• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka pod reklamę przy DK 8
    1 / 4
    Działka pod reklamę przy DK 8

    Białystok

    • 48 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam bezpośrednio działkę o pow.363 mkw.położoną przy trasie Białystok-Augustów(Droga Krajowa nr.8).Działka graniczy z pasem drogowym,posiada warunki zabudowy,wjazd ujęty w pla...

  • Działka Morawica ul. Morawica

    Morawica

    • 690 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    80arowa , przy głównej ulicy w pobliżu Lotniska w Balicach - MORAWICA . Działka objęta planem zagospodarowania z czego około 1900 m kw to teren zabudowy mieszkaniowo usługowej ,...

  • 1 / 3
    Działka z planem miejscowym - Rzeszów

    Rzeszów

    • 550 000 zł cena
    • 811 m2 powierzchnia
    • 679 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki - grunt w świetnej lokalizacjiOpis nieruchomości:- MPZP na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą...

  • 1 / 3
    Spora działka rekreacyjna z zabudowaniem

    Rzeszów » ul. Ciepłownicza

    • 59 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej na terenie rodzinnych ogródków działkowych w Rzeszowie.Oferta dostępna tylko w naszym biurze...

  • 1 / 3
    Działka 480ar - Budy Głogowskie

    Budy Głogowskie

    • 1 248 000 zł cena
    • 48 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Budach GłogowskichOpis nieruchomości:- powierzchnia działki 480ar- szybki dojazd do Rzeszowa- pierwszy pa...

  • Pod rekreacje 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy / rzeka Żąza
    1 / 5
    Pod rekreacje 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy / rzeka Żąza

    Zagórze

    • 199 000 zł cena
    • 2 376 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rolną./ rekreacyjna 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy Działka graniczy z małą rzeką (strumyk) Żązą na długości 55m działka nr 67/1 ul.Sarnia/Kawki Zagórze ter...

  • Działka Kłodawa ul. Słoneczna

    Kłodawa » ul. Słoneczna

    • 1 012 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA MIESZKANIOWA z możliwością USŁUG, MPZP - MN.7LOKALIZACJADziałka mieści się w miejscowości Kłodawa gmina TRĄBKI WIELKIE. Od działki do Pruszcza Gdańskiego jest około 5 km. L...

  • Działka w centrum, nad rzeką.

    Wielbark

    • 900 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 30000m² (3ha). W centrum miasta Wielbark (woj. warmińsko-mazurskie), nad brzegiem rzeki omulew, przy drodze użytkowej Działka ideal...

  • Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

    Bojano » ul. Czynu Tysiąclecia

    • 3 124 110 zł cena
    • 9 467 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    LOKALIZACJA:Bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią, a wjaz...

  • Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

    Bojano » ul. Czynu Tysiąclecia

    • 1 035 210 zł cena
    • 3 137 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

    Bojano » ul. Czynu Tysiąclecia

    • 416 995 zł cena
    • 1 264 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

    Bojano » ul. Czynu Tysiąclecia

    • 417 120 zł cena
    • 1 264 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

    Bojano » ul. Czynu Tysiąclecia

    • 471 917 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

    Bojano » ul. Czynu Tysiąclecia

    • 1 045 440 zł cena
    • 3 165 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

    Bojano » ul. Czynu Tysiąclecia

    • 1 305 810 zł cena
    • 3 957 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

    Bojano » ul. Czynu Tysiąclecia

    • 2 088 900 zł cena
    • 6 330 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

    Bojano » ul. Czynu Tysiąclecia

    • 2 081 310 zł cena
    • 6 307 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• 1 / 3
    Działka Kraków Kraków-Krowodrza, Bronowice Wielkie ul. Józefa Che...

    Kraków » Krowodrza » ul. Chełmońskiego

    • 650 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bronowice okolice ul. Ojcowskiej i Józefa Chełmońskiego . Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 11,96 zabudowana starym domem lub podziału na dwie działki i sprzedaży d...

  • Działka Bolechowice ul. Spokojna

    Bolechowice » ul. Spokojna

    • 487 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 487 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okolica ul.Spokojnej w Bolechowicach WIDOKOWA, 10 AROWA , POD DOM WOLNOSTOJĄCY . Wszystkie media : woda , prąd , gaz , kanalizacja. Plan zagospodarowania obowiązujący . Zabudow...

  • 1 / 4
    NIEPOWTARZALNA DZIAŁKA NA MIERZYNIE, Z MPZP!!

    Mierzyn » ul. Czeremchowa

    • 466 240 zł cena
    • 1 457 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Doskonała lokalizacja, idealna pod względem zabudowy jednorodzinnej w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, Mierzyn!!Z przyjemnością prezentujemy, na sprzedaż urokliwą działkę o powierz...