działka na sprzedaż
30 gru 2022

Działka Brzoskwinia ul. Kamyk

Brzoskwinia ul. Kamyk
woj. Małopolskie pow. krakowski gm. krakowski
Dodane 3 lata temu, Piątek, 30 grudzień 2022 13:30
810 000 zł 9 000 m2
810 000 zł 9 000 m2 90 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 9 000 m2
Cena za metr 90 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K24378748

Opis

WIDOKOWA , 90 arowa z widokiem na Tatry , Babią Górę i Dolinki Krakowskie . W obecnym planie zagospodarowania Działka ROLNA w miejscowości Brzoskwinia gm.Zabierzów .
Utwardzona droga dojazdowa BARDZO DOBRY WJAZD , media na sąsiednich działkach.
Doskonała inwestycja pod rekreację fotowoltaikę itd

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 204731
  • Data aktualizacji: 2025-05-16
  • ID ogłoszenia: K24378748
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Brzoskwinia, cena: od 688 500 do 931 500 zł, powierzchnia: od 7650 do 10350 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika