• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka Warszawa Białołęka ul. -----------------------------

    Warszawa » Białołęka

    • 9 100 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt inwestycyjny w bdb punkcie komunikacyjnym w rejonie ul. Modlińskiej. Nieruchomość znajduje się przy gminnej drodze asfaltowej w której znajdują się wszystkie media łącznie...

  • Działka Załachowo

    Załachowo

    • 150 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Prezentuję Państwu na sprzedaż działkę Leśną o powierzchni 1,5 ha w Załachowie koło Łabiszyna. Cena za działkę to 150 000 zł. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Ofe...

  • Działka Warszawa Bemowo, Chrzanów

    Warszawa » Bemowo

    • 7 634 250 zł cena
    • 5 265 m2 powierzchnia
    • 1 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 6380 m2 Działka grodzona prąd woda. Blisko planowanej stacji metra Sochaczewska róg Połczyńskiej. Oznaczona symbolem Mn Tereny zabudowy jednorodzinnej (bli...

  • Działka Sulejówek

    Sulejówek

    • 540 720 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow.3004m2, (wymiary: 83m- długość x 37m- szerokość), zlokalizowaną w Sulejówku ( rejon Szkopówka). Nieruchomość składa się z 3 dzia...

  • Działka Marynin ul.

    Marynin

    • 99 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni około 500 m2 w Maryninie, gm. Konopnica. Cicha i spokojna okolica. Działka zlokalizowana w odległości zaledwie kilku kilometró...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 6 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 740 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mamy przyjemność zaprezentować teren o charakterze inwestycyjnym wraz z projektem koncepcyjnym hotelu zlokalizowanego w znakomitym punkcie, na przecięciu wschodniej obwodnicy Warsz...

  • Działka Dobrzewino ul. Gryczana

    Dobrzewino » ul. Gryczana

    • 344 000 zł cena
    • 1 203 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Dobrzewino to wieś kaszubska położona w gminie Szemud, w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 218 (łączącej Gdańsk Osowę i Chwaszczyno z Wejherowem) oraz oddanej już do użytku...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 040 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2008m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 45m i długość 44m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • Działka Załachowo

    Załachowo

    • 150 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Prezentuję Państwu na sprzedaż działkę Leśną w Załachowie o powierzchni 1,5 ha w cenie 10 zł za 1 m2. Cena za działkę 150 000 zł. Istnieje możliwość kupienia kolejnej działki obok...

  • Działki z pozwoleniem na budowę 3 bliźniaków

    Grzędzice

    • 350 352 zł cena
    • 3 244 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż 3 działki z wydanym pozwoleniem na budowę bliźniaków (6 połówek)!Działki mają regularny kształt prostokąta i aktualne pozwolenie na budowę umożliwia wybudowanie...

  • 1 / 2
    Piękna działka przy jeziorze Kaszuby Borzestowo

    Borzestowo

    • 89 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna działka w kształcie prostokąta umiejscowiona w Zajezierzu , obręb Borzestowo gmina Chmielno o wielkości 1000 m.Zajezierze umiejscowione jest na Pojezierzu Kaszub...

  • Działka Bobolin 1147m2,zabudowa mieszkaniowa.

    Bobolin

    • 229 000 zł cena
    • 1 147 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana położona w Bobolnie, gm. Kołbaskowo, pow. policki, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 1147 m2. NIeruchomość gruntowa położona w kompleksi...

  • Działka Borek Kamienny ul.

    Borek Kamienny

    • 299 000 zł cena
    • 3 136 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Odpocznij na Kaszubach!Kaszuby są niezwykle piękną okolicą. Można się tu więc doskonale zrelaksować.Jedna z dwóch takich działek!Atuty:- możliwość postawienia domków/przyczep kempi...

  • 1 / 2
    Działka Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 12 500 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 1 544 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w gminie Bukowina Tatrzańska ok 20 km od Zakopanego. Jedna z działek zabudowana budynkiem hotelowym (do odswiezenia) o powierzchni ok 1000 m2 -...

Warszawa » Białołęka

    • 9 100 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt inwestycyjny kształtem zbliżony do prostokąta, zlokalizowany w bdb punkcie komunikacyjnym w rejonie ul. Modlińskiej. Nieruchomość znajduje się przy gminnej drodze asfaltowe...

  • 1 / 2
    Działka Gdańsk Śródmieście ul. Elbląska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Elbląska

    • 4 500 000 zł cena
    • 9 847 m2 powierzchnia
    • 457 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni 9847 m2, usytuowana w Gdańsku przy ul. Elbląskiej (nie ma bezpośredniego dostępu do ulicy Elbląskiej). W MPZP opisano:Zabudowa mieszana produkcyjn...

  • Działka budowlana, tylko 125 PLN/mkw.

    Grzędzice

    • 215 000 zł cena
    • 1 719 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowaną działkę w Grzędzicach.Działka o powierzchni 1 719 mkw. posiada drogę dojazdową z dwóch stron, co stwarza duży potencjał projektowy dla...

  • Działka Warszawa Bemowo, Chrzanów

    Warszawa » Bemowo

    • 7 634 250 zł cena
    • 5 265 m2 powierzchnia
    • 1 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka usługowo/ mieszkalna / domy jednorodzinne i budynki usługowe/ Działka grodzona prąd woda. Blisko planowanej stacji metra Zabudowa do 3 p. Możliwość podziele...

  • 1 / 2
    Działka Somonino na sprzedaż

    Somonino

    • 169 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka wielkości 1450 m zlokalizowana w Sławkach gmina Somonino.Działka z wydanymi warunkami zabudowy jako budowlana, mieszkaniowa z garażem wbudowanym lub dobudowanym...

  • 1 / 3
    Działka Marynin ul.

    Marynin

    • 99 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

        Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni około 500 m2 w Maryninie, gm. Konopnica.     Działka z gotowym projektem małego domu jednorodzinnego o powierzchni 64,2 m2...