• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szałe
  • Chinów
  • Pisz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Beleń

(1)
  • 1 / 2
    Działka blisko rzeka,las ok.70km od Łodzi

    Beleń

    • 300 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Beleń- Kolonia -Działka inwestycyjna bez MPZP i bez WZ działka rolna na terenie nie objętym miejscowym planem zagospodarowania terenu i bez warunków zabudowy(nie ma p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w środku szeregu (z garażem) i ogrodem - w popularnej dla ro...

    Sieradz

    • 450 000 zł cena
    • 357 m2 powierzchnia
    • 1 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do nabycia jest trzypiętrowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 357m2. Dom znajduje się na działce wielkości 3,6 ara na osiedlu Hetmańskim w Sieradzu. Nierucho...

  • Sprzedam działki

    Sieradz

    • 195 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną 11 arową położona w Sieradzu przy ulicy Krasawnej

  • Sprzedam działkę z warunkami zabudowy UZBROJONĄ

    Zduńska Wola

    • 130 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 6000m szerokość 26m . Wydane warunkami zabudowy. Odłeglosc od miasta Zduńska Wola 3-4km miejscowość Dionizów. Na działce jest juz prąd i woda. Działka ogrodzona...

  • Mieszkanie 37,8m² na Parterze w cichej spokojnej okolicy.

    Sieradz

    • 257 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 37,8m² na parterze w centrum Sieradza po remoncie. Sprzedam mieszkanie na ul. Piłsudskiego na cichym i spokojnym osiedlu z ładnym widokiem za oknem. Bardzo blisko do...

  • Sprzedam mieszkanie 51m2, 3 pokoje, balkon - do zamieszkania

    Zduńska Wola

    • 340 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta bezpośrednia. Biurom pośrednictwa dziękuję. Sprzedam mieszkanie w ocieplonym bloku, mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania bez dodatkowego wkładu finansowego, idealne...

  • * LAS * NATURA * ZA OSIEDLEM MARŻYNEK * BLISKO S8
    1 / 20
    * LAS * NATURA * ZA OSIEDLEM MARŻYNEK * BLISKO S8

    Świerzyny

    • 980 360 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 447 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Izabelów

    • 1 599 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 7 107 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zduńska Wola

    • 319 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zapolice

    • 249 000 zł cena
    • 8 238 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sieradz

    • 434 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zduńska Wola

    • 320 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Działkę w Sieradz Chojne 845 mkw
    1 / 6
    Sprzedam Działkę w Sieradz Chojne 845 mkw

    Sieradz

    • 132 000 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę w Sieradz Chojne, ul. Zachodnia/Polna. Działka 845 mkw nr ew. 1046/2 Polecam i zapraszam do kontaktu. Tel.:*606*190*071

  • Największa działka w mieście
    1 / 10
    Największa działka w mieście

    Zduńska Wola

    • 3 825 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1,53 ha (15 300 m2, wydłużony prostokąt o przybliżonych wymiarach: 46 m x 330 m), podzielona na dwie dział...

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Branica

    • 72 800 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry. Sprzedam działkę o powierzchni 2600 m/2 w cichej i spokojnej okolicy (Branica, gmina Zapolice) z możliwością budowy domu. Działka numer 279. Działka położona jest prz...

  • Lokal mieszkalny - Sieradz

    Sieradz

    • 420 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu...

  • Działka rolno-budowlana 1,6h
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana 1,6h

    Zapolice

    • 480 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o pow.1,6 h w Młodawinie Górnym /k.Zduńskiej Woli Opis działki: Szerokość:36m Długość:420m Ukształtowanie:P łaska,częściowo zalesiona,kształt...

  • Mieszkanie Zduńska Wola
    1 / 4
    Mieszkanie Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 2 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia! Przestronne i wysokie mieszkanie 3 pokojowe w centrum Zduńskiej Woli. Lokal z oddzielnym wejściem na parterze. Brak czynszu administracyjnego! Składa się z: -po...

  • Lokal użytkowy Zduńska Wola
    1 / 5
    Lokal użytkowy Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 4 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia! Lokal usługowy o powierzchni 175m2. Położony na 0/1 piętrze w kamienicy dwupiętrowej. Składa się z dwóch poziomów. Parter: duża sala, łazienka, małe pomieszczeni...

