• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Warta

(1)
  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 17
    Mieszkanie do wynajęcia

    Warta

    • 2 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Poddębice

    • 145 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 6 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę w Poddębicach.

  • Mieszkanie 37,8m² na Parterze w cichej spokojnej okolicy.

    Sieradz

    • 257 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 37,8m² na parterze w centrum Sieradza po remoncie. Sprzedam mieszkanie na ul. Piłsudskiego na cichym i spokojnym osiedlu z ładnym widokiem za oknem. Bardzo blisko do...

  • Sprzedam mieszkanie 51m2, 3 pokoje, balkon - do zamieszkania

    Zduńska Wola

    • 340 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta bezpośrednia. Biurom pośrednictwa dziękuję. Sprzedam mieszkanie w ocieplonym bloku, mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania bez dodatkowego wkładu finansowego, idealne...

  • ★ Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem ★
    1 / 7
    ★ Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem ★

    Szczytniki

    • 439 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • ★ Mieszkanie 3 pokoje, salon 32 m2 ★
    1 / 7
    ★ Mieszkanie 3 pokoje, salon 32 m2 ★

    Szczytniki

    • 499 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zduńska Wola

    • 319 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Bezczynszowe mieszkanie w leśnej okolicy!
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie w leśnej okolicy!

    Budziczna

    • 270 360 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sieradz

    • 434 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zduńska Wola

    • 320 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Lokal mieszkalny - Sieradz

    Sieradz

    • 420 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Uniejów

    • 8 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 64 m . Kuchnia łazienka po remoncie . WC i łazienka obok siebie . Częściowo umeblowane.

  • Mieszkanie Zduńska Wola
    1 / 4
    Mieszkanie Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 2 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia! Przestronne i wysokie mieszkanie 3 pokojowe w centrum Zduńskiej Woli. Lokal z oddzielnym wejściem na parterze. Brak czynszu administracyjnego! Składa się z: -po...

  • Sprzedam mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza
    Sprzedam mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza

    Sieradz

    • 199 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Rezerwacja.Mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza, dwa pokoje. 5400 zł za metr. Więcej informacji pod numerem [tel]

  • Mieszkanie Zduńska Wola
    1 / 6
    Mieszkanie Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 369 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 48,5m2 w Zduńskiej Woli- ul. Osmolińska Położone na II piętrze w budynku 3-piętrowym. Rozkład: -Pokój dzienny z balkonem -sypialnia -odd...

  • Mieszkanie Zduńska Wola
    1 / 11
    Mieszkanie Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 2 100 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia! Nowe mieszkanie przy ul. Jana Matejki na osiedlu "Nowe Południe" jego powierzchnia to 51,4m2. Zlokalizowane na IV piętrze w bloku z windą. Rozkład: -Przestronny p...

  • Wynajmę mieszkanie 3pokojowe w Sieradzu
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie 3pokojowe w Sieradzu

    Sieradz

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie 3pokojowe. 56m2 ul. 11 listopada. W pelni wyposazona kuchnia. W lazence pralka. Odstepne 1500, czynsz do spoldzielni ok. 800zl + prąd wg zużycia. Wolne od zaraz....

  • Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy.
    1 / 15
    Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy.

    Zduńska Wola

    • 299 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż świetnie zlokalizowane, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 58.4 m2, położone na 4 piętrze przy ulicy Piłkarskiej w Zduńskiej Woli. Mie...

  • Mieszkanie Złotniki gm. Suchy Las, Podgrzybkowa
    1 / 15
    Mieszkanie Złotniki gm. Suchy Las, Podgrzybkowa

    Złotniki

    • 679 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania w Złotnikach KLUCZOWE INFORMACJE Mieszkanie jest bezczynszowe i gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Lokali...

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    sprzedam mieszkanie

    Uniejów

    • 395 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem w Uniejowie o pow.38 m2 usytuowane na I piętrze. Cena do negocjacji.