• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Ceków-Kolonia

(1)
  • Lokal Ceków-Kolonia

    Ceków-Kolonia

    • 1 300 000 zł cena
    • 643 m2 powierzchnia
    • 2 022 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek komercyjny stwarzający wiele możliwości biznesowych Szukasz nieruchomości z przestrzenią na handel lub usługi w bardzo dobrej lokalizacji z dodatkowym potencjałem...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Kalisz

    Kalisz

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Polecam na sprzedaż budynek 1 piętrowy znajdujący się na trasie wylotowej do Ostrowa, (okolice Wrocławskiej) na działce o powierzchni 2700m2, składający się z powierzchni magazynow...

  • Lokal Kalisz

    Kalisz

    • 14 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 800m2 przy ul. Wrocławskiej. Lokal jest w dobrym stanie nie wymaga remontu, na podłogach płytki, wygipsowane ściany, oświetlenie,...

  • lokal handlowo-gastronomiczny-restauracyjny

    Skalmierzyce

    • 4 450 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 2 023 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość usługowa o profilu gastronomicznym o łącznej powierzchni użytkowej 1833 m2 . Nieruchomość położona na działkach o łącznej powierzchni 4982m2. Całkowita powierzchnia b...

  • Lokal pod działalność /sklep
    1 / 3
    Lokal pod działalność /sklep

    Kalisz

    • 1 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal pod działalność /sklep 200m2 w tym około 100m2 jednolitej powierzchni ulica Mazurska, media prąd, woda

  • 1 / 3
    Lokal Kalisz ul. 3-go Maja

    Kalisz » ul. Maja

    • 900 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 2 094 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duży lokal w centrum Kalisza o powierzchni ok. 430m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w bloku, w pobliżu Galerii Tęcza. Lokal jest w stanie deweloperskim, składa się...

  • Hala,biura,magazyn,działka 42ar!!!

    Zawidowice

    • 990 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 1 183 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWA CENA!Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej wraz ze znajdującym się na niej budynkiem biurowo - magazynowo - produkcyjnym w miejscowości Zawidowice, Dolnośląskie Nierucho...

  • Turek - lokal handlowo- usługowy NA SPRZEDAŻ
    1 / 6
    Turek - lokal handlowo- usługowy NA SPRZEDAŻ

    Turek

    • 249 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 594 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu lokal handlowo- usługowy w zabudowie zwartej z budynkiem wielorodzinnym, podpiwniczony, o powierzchni 96,37 m2 położony w centrum Turku. Jest to lokal z duży...

  • Biuro do wynajecia
    1 / 3
    Biuro do wynajecia

    Kalisz

    • 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajeci biuro przy ul. Mazurskiej z umeblowaniem pod działalnosci biurowe/ projektowe, parter okolo 20m2

  • Magazyn hala 180m w Kaliszu (Korczak)
    1 / 12
    Magazyn hala 180m w Kaliszu (Korczak)

    Kalisz

    • 2 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia magazyn 180m w Kaliszu na ulicy Korczak. Magazyn posiada brame wjazdową 3,5 metra. Dogodny dojazd dla samochodów ciężarowych. Teren ogrodzony, ochrona. cena 2500 zł /...

  • Lokal Kalisz

    Kalisz

    • 3 999 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Polecamy na wynajem duży lokal witrynowy w okolicach Rogatki. Powierzchnia 150m2, z czego 100m2 to powierzchnia użytkowa, a pozostałe 50m2 przeznaczono na biura, niewielki magazyn...

  • 1 / 4
    Lokal Kalisz

    Kalisz

    • 900 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Polecam pod wynajem lokal usługowy o powierzchni 30m2, znajdujący się na 1 piętrze w budynku wolno stojącym, w niewielkiej odległości od ul. Wojska polskiego. Lokal do własnej aran...

  • 1 / 4
    Lokal Kalisz

    Kalisz

    • 2 550 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Polecamy do wynajęcia halę namiotową na Majkowie. Hala o powierzchni 150m2 stoi na powierzchni utwardzonej, doprowadzony prąd. Obiekt idealnie sprawdzi się jako magazyn. Cena:...

  • 1 / 2
    Lokal Kalisz ul. Cmentarna

    Kalisz » ul. Cmentarna

    • 29 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 1 612 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Polecam na sprzedaż garaż przy ul Cmentarnej, o powierzchni 18m2, garaż murowany, typ własności dzierżawa od miasta. Zapraszam do prezentacji Cena: 29 000 zł Joanna tel: [tel]...

  • Lokal Kalisz

    Kalisz

    • 2 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Polecam pod wynajem lokal witrynowy znajdujący się w centrum Kalisza, o powierzchni ok. 80 m2, składający się 3 pomieszczeń, łazienki z WC, korytarza, ogrzewanie gazowe( piec dwu-f...

  • Lokal Kalisz

    Kalisz

    • 1 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Polecamy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 60m2 przy ruchliwej ulicy na Korczaku. Lokal składa się z 6 pomieszczeń: powierzchnia użytkowa największego to 30m2, dwóch mnie...

  • Lokal Kalisz

    Kalisz

    • 299 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 994 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Polecamy na sprzedaż nieruchomość, zlokalizowaną w centrum Kalisza, na którą składa się: - Witrynowy lokal użytkowy o powierzchni ok. 70m2 - Kawalerka o powierzchni ok. 30m - g...

  • 1 / 3
    Lokal Kalisz

    Kalisz

    • 2 700 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn o powierzchni 175m2 na Majkowie. Dogodny dojazd, płac manewrowy. Trzy bramy. Wysokość budynku: 5m. Na drugim zdjęciu przestawiony rzut magazynu. Obiekt...

  • Lokal Kalisz

    Kalisz

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Polecam pod wynajem, lokal znajdujący się w budynku wolnostojącym przy ul. Asnyka o powierzchni 120m2 z miejscami parkingowymi. Lokal składa się z kilku pomieszczeń, istnieje możli...

  • Warsztat samochodowy na sprzedaż!
    1 / 6
    Warsztat samochodowy na sprzedaż!

    Kalisz

    • 1 350 000 zł cena
    • 341 m2 powierzchnia
    • 3 959 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny warsztat wulkanizacyjny o powierzchni 341,8m2, wybudowany w 2011 roku, zlokalizowany na dużej działce 0,1058ha w Kościelnej Wsi, w bezpośrednim s...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Turek

    Turek

    • 6 800 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt o funkcji parku handlowego , z potencjałem adaptacji na magazyn produkcyjny lub centrum logistyczne, zlokalizowany w strategicznej zachodniej części Turku (w...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Turek

    Turek

    • 6 800 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt o funkcji parku handlowego , z potencjałem adaptacji na magazyn produkcyjny lub centrum logistyczne, zlokalizowany w strategicznej zachodniej części Turku (wo...