  • Sprzedam mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza
    Sprzedam mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza

    Sieradz

    • 199 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Rezerwacja.Mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza, dwa pokoje. 5400 zł za metr. Więcej informacji pod numerem [tel]

  • Działka na sprzedaż Zduńska Wola
    1 / 4
    Działka na sprzedaż Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 245 000 zł cena
    • 7 192 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA Powierzchnia 7192 m2. położona jest w obrębie 9 Karsznice, Księga wieczysta Nieruchomość niezabudowana ,oznaczona jako działka 35/1 Dojazd do działki drog...

  • WYNAJMĘ LOKAL W SIERADZU
    1 / 4
    WYNAJMĘ LOKAL W SIERADZU

    Sieradz

    • 1 200 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 18 m kw. w Sieradzu przy głównej ulicy Jana Pawła II (trasa Łódź-Wrocław). Lokal parterowy z toaletą, wejście z chodnika. Z dużą witry...

  • Mieszkanie Zduńska Wola
    1 / 6
    Mieszkanie Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 369 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 48,5m2 w Zduńskiej Woli- ul. Osmolińska Położone na II piętrze w budynku 3-piętrowym. Rozkład: -Pokój dzienny z balkonem -sypialnia -odd...

  • Dom Zduńska Wola
    1 / 11
    Dom Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 9 300 000 zł cena
    • 1 701 m2 powierzchnia
    • 5 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż! Atrakcyjna kamienica inwestycyjna z dużym potencjałem dochodowym. Teren dawnej fabryki Józefa Sznajdera. Działka o pow. 2368m2 przy ul. Kościelnej w Zduńskiej Woli....

  • Mieszkanie Zduńska Wola
    1 / 11
    Mieszkanie Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 2 100 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia! Nowe mieszkanie przy ul. Jana Matejki na osiedlu "Nowe Południe" jego powierzchnia to 51,4m2. Zlokalizowane na IV piętrze w bloku z windą. Rozkład: -Przestronny p...

  • Wynajmę mieszkanie 3pokojowe w Sieradzu
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie 3pokojowe w Sieradzu

    Sieradz

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie 3pokojowe. 56m2 ul. 11 listopada. W pelni wyposazona kuchnia. W lazence pralka. Odstepne 1500, czynsz do spoldzielni ok. 800zl + prąd wg zużycia. Wolne od zaraz....

  • Działka Tymienice k.Zduńskiej Woli
    1 / 2
    Działka Tymienice k.Zduńskiej Woli

    Tymienice

    • 185 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w sąsiedztwie ul.Chanrowej w Tymienicach, Media w drodze ,szer 20m

  • Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy.
    1 / 15
    Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy.

    Zduńska Wola

    • 299 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż świetnie zlokalizowane, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 58.4 m2, położone na 4 piętrze przy ulicy Piłkarskiej w Zduńskiej Woli. Mie...

  • Działka rolno-budowlana Zduńska Wola
    Działka rolno-budowlana Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 380 000 zł cena
    • 4 304 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż! Działka w Zduńskiej Woli o powierzchni 4304m2. Położona przy ul Lipowej. Rolna z możliwością zabudowy. Szerokość od ulicy asfaltowej to około 31m. Klasoużytki: RI...

  • Dwa niewielkie domy na działce 3,3 ar w Sieradzu
    1 / 16
    Dwa niewielkie domy na działce 3,3 ar w Sieradzu

    Sieradz

    • 489 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na działce o powierzchni 332 m2 znajdują się dwa niewielkie domy, które przeszły kapitalny remont w 2024 roku. W ramach modernizacji wymieniono instalacje hydrauliczne i elektryczn...

  • Dom Sieradz ul. Ogrodowa

    Sieradz » ul. Ogrodowa

    • 719 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 5 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom w centrum miasta, który może stać się jednocześnie Twoim miejscem do życia i przestrzenią do prowadzenia biznesu.137 m² funkcjonalnej przestrzeni przy spokojnej ulicy w centrum...