• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Widawa

(2)
  • DOM w Widawie, ul. Kolejowa 14

    Widawa

    • 450 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam do sprzedania dom w Widawie, powiat łaski, woj. łódzkie z lat 90-tych, w cenie 450 000 zł. Dzwoń, umawiaj godzinę prezentacjii, oglądaj i zaproponuj cenę! NEGOCJUJ!...

  • DOM w Widawie powiat łaski
    1 / 16
    DOM w Widawie powiat łaski

    Widawa

    • 450 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zobacz dom i negocjuj cenę! Przedstawiam do sprzedania dom w Widawie, powiat łaski, woj. łódzkie z lat 90-tych, w cenie 450000 zł: >>dwukondygnacyjny o pow. użytkowej 160 m² (podp...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • *WIEJSKA OSTOJA! Uroczy dom na wsi w sercu lasów*
    1 / 20
    *WIEJSKA OSTOJA! Uroczy dom na wsi w sercu lasów*

    Józefów Widawski

    • 305 360 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • * LAS * NATURA * ZA OSIEDLEM MARŻYNEK * BLISKO S8
    1 / 20
    * LAS * NATURA * ZA OSIEDLEM MARŻYNEK * BLISKO S8

    Świerzyny

    • 980 360 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 447 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zelów

    • 555 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 782 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • *Dom*Budynki * Piękny i zadbany ogród*20 min Łask*
    1 / 16
    *Dom*Budynki * Piękny i zadbany ogród*20 min Łask*

    Wola Wężykowa

    • 279 360 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 109 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Strobin

    • 849 000 zł cena
    • 32 190 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Konopnica

    • 700 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zapolice

    • 249 000 zł cena
    • 8 238 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa Rusiecka

    • 485 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Górki Grabińskie

    • 265 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Dom Zduńska Wola
    1 / 11
    Dom Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 9 300 000 zł cena
    • 1 701 m2 powierzchnia
    • 5 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż! Atrakcyjna kamienica inwestycyjna z dużym potencjałem dochodowym. Teren dawnej fabryki Józefa Sznajdera. Działka o pow. 2368m2 przy ul. Kościelnej w Zduńskiej Woli....

  • Udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej - Buczek - 40%
    Udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej - Buczek - 40%

    Wola Buczkowska

    • 144 200 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez SR dla Łodzi-Śródmieście w Łodzi, XIV Wydział Gospodarczy, sygn. akt LD1M/GUp-s/717/2024 ogłasza konkurs ofert na zakup udziału 1/...

  • Na sprzedaż przestronny dom w Zelowie
    Na sprzedaż przestronny dom w Zelowie

    Zelów

    • 745 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 3 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Duży dom po generalnym remoncie 245 m² dwa niezależne mieszkania Zelów Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 245 m² (183 m² powierzchni mieszkaln...

  • Dom Mauryców ul. Akacjowa

    Mauryców » ul. Akacjowa

    • 279 000 zł cena
    • 2 211 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwy dom drewniany położony w miejscowości Mauryców przy ul. Akacjowej 8/10, gmina Wodzierady.
To idealna nieruchomość dla osób szukających ciszy, zieleni i odpoczy...