• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jeziorsko

(2)
  • Sprzedam dom w stanie deweloperskim Jeziorsko
    1 / 3
    Sprzedam dom w stanie deweloperskim Jeziorsko

    Jeziorsko

    • 770 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 3 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam sprzedam dom w stanie deweloperskim nad zalewem Jeziorsko 95. Więcej informacji udzielę telefonicznie

  • 1 / 2
    Działka Jeziorsko

    Jeziorsko

    • 240 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni ok 4000m2 częściowo zalesiona w okolicy zbiornika Jeziorsko. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, wszystkie media w drodze. Cena: 240 000...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam Łąkę

    Młyny Piekarskie

    • 25 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąkę w miejscowości Młyny Piekarskie. Nr działek 105/1 i 148/1. Powierzchnia 1,02ha

  • Sprzedam działkę

    Podgórcze

    • 120 000 zł cena
    • 2 983 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Podgórcze gm. Poddębice położoną 6km od Poddębic, 16km od Uniejowa. Powierzchnia działki to 2983m2. Szerokość działki to około 34m a długość około 8...

  • Działki rolne o powierzchni 1,24 ha - Bądków Pierwszy
    1 / 16
    Działki rolne o powierzchni 1,24 ha - Bądków Pierwszy

    Bądków Pierwszy

    • 165 000 zł cena
    • 12 400 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam Państwu ofertą sprzedaży czterech nieruchomości rolnych, położonych w miejscowości Bądków Pierwszy, gm. Przykona w powiecie tureckim. Działki położone są w niewielkiej...

  • RAJSKI ZAKĄTEK! Dom z rozległą, zieloną działką
    1 / 20
    RAJSKI ZAKĄTEK! Dom z rozległą, zieloną działką

    Osowiec

    • 399 360 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 961 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Przestronna posiadłość wiejska na 1,7 ha ziemi
    1 / 21
    Przestronna posiadłość wiejska na 1,7 ha ziemi

    Bartochów

    • 640 360 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 202 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 17
    Mieszkanie do wynajęcia

    Warta

    • 2 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Spycimierz

    • 345 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*
    1 / 20
    *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*

    Sędzice

    • 890 360 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Piekary

    • 650 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 5 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzechta Drużbińska

    • 180 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Działka Swoboda

    Swoboda

    • 37 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SWOBODA, GMINA SZAMOCIN NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA O POWIERZCHNI 0.6500 ha Nr działki: 7 Wymiary działki ok. 433/15 m Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarow...

  • Dom na działce w Stefanowie gm. Przyłęk /zwoleński

    Stefanów

    • 780 000 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący murowany wraz z zabudowaniami gospodarczymi o dużej powierzchni użytkowej (z potencjałem pod działalność gospodarczą) na dużej działce ponad 2 ha w Stefanowie gm...

  • Młyny Piekarskie gm.Dobra-działka rolna na sprzedaż 6,2374ha
    1 / 9
    Młyny Piekarskie gm.Dobra-działka rolna na sprzedaż 6,2374ha

    Młyny Piekarskie

    • 374 000 zł cena
    • 62 374 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    -Lokalizacja: Młyny Piekarskie, gmina Dobra, powiat turecki -Powierzchnia działki: 6,2374 ha -Numer ewidencyjny działki: 766/2 -Przeznaczenie: grunty rolne ŁV, ŁVI, RV, RVI Cena...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Piekary

    • 170 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Piekary, gm. Sulmierzyce.Działka ma powierzchnię ok. 3500m2. Wymiary to 29 x 122. Ukształtowanie terenu jest płaskie- idealne...

  • Działki rekreacyjne- Skęczniew
    Działki rekreacyjne- Skęczniew

    Skęczniew

    • 52 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam do sprzedania działki rekreacyjne od 700 do 1017metrów kwadratowych. Działki znajdują się w miejscowości Skęczniew, 3 km od Zbiornika Jeziorsko. Działki mają dostęp do wody i p...

  • Dom Wola Sipińska ul.

    Wola Sipińska

    • 324 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 3 641 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM NA WSI W OTOCZENIU PÓL I LASÓW, BLISKO ZALEWU JEZIORSKOSiedlisko położone na tyle daleko od miejskiego zgiełku aby odpocząć a jednocześnie na tyle blisko miast aby w krótkim cz...

  • Dom Wola Sipińska gm. Zadzim,
    1 / 13
    Dom Wola Sipińska gm. Zadzim,

    Wola Sipińska

    • 324 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA WSI W OTOCZENIU PÓL I LASÓW, BLISKO ZALEWU JEZIORSKO Siedlisko położone na tyle daleko od miejskiego zgiełku aby odpocząć a jednocześnie na tyle blisko miast aby w krótkim...

  • Działka rekreacyjna Tomisławice nad jeziorem 50m od zalewu
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Tomisławice nad jeziorem 50m od zalewu

    Tomisławice

    • 199 000 zł cena
    • 1 249 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna nr 389 1249m2 - 199.000 zł Wspaniałe miejsce dla miłośników przyrody, wędkarzy, ornitologów, 50-100m od linii brzegowej jeziora Jeziorsko. Cisza spokój, czyste pow...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Skęczniew

    • 150 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 2250 M2 w tym domek w granicach 63 m domek posiada wodę w środku prąd w drodze działka leży w okolicach zalewu Jeziorsko sprzedaję całość za 150 000...

  • Działka Rolna
    1 / 7
    Działka Rolna

    Miłaczewskie Młyny

    • 55 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedania działkę rolna którą można przekształcić na działkę budowlaną o powierzchni 30a w miejscowości Młyny Miłaczewskie zainteresowanych proszę o kontakt telefonic...

  • Sprzedam dom Kawęczyn
    Sprzedam dom Kawęczyn

    Kawęczyn

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 2 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba, kotłownia w Kawęczynie. Na posesji znajduje sie garaż blaszany, budynek gospodarczy z płyt betonowych. Dom ocieplony, okna plas...

  • Działka budowlana Zaspy gm. Warta
    1 / 16
    Działka budowlana Zaspy gm. Warta

    Zaspy

    • 1 080 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży kompleksu 5 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Zaspy Miłkowskie nad zalewem Jeziorsko, od której w odległości 2 km znajduje się Port Jachtow...

  • Dom Czartki

    Czartki

    • 259 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom położony w cichej , spokojnej i bardzo malowniczej miejscowości Czartki w gminie Sieradzkim. Dom z lat 60 , wybudowany w technologii tradycyjnej z pustaka. Dom ma p...

  • Dom Czartki

    Czartki

    • 259 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Działka rolna
    Działka rolna

    Reduchów

    • 100 000 zł cena
    • 13 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną w Reduchowie o powierzchni 1,38ha (przelicz.1,41ha). Działka ma dostęp do drogi asfaltowej 19m.

  • Okazja
    1 / 4
    Okazja

    Lisków

    • 80 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam działkę rolna o powierzchni 29 arów położonej w miejscowości Lisków działka w całości ogrodzona płotem betonowym zamknięta bramą dodatkowo położona w spokojnej okoli...

  • Działka Bądków Pierwszy

    Bądków Pierwszy

    • 11 000 000 zł cena
    • 48 757 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż unikatowe ranczo na malowniczym terenie pośród drzew w odległości zaledwie 10 min od term w Uniejowie. Posiadłość usytuowana jest w miejscowości Bądków Pierwszy (...

  • Dom Bądków Pierwszy

    Bądków Pierwszy

    • 11 000 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 50 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący