• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • 1 / 3
    Działka Mieroszyno ul.

    Mieroszyno

    • 300 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 1055M2 Mieroszyno ul. PuckaDZIAŁKA:Działka 1055m2 .W drodze przy granicy działki media takie jak WODA, PRĄD, KANALIZACJA.Do działki prowadzi droga gminna asfaltowa.Działka ...

  • Działka Kamela ul.

    Kamela

    • 850 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    RARYTAS NA RYNKULOKALIZACJA:Kamela - wieś kaszubska położona tuż obok jeziora Połęczyńskiego. 30 km od Gdańska i 5 km od Egiertowa. W okolicy jest kilka sklepów spożywczych a kilka...

  • Działka Stryków ul.

    Stryków

    • 70 687 190 zł cena
    • 415 807 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działki inwestycyjne w Strykowie i w Warszewicach.Przedmiotem sprzedaży są działki inwestycyjne położone w Strykowie w pobliżu ul. Targowej.Łączna powierzchnia do zakup...

  • Działka rolna 26 300 m2 w Tadeuszowie k/Pionek

    Tadeuszów

    • 310 000 zł cena
    • 26 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę położoną w miejscowości Tadeuszów (woj. mazowieckie, pow. radomski, gm. Pionki), w odległości ok. 3 km od miasta Pionki. Wzdłuż długiego i krótkiego boku działki b...

  • Działka rolno-leśna 5402 m2 w Czarnej k/Pionek

    Czarna Wieś

    • 120 000 zł cena
    • 5 402 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę położoną w miejscowości Czarna Wieś (woj. mazowieckie, pow. radomski, gm. Pionki), w odległości ok. 3 km od miasta Pionki i od zrewitalizowanego kąpieliska „Staw G...

  • 1 / 3
    Działka budowlano-rolna 4891 m2 w Pionkach – Działki Suskowolskie

    Działki Suskowolskie

    • 210 000 zł cena
    • 4 891 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka położona jest w woj. mazowieckim, pow. radomski, gm. Pionki, na obrzeżach miasta Pionki (Działki Suskowolskie). Przylega do drogi wojewódzkiej nr 691, prowadzącej z Pionek...

  • Działka budowlana Szemudzka Huta gm. Szemud, Przejazdowa
    1 / 12
    Działka budowlana Szemudzka Huta gm. Szemud, Przejazdowa

    Szemudzka Huta

    • 250 000 zł cena
    • 1 688 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pozostała ostatnia działka pod zabudowę jednorodzinną w Szemudzkiej Hucie k. Wejherowa, w gminie Szemud, o powierzchni: -działka nr 700/10 pow. 1688 m2 Na powyższe dzia...

  • Działka budowlana 0,139 ha Polanica-Zdrój, przy DK 8
    Działka budowlana 0,139 ha Polanica-Zdrój, przy DK 8

    Polanica-Zdrój

    • 210 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka niezabudowana o pow. 0,139 ha. Działka płaska w kształcie prostokąta położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 8 w miejscowości Polanica-Zdrój. Z uwagi na swoją lokal...

  • Działka w pobliżu lasu z pozwoleniem na budowę

    Sucha Beskidzka

    • 175 000 zł cena
    • 2 150 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę - NOWA, NIŻSZA CENA!!!==========Osoba prowadząca ofertę:Tel: [tel]==========Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży działkę budowlaną o pow. ok. 21...

  • Działka Chłapowo ul.

    Chłapowo

    • 400 000 zł cena
    • 1 108 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka położona w Chłapowie, koło Władysławowa, w odległości około 1000m od morza.4 działki: 371/29 - 1109m2 SPRZEDANA  371/34 - 1108m2371/32 - 1183m2 SPRZEDANA371/31 -...

  • Działka Wiślinka ul.

    Wiślinka

    • 770 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działki PRODUKCYJNE z możliwością wydzielenia ok 7000m2 Wiślince. -Działki objęte Miejscowym planem zagospodarowania PRODUKCYJNYM Dojazd do działek drogą asfaltowa.Media: woda, gaz...

  • Działka Kościerzyna ul. Długa

    Kościerzyna » ul. Długa

    • 2 089 000 zł cena
    • 1 447 m2 powierzchnia
    • 1 444 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w samym centrum nieustannie rozwijającego się miasta Kościerzyna. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa, komunikacja miejska - w tym...

  • DZIAŁKA OKOLICE POLANICY ZDRÓJ
    1 / 5
    DZIAŁKA OKOLICE POLANICY ZDRÓJ

    Polanica-Zdrój

    • 590 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 6000 m2 (60 arów) z wydanymi warunkami zabudowy. Działka znajduje się w odległości 7 km od Polanicy Zdrój i 7 km od Bystrzycy Kłodzkiej w malowniczej miejs...

  • 1 / 3
    Działka 4900m2,Lubieszewo,J. Lubie,las.

    Lubieszewo

    • 529 200 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Lubieszewo, gm. Złocieniec, powiat Drawsko Pomorski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 4900 m 2.Działka znajdu...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Śródmieście, Olsza ul. Brogi

    Kraków » ul. Brogi

    • 1 999 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 998 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OLSZA , DZIAŁKA OKOŁO CZTERECH ARÓW W REJONIE UL. BROGI Z DOMEM DO WYBURZENIA LUB ODBUDOWY ( około 170 m kw) PLAN ZAGOSPDAROWANIA PRZESTRZENNEGO ZABUDOWA MIESZKANIOWA JEDNOROD...

  • 1 / 4
    Działka w górach

    Obidza

    • 286 000 zł cena
    • 2 220 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną w Beskidzie Sądeckim. Wieś Obidza - Gmina Łącko. Położenie stanowi wspaniałą podwalinę pod agroturystykę, domki do wynajęcia bądź bazę wypadową na...

  • Działka budowlana Rościnno gm. Skoki
    Działka budowlana Rościnno gm. Skoki

    Rościnno

    • 185 000 zł cena
    • 1 948 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W ROŚCINNIE ! Na sprzedaż działka budowlana w Rościnnie, gmina Skoki. Powierzchnia działki: 1948 m Nr działki 280/2 Działka z wydanymi warunkami zabudowy: zabud...

  • Działka budowlana Dębice gm. Malczyce, Leśna
    Działka budowlana Dębice gm. Malczyce, Leśna

    Dębice

    • 100 000 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona na terenie wiejskim w Gminie Malczyce, Na działce jest ZK, wodociąg w drodze. Przeznaczenie działki zgodnie z miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrz...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA W GMINIE DĄBROWA TARNOWSKA - ŻELAZÓWKA.
    DZIAŁKA BUDOWLANA W GMINIE DĄBROWA TARNOWSKA - ŻELAZÓWKA.

    Żelazówka

    • 83 000 zł cena
    • 3 128 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W GMINIE DĄBROWA TARNOWSKA - ŻELAZÓWKA. Oferujemy do sprzedaży świeżo wydzieloną działkę rolną z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy na budowę do...

  • Działka usługowa Wodzisław Śląski
    Działka usługowa Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 1 720 000 zł cena
    • 4 206 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa położona w Wodzisławiu Śląskim na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 933 czyli ulicy Jastrzębskiej oraz ulicy Łużyckiej. Nieruchomość s...