• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka rolna Dorohusk tanio

    Dorohusk

    • 30 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna idealna na KRUS. Sprzedam tanio Cena 30000 zł za całość. Działka również dla nie rolnika pomogę w formalnościach Działka posiada dojazd uregulowany. Geoportal:...

  • Działka Mstyczów

    Mstyczów

    • 3 500 000 zł cena
    • 81 000 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje [i]ofertę na wyłączność[/i] - teren inwestycyjny na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 8 ha 10 ar położona w Mstyczowie, gmin...

  • 1 / 2
    Działka Jasionka

    Jasionka

    • 1 010 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działka pod zabudowę jednorodzinną w Jasionce ! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej o powierzchni 72 ar zlokalizowanej w gminie...

  • 1 / 4
    Działka rolna w Stryszawie z widokami

    Stryszawa

    • 43 000 zł cena
    • 2 040 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Stryszawa - widokowa działka rolna=====Kontakt do Agenta: 572 946 773===== Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną, która znajduje się w Stryszawie (powiat suski). Dz...

  • 1 / 4
    Widok na Stóg Izerski

    Pobiedna

    • 220 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału. Przedmiotem oferty jest działka budowlana oraz duży dom (ok. 200 m) w Pobiednej. Nieruchomość leży ponad wsią, w otoczeniu luźnej zabudowy i łąk. Działka jest...

  • Działka Kraków Nowa Huta, Czyżyny ul. Bora Komorowskiego

    Kraków » Nowa Huta » ul. Bora-Komorowskiego

    • 8 500 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA USŁUGOWA REJON BORA KOMOROWSKIEGO!!!!! [i]Działka inwestycyjna w bezpośredniej bliskości ulicy Bora Komorowskiego i Okulickiego, przy dużym węźle komunikacyjnym.[/i] O...

  • Działka Przejazdowo ul. Główna

    Przejazdowo » ul. Główna

    • 3 195 500 zł cena
    • 8 090 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    *CENA STANOWI KWOTĘ BRUTTO*LOKALIZACJA :Działka położona w miejscowości Przejazdowo w gminie Pruszcz Gdański. Miejscowość jest lokalnym węzłem drogowym, znajduje się na połączeniu...

  • Działka Szczytna Szklana Góra ul.

    Szczytna

    • 219 000 zł cena
    • 1 339 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opowieść o Działce w Szczytnej - Twój Wymarzony Zakątek w Górach StołowychWitaj w Szczytnej - urokliwym zakątku u podnóża Gór Stołowych, gdzie marzenia o własnym miejscu na ziemi s...

  • Działka z linią brzegową rzeki, lasem i stawem.

    Staw

    • 850 000 zł cena
    • 40 479 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż urokliwa działka rolna obfitująca w przyrodnicze skarby, położona w przepięknych terenach leśnych województwa lubuskiego, 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 80 km od Szc...

  • Działka budowlana Jaktorów Budy-Grzybek
    1 / 9
    Działka budowlana Jaktorów Budy-Grzybek

    Jaktorów

    • 298 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Budy Grzybek gm. Jaktorów. Działka położona bezpośrednio przy gruntowej drodze gminnej. Cicha, spokojna okolica, wokół zabudowa jednorodzinna...

  • Działka budowlana Jaktorów Budy-Grzybek
    1 / 10
    Działka budowlana Jaktorów Budy-Grzybek

    Jaktorów

    • 328 000 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bardzo ładne działki z nowego podziału w Budach Grzybek gm. Jaktorów. Działki są równe suche w ładnej okolicy i dobrej lokalizacji. Wielkość działek: 1000-1135 m2. Wok...

  • Działka budowlana Jaktorów Budy-Grzybek
    1 / 6
    Działka budowlana Jaktorów Budy-Grzybek

    Jaktorów

    • 316 000 zł cena
    • 1 092 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna działka w Budach Grzybek gm. Jaktorów. Działka jest położona w cichej, spokojnej okolicy wśród działek niezabudowanych. Teren przylega bezpośrednio do uro...

  • Duża działka z domkiem nad jeziorami z widokiem, blisko lasu
    1 / 10
    Duża działka z domkiem nad jeziorami z widokiem, blisko lasu

    Skrzynka

    • 135 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, oferuje sprzedaż dużej działki w miejscowości Skrzynka, położonej w pięknej okolicy blisko natury, otoczonej wieloma jeziorami z widokiem nieopodal lasu. Działka jest działk...

  • Działka budowlana Jaktorów Budy-Grzybek
    1 / 9
    Działka budowlana Jaktorów Budy-Grzybek

    Jaktorów

    • 279 000 zł cena
    • 963 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka w Budach Grzybek gm. Jaktorów. Działka ma kształt prostokąta, jest równa i sucha. Wokół zabudowa jednorodzinna i działki niezabudowane. Wszystkie media w pobl...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 12 000 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 2 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży grunt z aktywnym pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego. Lokalizacja w pobliżu Alej Jerozolimskich Wyśmienita komunikacja z centrum Warszawy....

  • Opis nieruchomości
    1 / 3
    Opis nieruchomości

    Wólka Przybójewska

    • 100 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka pod budownictwo oraz do uprawy rolnej Działka jest w kształcie kwadratu, posiada drzewka i krzaki także samo siewki do usunięcia. Ale jak się usunie będzi...

  • Dwie piękne działki o łącznej pow. 1.78 ha graniczące z rzeką Wis...

    Jasło

    • 100 000 zł cena
    • 17 883 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działki przylegające do siebie, położone w miejscowości Dąbrówka, gmina Brzyska, powiat Jasielski na Podkarpaciu o łącznej powierzchni 1.78 ha Nieruchomość skła...

  • 1 / 3
    Działka Osobnica

    Osobnica

    • 4 900 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Działka leśna na sprzedaż Osobnica, gmina Jasło | 10 arów | Atrakcyjna cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki leśnej położonej w malowniczej miejscow...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 74 900 zł cena
    • 1 678 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Jaśle, obręb Bryły. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 21mx83m i powierzch...

  • Działka Koleczkowo ul.

    Koleczkowo

    • 476 000 zł cena
    • 1 360 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W KOLECZKOWIE! NIEDALEKO TRASY KASZUBSKIEJ, SZYBKI DOJAZD DO TRÓJMIASTA!DZIAŁKA:Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana nr 397/22 położona w malowniczym Kolecz...