• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Osieck
  • Lubice
  • Karszyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Biesiadki

(3)
  • Biesiadki - dwie działki budowlane
    1 / 9
    Biesiadki - dwie działki budowlane

    Biesiadki

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położone dwie działki budowlane położone w odległości 250 metrów od najbliższych zabudowań i lokalnej asfaltowej drogi (dostęp do mediów w tej odległości )...

  • Działka budowlana Biesiadki gm. Gnojnik
    1 / 12
    Działka budowlana Biesiadki gm. Gnojnik

    Biesiadki

    • 89 000 zł cena
    • 1 323 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pewne miejsca nie potrzebują reklamy one po prostu robią wrażenie od pierwszego spojrzenia. W Biesiadkach, w gminie Gnojnik, czeka działka, która daje coś coraz trudniejszego do z...

  • Dom Biesiadki gm. Gnojnik
    1 / 13
    Dom Biesiadki gm. Gnojnik

    Biesiadki

    • 99 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy, drewniany domek położony na 5-arowej działce w miejscowości Biesiadki (gm. Gnojnik) idealne miejsce na rekreację, odpoczynek i ucieczkę od codziennego pośpiec...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Gnojnik

    Gnojnik

    • 380 000 zł cena
    • 29 534 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż prawie 3 ha gruntów z dużym potencjałem, idealne miejsce na realizację Twoich marzeń o gospodarstwie rolnym, stawach rybnych, stadninie koni czy agroturystyce. Lokal...

  • Działka inwestycyjna Gnojnik
    1 / 14
    Działka inwestycyjna Gnojnik

    Gnojnik

    • 1 100 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z GOTOWYM PROJEKTEM I POZWOLENIEM NA BUDOWĘ WYJĄTKOWA OKAZJA Na sprzedaż oferujemy nieruchomość inwestycyjną w doskonałej lokalizacji Gnojnik, przy drodze kraj...

  • Dom Gnojnik
    1 / 15
    Dom Gnojnik

    Gnojnik

    • 259 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gnojnik, nieopodal Brzeska. Dom do wykończenia... Na dużej działce! Budowę rozpoczęto w latach 90. Dach wykonany w 2009 r. (eternit). Dziennik budowy aktualny, kierownik może k...

  • Dom Doły gm. Dębno
    1 / 15
    Dom Doły gm. Dębno

    Doły

    • 299 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DUŻA OBNIŻKA CENY! Wyjątkowa okazja dom w Dołach w bardzo atrakcyjnej cenie! Szukasz domu, który możesz wykończyć po swojemu, a jednocześnie kupić go w naprawdę korzystnej cenie?...

  • Dom Łoniowa gm. Dębno
    1 / 15
    Dom Łoniowa gm. Dębno

    Łoniowa

    • 650 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 5 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Łoniowej w gm. Dębno - idealny wybór dla większej rodziny lub dwóch rodzin! Cena zgodna z wartością określoną w operacie szacunkowym sporządzonym przez rzeczoznawcę majątkow...

  • Działka rolna Zawada Uszewska gm. Gnojnik
    1 / 4
    Działka rolna Zawada Uszewska gm. Gnojnik

    Zawada Uszewska

    • 199 000 zł cena
    • 26 600 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż zadbane działki rolne w miejscowości Zawada Uszewska Na sprzedaż oferuje kompleks działek rolnych położonych w miejscowości Zawada Uszewska (gm. Gnojnik, pow. brzeski...

  • Działka siedliskowa Zawada Uszewska gm. Gnojnik
    1 / 7
    Działka siedliskowa Zawada Uszewska gm. Gnojnik

    Zawada Uszewska

    • 79 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka zagrodowa Oferuję działkę o powierzchni ok. 29 arów, położoną bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okoli...

  • Działka budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 11
    Działka budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 270 000 zł cena
    • 3 062 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w miejscu z dobrym dojazdem? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: Złota, gmi...

  • 14 km od Brzeska działki budowlane
    14 km od Brzeska działki budowlane

    Gnojnik

    • 23 300 zł cena
    • 465 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży, działki usytuowane na terenie gminy Gnojnik. Czchów w zasięgu 8 km. Brzesko 14 km. Tarnów 38 km, Kraków 69 km. Zgodnie z obowiązującym MPZP są to tereny...

  • Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 12
    Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 99 000 zł cena
    • 2 245 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka pod zabudowę jednorodzinną koło Czchowa Do sprzedaży oferujemy działkę pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowaną w miejscowości Złota, (gmina Czchów, powiat brzeski). N...

  • Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 93 000 zł cena
    • 2 245 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka pod zabudowę jednorodzinną koło Czchowa Zapraszamy do zakupu urokliwej działki pod zabudowę z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w malowniczej miejscowości Złota,...

  • 1 / 2
    Widokowa działka 34,28 ar z pozwoleniem na budowę

    Złota

    • 274 240 zł cena
    • 3 428 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka 34,28 ar z pozwoleniem na budowę w miejscowości Złota, gm. Czchów, powiat brzeski woj. małopolskie To oferta dla osób, które szukają nie tylko gruntu, ale miejs...