• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Szczytniki

(5)
  • Dom Szczytniki rynek pierwotny ul.

    Szczytniki

    • 669 999 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowe osiedle zlokalizowane w Szczytnikach to wymarzone miejsce dla osób poszukujących mieszkania z ogródkiem, w okolicach Poznania.Ciekawa architektura, odbiegająca swoją estetyką...

  • Wyjątkowa architektura bliźniak z pompą ciepła
    1 / 14
    Wyjątkowa architektura bliźniak z pompą ciepła

    Szczytniki » ul. Choinkowa

    • 569 999 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PMG Investment
    Biuro nieruchomości

  • Dom z ogrodem, PROMOCYJNA CENA !!!
    1 / 5
    Dom z ogrodem, PROMOCYJNA CENA !!!

    Szczytniki

    • 629 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • ★ Wysoki standard ★ Oddanie w tym roku ★
    1 / 6
    ★ Wysoki standard ★ Oddanie w tym roku ★

    Szczytniki

    • 649 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 301 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom z ogrodem, 5 sypialni , Odbiór w tym roku !!!
    1 / 5
    Dom z ogrodem, 5 sypialni , Odbiór w tym roku !!!

    Szczytniki

    • 749 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Zabytkowy dworek z parkiem sprzedam bez pośredników
    1 / 6
    Zabytkowy dworek z parkiem sprzedam bez pośredników

    Koźminek

    • 500 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam zabytkowy dworek { nieruchomość rezydencjonalna} do odbudowy z parkiem ok 1,3 ha w Pietrzykowie 16 km od Kalisza .Jeden właściciel. Bez obciążeń. nieruchomość zwolniona z...

  • Dom Kalisz

    Kalisz

    • 9 500 000 zł cena
    • 1 950 m2 powierzchnia
    • 4 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Chcemy zaprezentować na sprzedaż klasycystyczny dwór z 1850 roku, położony nieopodal Kalisza. Dworek został wzniesiony przez Włodzimierza Radolińskiego, a następnie rozbudowany o p...

  • Sprzedam dom koło Kalisza

    Żydów

    • 1 100 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Prezentuję Państwu na sprzedaż fantastyczny dom z poddaszem mieszkalnym, położony w spokojnej okolicy, ok.4,6 km od centrum Kalisza w miejscowości Żydów. Bardzo fun...

  • Dom Kalisz ul. Łódzka

    Kalisz » ul. Łódzka

    • 600 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Polecamy na sprzedaż przedwojenną wille z 1939 roku do kapitalnego remontu o powierzchni ok. 350m2 znajdującą się na dużej działce o powierzchni 1000m2. Nieruchomość usytuowana jes...

  • Dom Kalisz

    Kalisz

    • 575 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Polecamy na sprzedaż dom o powierzchni 110m2 oraz działce o powierzchni ok. 700m2 usytuowany na Osiedlu Ogrody. Nieruchomość składa się z kuchni z meblami w zabudowie oraz sprzętem...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Złotniki

    • 1 597 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Everest Select Properties Jacek Król
    Biuro nieruchomości

  • Dom 120m2, osiedle DOBRO
    1 / 13
    Dom 120m2, osiedle DOBRO

    Kalisz

    • 1 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Wrząca

    • 399 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Budynek Firma i dom jedna bryła + poddasze uzytkowe
    1 / 6
    Sprzedam Budynek Firma i dom jedna bryła + poddasze uzytkowe

    Kalisz

    • 1 500 000 zł cena
    • 497 m2 powierzchnia
    • 3 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojacy Fotowoltaika Pompa ciepła ucześc z poddaszem uzytkowym 497m Poddasze stan Deweloperski Scianki okna podłoga woda ogrzewanie kanalizacjia podłaczone .- zamontowan...

  • *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*
    1 / 20
    *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*

    Sędzice

    • 890 360 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący w spokojnej okolicy
    1 / 13
    Dom wolnostojący w spokojnej okolicy

    Stobno Siódme

    • 895 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący 5 km od Kalisza
    1 / 12
    Dom wolnostojący 5 km od Kalisza

    Skarszew

    • 610 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Energooszczędny dom 141m2
    1 / 3
    Energooszczędny dom 141m2

    Kalisz

    • 650 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 4 610 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowy na kameralnym osiedlu
    Dom szeregowy na kameralnym osiedlu

    Złotniki

    • 5 400 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż dom wolnostojący z ogrodem, dużą działką
    1 / 16
    Na sprzedaż dom wolnostojący z ogrodem, dużą działką

    Kalisz

    • 990 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 4 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli szukasz domu z dala od hałasu, w zaciszu i z dużymi możliwościami a jednocześnie blisko do centrum miasta, to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Okolica, w której znajduje si...

