworkowa

    • 170 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 32 arów, położoną w miejscowości Tworkowa, w gminie Czchów, powiat brzeski.Nieruchomość ma wymiary około 69 x 51 metr...

  • Działka Faliszewice

    Faliszewice

    • 110 000 zł cena
    • 2 424 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom w spokojnej, malowniczej okolicy?Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: Faliszewice, gm. Zakliczyn, powiat tarnowski (małopolski...

  • Działka Faliszewice

    Faliszewice

    • 115 000 zł cena
    • 2 863 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Widokowa działka z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem czeka na Ciebie. Faliszewice, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski (małopolskie) Powierzchnia: 2863 m Projekt budowla...

  • Na sprzedaż: działka 79 arów- Domosławice

    Domosławice

    • 230 000 zł cena
    • 79 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka siedliskowa – Domosławice, 79 arówNa sprzedaż działka siedliskowa (częściowo zalesiona) położona w miejscowości Domosławice, w gminie Czchów, powiat brzeski. Nieruchomość z...

  • Lokal 80m2 Domosławice przy DW980
    1 / 5
    Lokal 80m2 Domosławice przy DW980

    Domosławice

    • 4 160 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o powierzchni 79,69 m², znajdujący się na parterze nowego, dwukondygnacyjnego budynku w miejscowości Domosławice, bezpośrednio obok popularnego sklepu Żabka. Adres: 32-860 Do...

  • Działka 31 ar z WZ– Tworkowa 149 tyś!

    Tworkowa

    • 149 000 zł cena
    • 3 114 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i przyrody, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Prezentujemy działkę rolno-budowlaną o powierzchni 31 arów...

  • Rolno-budowlana 31 ar z WZ w miejscowości Tworkowa

    Tworkowa

    • 175 000 zł cena
    • 3 114 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolno-budowlana 31 ar – Tworkowa, gm. Czchów, powiat brzeski Piękne otoczenie – wydane warunki zabudowy – 175 000 zł (do negocjacji)Na sprzedaż atrakcyjna działka (jedna z...

  • Dom Łoniowa gm. Dębno
    1 / 15
    Dom Łoniowa gm. Dębno

    Łoniowa

    • 650 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 5 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Łoniowej w gm. Dębno - idealny wybór dla większej rodziny lub dwóch rodzin! Cena zgodna z wartością określoną w operacie szacunkowym sporządzonym przez rzeczoznawcę majątkow...

  • 1 / 3
    Działka, 5 700 m², Jurków

    Jurków

    • 23 100 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową, niezabudowaną położoną w Jurkowie, Gminie Czchów, powiecie brzeskim, województwie małopolskim, złożoną z dział...

  • Działka rolno-budowlana Faliszewice gm. Zakliczyn
    1 / 9
    Działka rolno-budowlana Faliszewice gm. Zakliczyn

    Faliszewice

    • 90 000 zł cena
    • 2 863 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom? Ta działka to prawdziwa okazja! Lokalizacja: Faliszewice, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski (małopolskie) Na sprzedaż widokow...

  • Dom Biesiadki gm. Gnojnik
    1 / 13
    Dom Biesiadki gm. Gnojnik

    Biesiadki

    • 99 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy, drewniany domek położony na 5-arowej działce w miejscowości Biesiadki (gm. Gnojnik) idealne miejsce na rekreację, odpoczynek i ucieczkę od codziennego pośpiec...

  • Działka budowlana Biesiadki gm. Gnojnik
    1 / 12
    Działka budowlana Biesiadki gm. Gnojnik

    Biesiadki

    • 89 000 zł cena
    • 1 323 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pewne miejsca nie potrzebują reklamy one po prostu robią wrażenie od pierwszego spojrzenia. W Biesiadkach, w gminie Gnojnik, czeka działka, która daje coś coraz trudniejszego do z...

  • Lokal 41,98 m² Domosławice przy DW 980
    Lokal 41,98 m² Domosławice przy DW 980

    Domosławice

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na piętrze – funkcjonalna przestrzeń 42 m² idealna pod usługi lub biuro Do wynajęcia ustawny i dobrze zaprojektowany lokal o powierzchni 42 m², zlokalizowany na piętrze nowoc...

  • Działka budowlana Tworkowa gm. Czchów
    1 / 15
    Działka budowlana Tworkowa gm. Czchów

    Tworkowa

    • 102 273 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tworkowa w gminie Czchów Chciałbym przedstawić 4 widokowe działki na południowym stoku, które możesz kupić, aby wybudować wymarzony dom. Działki objęte Warunkami zabudowy, gmina...

  • Biesiadki - dwie działki budowlane
    1 / 9
    Biesiadki - dwie działki budowlane

    Biesiadki

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położone dwie działki budowlane położone w odległości 250 metrów od najbliższych zabudowań i lokalnej asfaltowej drogi (dostęp do mediów w tej odległości )...