• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Jeziorsko

(1)
  • Sprzedam dom w stanie deweloperskim Jeziorsko
    1 / 3
    Sprzedam dom w stanie deweloperskim Jeziorsko

    Jeziorsko

    • 770 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 3 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam sprzedam dom w stanie deweloperskim nad zalewem Jeziorsko 95. Więcej informacji udzielę telefonicznie

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • RAJSKI ZAKĄTEK! Dom z rozległą, zieloną działką
    1 / 20
    RAJSKI ZAKĄTEK! Dom z rozległą, zieloną działką

    Osowiec

    • 399 360 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 961 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Przestronna posiadłość wiejska na 1,7 ha ziemi
    1 / 21
    Przestronna posiadłość wiejska na 1,7 ha ziemi

    Bartochów

    • 640 360 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 202 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Spycimierz

    • 345 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*
    1 / 20
    *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*

    Sędzice

    • 890 360 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Piekary

    • 650 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 5 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzechta Drużbińska

    • 180 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom na działce w Stefanowie gm. Przyłęk /zwoleński

    Stefanów

    • 780 000 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący murowany wraz z zabudowaniami gospodarczymi o dużej powierzchni użytkowej (z potencjałem pod działalność gospodarczą) na dużej działce ponad 2 ha w Stefanowie gm...

  • Dom Wola Sipińska ul.

    Wola Sipińska

    • 324 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 3 641 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM NA WSI W OTOCZENIU PÓL I LASÓW, BLISKO ZALEWU JEZIORSKOSiedlisko położone na tyle daleko od miejskiego zgiełku aby odpocząć a jednocześnie na tyle blisko miast aby w krótkim cz...

  • Dom Wola Sipińska gm. Zadzim,
    1 / 13
    Dom Wola Sipińska gm. Zadzim,

    Wola Sipińska

    • 324 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA WSI W OTOCZENIU PÓL I LASÓW, BLISKO ZALEWU JEZIORSKO Siedlisko położone na tyle daleko od miejskiego zgiełku aby odpocząć a jednocześnie na tyle blisko miast aby w krótkim...

  • Sprzedam dom Kawęczyn
    Sprzedam dom Kawęczyn

    Kawęczyn

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 2 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba, kotłownia w Kawęczynie. Na posesji znajduje sie garaż blaszany, budynek gospodarczy z płyt betonowych. Dom ocieplony, okna plas...

  • Dom Czartki

    Czartki

    • 259 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom położony w cichej , spokojnej i bardzo malowniczej miejscowości Czartki w gminie Sieradzkim. Dom z lat 60 , wybudowany w technologii tradycyjnej z pustaka. Dom ma p...

  • Dom Czartki

    Czartki

    • 259 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Bądków Pierwszy

    Bądków Pierwszy

    • 11 000 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 50 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż unikatowe ranczo na malowniczym terenie pośród drzew w odległości zaledwie 10 min od term w Uniejowie. Posiadłość usytuowana jest w miejscowości Bądków Pierwszy (...