  • Dom 130 m2 na Chmielniku w Kaliszu
    1 / 9
    Dom 130 m2 na Chmielniku w Kaliszu

    Kalisz

    • 770 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Otwórz drzwi do swojego wymarzonego domu z nową inwestycją na Chmielniku w Kaliszu! Pośród malowniczej okolicy, powstają trzy piękne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, z ka...

  • Sprzedam dom ul. Wieniawskiego
    1 / 13
    Sprzedam dom ul. Wieniawskiego

    Kalisz

    • 580 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 3 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 146 m2 (mieszkalnej 106 m2) na osiedlu Majków w Kaliszu. Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny, podpiwn...

  • Sprzedam dom w Opatówku/zamiana na mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam dom w Opatówku/zamiana na mieszkanie

    Opatówek

    • 720 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość w spokojnej okolicy do centrum ok. 5 minut. Niedaleko szkoła, przedszkole, apteka, park. W roku 2022 przeprowadzono termomodernizacje budynku (styropian 20 cm), wymie...

  • Na sprzedaż dom z lokalem uzytkowym centrum
    1 / 14
    Na sprzedaż dom z lokalem uzytkowym centrum

    Kalisz

    • 699 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 2 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy na sprzedaż dom wraz lokalem użytkowym o powierzchni 265,50m2, znajdujący się przy ul. Młynarskiej w Kaliszu, położony na działce o powierzchni 325m2. Część mieszkalna skł...

  • Dom parterowy o pow. 111m2, Kolonia Skarszewek
    1 / 15
    Dom parterowy o pow. 111m2, Kolonia Skarszewek

    Kolonia Skarszewek

    • 690 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 111 m², częściowo podpiwniczony, położony na przestronnej działce o powierzchni 1900 m². Nieruchomość znajduje się...

  • Dom z budynkiem gospodarczym w Białej
    1 / 16
    Dom z budynkiem gospodarczym w Białej

    Biała

    • 670 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dobrze utrzymany dom po remoncie, położony w urokliwej lokalizacji, tuż przy lesie, w otoczeniu natury, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości prz...

  • Dom Kalisz

    Kalisz

    • 699 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Kalisz

    Kalisz

    • 1 560 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny w miejscowości Sulisławice na obrzeżach Kalisza o powierzchni użytkowej 163,1 m (całkowitej 182 m), usytuowany na pięknie za...

  • Dom Kalisz

    Kalisz

    • 320 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dwupiętrowy dom w Kaliszu na dzielnicy Chmielnik, co gwarantuje ciszę i spokój, a zarówno szybki dostęp do centrum. Dom stoi na działce o powierzchni 672m2,...

  • Dom Kalisz rynek pierwotny

    Kalisz

    • 645 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Polecamy na sprzedaż nowoczesny funkcjonalny dom z klimatyzacją o powierzchni 141m2, znajdujący się na działce ok.215m2 w południowej części Kalisza, 7km od Śródmieścia. Dom składa...

  • Dom Kalisz

    Kalisz

    • 825 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam na sprzedaż jednorodzinny, piętrowy dom przy ul. Łódzkiej w Kaliszu, o powierzchni 142m2 znajdujący się na działce ok.1500m2. Nieruchomość składa się z parteru, w skład któ...

  • Dom Kalisz

    Kalisz

    • 430 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż część domu z dużą działką ul. Częstochowska Oferujemy na sprzedaż część domu o powierzchni 58 m, usytuowaną na przestronnej działce o powierzchni 1077,5 m. Nieruchomość...

  • wolnostojący Dębe, ul. Szarotki
    wolnostojący Dębe, ul. Szarotki

    Dębe

    • 1 229 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 7 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom jednorodzinny Dębe, gm. Serock gotowy do zamieszkania komfort i oszczędność Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, do któr...

  • Dom Kalisz

    Kalisz

    • 1 199 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ELEGANCJA I FUNKCJONALNOŚĆ DOM Z PRYWATNYM SPA I PIĘKNYM OGRODEM Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 220 m, położoną na pr...