działka na sprzedaż
17 sty 2023

Sprzedam działkę budowlana w Krosnie

woj. Podkarpackie pow. Krosno gm. Krosno
Odświeżone 3 lata temu, Wtorek, 17 styczeń 2023 21:08
230 000 zł 2 350 m2
230 000 zł 2 350 m2 98 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 2 350 m2
Cena za metr 98 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K24778112

Opis

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 23, 5 Ar. na działce znajduje się murowany dom kryty dachówką, który nadaje się do kapitalnego remontu oraz murowany garaż z pustaka kryty blachą w garażu znajduje się kanał do naprawy samochodów oraz piec z dmuchawą do ogrzewania budynku działka budowlana w pełni uzbrojona, na działce wszystkie przyłącza prąd, gaz, woda, kanalizacja, bezpośredni dojazd z drogi głównej, działka znajduje się w Krośnie na ulicy Wisze, jest to cicha spokojna okolica
działka ma uregulowany statut prawny, księgi wieczyste są aktualne i panuje w nich porządek

więcej informacji pod nr tel Pokaż numer telefonu

nr działki 1560/2

identyfikator działki 186101 1. 0006. 1560/2

oznaczenie działki B - tereny mieszkaniowe

Cena 230 000 tys do negocjacji
  • Data aktualizacji: 2023-01-17
  • ID ogłoszenia: K24778112
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Krosno, cena: od 195 500 do 264 500 zł, powierzchnia: od 1998 do 2703 m2
LZ
Lucjan Zając osoba prywatna
Zadzwoń

Lucjan Zając osoba prywatna

Tel: +48... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość