• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gryfice
  • Knurów +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Tuliszków

(3)
  • Tuliszków- KAMIENICA W ŚCISŁYM CENTRUM
    1 / 10
    Tuliszków- KAMIENICA W ŚCISŁYM CENTRUM

    Tuliszków

    • 165 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Oferujemy na sprzedaż kamienicę do remontu o powierzchni użytkowej około 140 m², usytuowaną na działce o powierzchni 261 m². Budynek jest piętrowy, podpiwniczony i w zabudowie zwar...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Tuliszków

    • 249 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wrzesińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam

    Tuliszków

    • 480 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 2 254 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy, cisza spokój.Na każdym piętrze łazienka. Dom po remoncie wymieniony dach i ocieplony. Okna PCV. Duża wiata. Do centrum 10min spacerkiem.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Domy deweloperskie – Krągola

    Krągola

    • 620 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 276 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    sprzedam dom Konin Glinka lub zamiana na dom Lichen

    Konin

    • 790 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w centrum Konina.Szkoly,przedszkola na wyciagniecie reki. Dom 250m calosc.Dzialka okolo 600m. Garaz na dwa auta + dodatkowe parkowanie na posesji. Wszystkie media. Ogrod za...

  • 1 / 3
    dom Konin Glinka wynajme lub sprzedam np.na dom Lichen

    Konin

    • 6 500 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

• Sprzedam dom wolnostojacy w Kramsku

    Konin

    • 385 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 4 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący w miejscowości Kramsk (12km.od Konina) o powierzchni mieszkalnej 85m2,usytuowany na działce o powierzchni 703 m2.Rok budowy 1999r.Na posesji znajduje się...

  • Sprzedam dom - Rożek Krzymowski
    1 / 15
    Sprzedam dom - Rożek Krzymowski

    Rożek Krzymowski

    • 299 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam parterowy domek, bez podpiwniczenia z poddaszem nieużytkowym w stanie surowym. Budynek mieszkalny jednorodzinny położony jest na działce 84/14 i 84/16 ( 801 m2) w Rożku Kr...

  • Konin, ul. Podwale 8

    Konin

    • 310 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Konin, ul. Podwale 8 Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolno stojącej położona w Koninie, przy ul. Podwale 8. Budynek mies...

  • Wyjątkowy dom na sprzedaż z garażem w gm. Rzgów
    1 / 16
    Wyjątkowy dom na sprzedaż z garażem w gm. Rzgów

    Branno

    • 1 450 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 6 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy przepiękny dom o powierzchni 283,70 m2 z garażem w bryle budynku, usytuowany w malowniczej gm. Rzgów. Ta urokliwa nieruchomość położona jest na działce o imponującej...

  • Urokliwa nieruchomość!
    1 / 20
    Urokliwa nieruchomość!

    Stare Miasto

    • 1 200 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Wola Podłężna

    • 649 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wrzesińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Klimatyczny Domek w Otulinie Lasu

    Żdżary

    • 270 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Uroczy dom w Koninie
    1 / 5
    Uroczy dom w Koninie

    Konin

    • 454 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny dom z dużą działką w Starym Mieście
    Przestronny dom z dużą działką w Starym Mieście

    Stare Miasto

    • 1 360 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 5 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie położonego na Starym Mieście domu o całkowitej powierzchni 251,10 m2. Budynek parterowy wraz z przyległym garażem, to idealna propozyc...

  • Dom Międzylesie

    Międzylesie

    • 659 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA SPRZEDAJĄCY! Zapraszam na prezentację zadbanego domu jednorodzinnego w spokojnej miejscowości Międzylesie. Dom o powierzch...

  • Posoka – Osiedle domów deweloperskich

    Posoka

    • 575 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Posoka – Osiedle domów deweloperskich

    Posoka

    • 539 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Dom na spokojnym osiedlu - Stary Konin
    1 / 14
    Dom na spokojnym osiedlu - Stary Konin

    Konin

    • 610 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu przytulny dom, gotowy do zamieszkania w Starym Koninie Budynek mieszkalny, piętrowy z piwnicą i garażem w zabudowie wolnostojącej, o powierzchni użytkowej 10...

