• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Złota

(4)
  • 1 / 2
    Widokowa działka 34,28 ar z pozwoleniem na budowę

    Złota

    • 274 240 zł cena
    • 3 428 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka 34,28 ar z pozwoleniem na budowę w miejscowości Złota, gm. Czchów, powiat brzeski woj. małopolskie To oferta dla osób, które szukają nie tylko gruntu, ale miejs...

  • Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 93 000 zł cena
    • 2 245 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka pod zabudowę jednorodzinną koło Czchowa Zapraszamy do zakupu urokliwej działki pod zabudowę z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w malowniczej miejscowości Złota,...

  • Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 12
    Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 99 000 zł cena
    • 2 245 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka pod zabudowę jednorodzinną koło Czchowa Do sprzedaży oferujemy działkę pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowaną w miejscowości Złota, (gmina Czchów, powiat brzeski). N...

  • Działka budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 11
    Działka budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 270 000 zł cena
    • 3 062 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w miejscu z dobrym dojazdem? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: Złota, gmi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana w Tworkowej

    Tworkowa

    • 170 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 32 arów, położoną w miejscowości Tworkowa, w gminie Czchów, powiat brzeski.Nieruchomość ma wymiary około 69 x 51 metr...

  • Działka Faliszewice

    Faliszewice

    • 110 000 zł cena
    • 2 424 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom w spokojnej, malowniczej okolicy?Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: Faliszewice, gm. Zakliczyn, powiat tarnowski (małopolski...

  • Działka Faliszewice

    Faliszewice

    • 115 000 zł cena
    • 2 863 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Widokowa działka z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem czeka na Ciebie. Faliszewice, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski (małopolskie) Powierzchnia: 2863 m Projekt budowla...

  • Na sprzedaż: działka 79 arów- Domosławice

    Domosławice

    • 230 000 zł cena
    • 79 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka siedliskowa – Domosławice, 79 arówNa sprzedaż działka siedliskowa (częściowo zalesiona) położona w miejscowości Domosławice, w gminie Czchów, powiat brzeski. Nieruchomość z...

  • Działka 31 ar z WZ– Tworkowa 149 tyś!

    Tworkowa

    • 149 000 zł cena
    • 3 114 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i przyrody, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Prezentujemy działkę rolno-budowlaną o powierzchni 31 arów...

  • Rolno-budowlana 31 ar z WZ w miejscowości Tworkowa

    Tworkowa

    • 175 000 zł cena
    • 3 114 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolno-budowlana 31 ar – Tworkowa, gm. Czchów, powiat brzeski Piękne otoczenie – wydane warunki zabudowy – 175 000 zł (do negocjacji)Na sprzedaż atrakcyjna działka (jedna z...

  • 1 / 3
    Działka, 5 700 m², Jurków

    Jurków

    • 23 100 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową, niezabudowaną położoną w Jurkowie, Gminie Czchów, powiecie brzeskim, województwie małopolskim, złożoną z dział...

  • Działka rolno-budowlana Faliszewice gm. Zakliczyn
    1 / 9
    Działka rolno-budowlana Faliszewice gm. Zakliczyn

    Faliszewice

    • 90 000 zł cena
    • 2 863 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom? Ta działka to prawdziwa okazja! Lokalizacja: Faliszewice, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski (małopolskie) Na sprzedaż widokow...

  • Działka budowlana Biesiadki gm. Gnojnik
    1 / 12
    Działka budowlana Biesiadki gm. Gnojnik

    Biesiadki

    • 89 000 zł cena
    • 1 323 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pewne miejsca nie potrzebują reklamy one po prostu robią wrażenie od pierwszego spojrzenia. W Biesiadkach, w gminie Gnojnik, czeka działka, która daje coś coraz trudniejszego do z...

  • Działka budowlana Tworkowa gm. Czchów
    1 / 15
    Działka budowlana Tworkowa gm. Czchów

    Tworkowa

    • 102 273 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tworkowa w gminie Czchów Chciałbym przedstawić 4 widokowe działki na południowym stoku, które możesz kupić, aby wybudować wymarzony dom. Działki objęte Warunkami zabudowy, gmina...

  • Biesiadki - dwie działki budowlane
    1 / 9
    Biesiadki - dwie działki budowlane

    Biesiadki

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położone dwie działki budowlane położone w odległości 250 metrów od najbliższych zabudowań i lokalnej asfaltowej drogi (dostęp do mediów w tej odległości )...