• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka Humniska

    Humniska

    • 80 000 zł cena
    • 1 752 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej działki w miejscowości Humniska, zaledwie kilka minut od Brzozowa. Działka położona w II linii zabudowy, na lekkim wzn...

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna z mediami. Gubin ul. Legnicka

    Gubin

    • 2 961 060 zł cena
    • 87 090 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję do sprzedaży działkę położoną w Gubinie, malowniczo usytuowanym mieście województwa lubuskiego, w powiecie krośnieńskim, na prawym brzegu rzeki Nysy Łużyckiej, tuż przy gra...

  • 1 / 2
    Działka Zwonowice

    Zwonowice

    • 159 000 zł cena
    • 3 275 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Masz oszczędności i nie masz na nie pomysłu? Nie wiesz w co zainwestować zamiast trzymać trzymać pieniądze w przysłowiowej skarpecie? Mam dla Ciebie świetną okazje...

  • 1 / 3
    ŻÓŁWIENIEC DZIAŁKA OKOŁO 100M OD JEZIORA

    Ślesin

    • 280 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę 9 arów znajdującą się na terenie Gminiy Ślesin (wielkopolska), w miejscowości Żółwieniec. Działka znajduje się około 100m od Jeziora Ślesińskiego. Działka położona...

  • 1 / 4
    Działka KURPIOWSKA KRAINA

    Wydmusy

    • 1 zł cena
    • 18 172 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam, oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną nad kompleksem Kurpiowska Kraina w miejscowości Wydmusy. Powierzchnia działki wynosi 18 172m2. Otoczona jest lasem sosnowy...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 119 900 zł cena
    • 6 437 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z potencjałem budowlanym oraz użytkami leśnymi położoną w Jaśle, obręb Bryły. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o nieregula...

  • Działka Bieździedza

    Bieździedza

    • 64 900 zł cena
    • 2 551 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Bieździedzy, gmina Kołaczyce. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o regularnym kształcie prostokąta i wymiarach ok...

  • Działka Bieździedza

    Bieździedza

    • 74 900 zł cena
    • 2 551 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuje Państwu działkę w pierwszej linii zabudowy położoną w Bieździedzy, gmina Kołaczyce. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o regularnym kształcie p...

  • Działka pod zabudowę w klimacie leśnym
    1 / 12
    Działka pod zabudowę w klimacie leśnym

    Oksa

    • 240 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowalną przy ul. Modrzewiowej w Oksie o pow. 11,5 ar - działkę można zabudować 2 domami typu np. stodoła .Działka porośnięta jest pięknymi drzewami - m...

  • Działki do zabudowy - 14 km. od Ełku

    Bałamutowo

    • 117 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idalia Sobolewska
    Agent nieruchomości

  • Działka na sprzedaż 4 683,00 m², oferta nr JAG-GS-13876-5 nowość
    Działka na sprzedaż 4 683,00 m², oferta nr JAG-GS-13876-5 nowość

    Trzeciewiec » ul. Działka

    • 470 000 zł cena
    • 4 683 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Opis oferty Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż działka inwestycyjno-przemysłowa w miejscowości - TRZECIEWIEC . Grunt położony tuż obok drogi ekspresowa S5. Kształt - pr...

  • Działka Olsztyn rynek pierwotny ul.

    Olsztyn

    • 156 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mazury to kraina, gdzie spełniają się marzenia o spokojnym życiu nad wodą. Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu działek w różnych lokalizacjach na Mazurach. Nasza oferta obe...

  • Działka na sprzedaż 3 009,00 m², oferta nr DICA682 nowość
    Działka na sprzedaż 3 009,00 m², oferta nr DICA682 nowość

    Zajezierze » ul. Działka

    • 239 000 zł cena
    • 3 009 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis oferty Działka budowlana w pięknej okolicy wśród jezior i lasów, położona na wzniesieniuGłówne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• bliskość terenów zielonych• bli...

  • 1 / 3
    Na sprzedaż inwestycja deweloperska

    Zaborze

    • 3 990 000 zł cena
    • 11 164 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej położonej: Oświęcim obręb Zaborze przy ul. Polnej wraz z projektem i aktualnym pozwoleniem na budowę 38 bu...

  • Łomianki Dolne, Droga Kościelna, działka budowlana 1470m2

    Łomianki Dolne

    • 816 000 zł cena
    • 1 470 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana działka 1470 m2 przybliżone wymiary : 37m / 37m media: kanalizacja, woda, prąd, gaz cena z VAT 23%, sprzedaż bez PCC Ustalenia dla terenu o...

  • 1 / 2
    Sprzedam dom z działką.

    Krzeszów

    • 420 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa oferta! Dom z domem gospodarczym i dużą działką budowlaną w malowniczym Krzeszowie, gminie Stryszawa, tuż obok Suchej Beskidzkiej. To doskonała okazja, by spełnić swoje m...

  • Działka rekreacyjna na terenie ROD Elektron w Szczakach

    Szczaki

    • 53 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry, Z żalem odstąpię prawo do działki rekreacyjnej na terenie ROD Elektron w Szczakach, z suchym domkiem (dwa pokoiki), z przybudówką kuchenną, drugą narzędziową oraz toa...

  • Działka Brzeźno Łyńskie

    Brzeźno Łyńskie

    • 108 500 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży działki w przepięknym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie 3 niewielkich jezior oraz rzeki Łyny a wszystko otoczone lasami. Jest to teren Ostoi Napiwocko- Ramuck...

  • 1 / 2
    działka ROD

    Starachowice

    • 30 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania działka rekreacyjna - Ogródki Działkowe ROD "Przylaszczka" przy ulicy Nowowiejskiej. 350 m, altanka, prąd, woda. Blisko ratajskiego lasu. Ogrodzona, fajni sąsiedzi. C...

  • Duża działka budowlana Parku Krajobrazowym
    1 / 9
    Duża działka budowlana Parku Krajobrazowym

    Nowy Duninów

    • 400 000 zł cena
    • 29 400 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malowniczo położna działka w bardzo ciekawym i urokliwym zakątku Mazowsza. Nieruchomość mieści się w spokojnej i przyjaznej wsi w gminie Nowy Duninów, znajdującej się w Gostynińsko...