  • Ekskluzywny i przestronny dom-Rzgów blisko Konina
    1 / 16
    Ekskluzywny i przestronny dom-Rzgów blisko Konina

    Rzgów

    • 699 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 3 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym, parterowym z poddaszem użytkowym, z dwoma garażami w bryle budynku, niepodpiwniczonym o powierzchni użytkow...

  • Klimatyczna Posiadłość z domkiem i stawem

    Malanów

    • 750 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Nowa niższa cena – Dom jednorodzinny w Koninie

    Konin

    • 650 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 4 013 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Atrakcyjny dom w Kraśnicy, gm. Golina
    1 / 10
    Atrakcyjny dom w Kraśnicy, gm. Golina

    Kraśnica

    • 899 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem nieużytkowym, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej około 111,99 m2. Dom pobudowany w techn...

  • Dom Międzylesie gm. Damasławek
    1 / 15
    Dom Międzylesie gm. Damasławek

    Międzylesie

    • 300 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ DOM JEDNORODZINNY Międzylesie, gmina Damasławek ATRAKCYJNA OFERTA ! Atutem nieruchomości jest obszerna działka gruntu, która z powodzeniem nadaje się na prowadzenie ro...

  • Dom idealny do zakupu Rzgów
    1 / 7
    Dom idealny do zakupu Rzgów

    Rzgów

    • 159 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy na prezentację - domu mieszkalnego z 1906 roku po remoncie o powierzchni użytkowej ok 46,15 m2, parterowy z poddaszem nieużytkowym, wolnostojący położony w Rzgowie, ul....

  • Sprzedam dom – Wola Podłężna k. Konina
    1 / 8
    Sprzedam dom – Wola Podłężna k. Konina

    Wola Podłężna

    • 419 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 555 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w miejscowości Wola Podłężna k. Konina (ok 5 km od centrum Konina) pobu...

  • Sprzedam domy – Modła Królewska k. Konina
    1 / 11
    Sprzedam domy – Modła Królewska k. Konina

    Modła Królewska

    • 449 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych domów jednorodzinnych dwulokalowych, zlokalizowanych w spokojnej i malowniczej miejscowości Modła Królewska, zaledwie 9 km od centrum K...

  • Dom - nowa cena, Stare Miasto
    1 / 16
    Dom - nowa cena, Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 295 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym otwartym, w spokojnej lokalizacji w Starym Mieście. Nieruchomość znajduje się na Osiedlu Lecha w bliskim sąsiedztwie szkoły, sklepów i budynków użytec...

  • Sprzedam dom
    1 / 13
    Sprzedam dom

    Wola Podłężna

    • 880 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 125 m² wykonany z silki termo o grubości 25 cm plus styropian 20 cm .Nieruchomość znajduje się na działce o po...

  • Dom wolnostojący o powierzchni 130m², działka 650m2, Zbiersk
    1 / 16
    Dom wolnostojący o powierzchni 130m², działka 650m2, Zbiersk

    Zbiersk

    • 675 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130m², położony na działce o powierzchni 650m² w miejscowości Zbiersk (gmina Stawiszyn). Nieruchomość z b...

  • Chrząblice gm. Brudzew - parter + poddasze użytkowe
    1 / 16
    Chrząblice gm. Brudzew - parter + poddasze użytkowe

    Chrząblice

    • 939 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Chrząblice (obręb Marulew), gm. Brudzew, powiat turecki. Nieruchomość...

  • Piękny, przestronny dom z ogrodem - Turkowice
    1 / 13
    Piękny, przestronny dom z ogrodem - Turkowice

    Turkowice

    • 799 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, który łączy funkcjonalność, komfort oraz spokojną lokalizację. To idealna propozycja dla rodzin posz...

  • Dom Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 620 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny w centrum Starego Miasta. Jest to świetne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój na co dzień oraz bezpośredni d...