• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Uniejów +20 km
  • Gałków Duży
  • Starochęciny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Międzylesie

(3)
  • Wyjątkowa działka ROD Międzylesie | domek 35 m² | 400 m²
    1 / 16
    Wyjątkowa działka ROD Międzylesie | domek 35 m² | 400 m²

    Międzylesie

    • 124 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cena: 125 000 zł Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków, z dala od miejskiego hałasu. Latem ogród daje świeże owoce i warzywa prosto z grządki...

  • Dom Międzylesie gm. Damasławek
    1 / 15
    Dom Międzylesie gm. Damasławek

    Międzylesie

    • 300 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ DOM JEDNORODZINNY Międzylesie, gmina Damasławek ATRAKCYJNA OFERTA ! Atutem nieruchomości jest obszerna działka gruntu, która z powodzeniem nadaje się na prowadzenie ro...

  • Dom Międzylesie

    Międzylesie

    • 659 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA SPRZEDAJĄCY! Zapraszam na prezentację zadbanego domu jednorodzinnego w spokojnej miejscowości Międzylesie. Dom o powierzch...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w centrum Turku z możliwością prowadzenia dz. gospod.
    1 / 12
    Dom w centrum Turku z możliwością prowadzenia dz. gospod.

    Turek

    • 998 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 4 642 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom piętrowy z poddaszem użytkowym o powierzchni około 215 m2, w zabudowie zwartej w ścisłym centrum Turku. Atutem nieruchomości jest możliwość pr...

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie Turek ul.Piłsudskiego…

    Turek

    • 330 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dostępne:natychmiast Forma własności:spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta Charakterystyka mieszkania:60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry instalacje: stan dobry;...

  • 1 / 2
    Sprzedam dom jednorodzinny 200 m2

    Turek

    • 980 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy dom z 1965 r rozbudowywany w 1992 r Położony na duże starannie utrzymanej i pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 961 m2 w otoczeniu luźnej zabudowy...

  • Nowoczesne mieszkanie 59,56 m2 na sprzedaż w Turku !
    1 / 9
    Nowoczesne mieszkanie 59,56 m2 na sprzedaż w Turku !

    Turek

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 59,56 m2, z wykończoną łazienką. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym,...

  • 1 / 3
    Zabudowa rezydencjonalna w otulinie lasu

    Władysławów

    • 1 750 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 11.293m2 zlokalizowana w miejscowości Siestrzeń gmina Żabia Wola.Położona w otulinie lasu, granicą działki jest rzeczka Mrowna, w sąsiedztwie zabudo...

  • Turek - lokal handlowo- usługowy NA SPRZEDAŻ
    1 / 6
    Turek - lokal handlowo- usługowy NA SPRZEDAŻ

    Turek

    • 249 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 594 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu lokal handlowo- usługowy w zabudowie zwartej z budynkiem wielorodzinnym, podpiwniczony, o powierzchni 96,37 m2 położony w centrum Turku. Jest to lokal z duży...

  • Sprzedam działkę budowlaną - Kalinowa gm. Turek
    1 / 10
    Sprzedam działkę budowlaną - Kalinowa gm. Turek

    Kalinowa

    • 59 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m² (0,1000 ha), zlokalizowana w urokliwej wsi Kalinowa, gmina Turek. Doskonała okazja dla osób szukających miejsca w pobliżu natury, a zaraze...

  • Słodków Kolonia - duża działka inwestycyjna na sprzedaż
    1 / 10
    Słodków Kolonia - duża działka inwestycyjna na sprzedaż

    Słodków-Kolonia

    • 730 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną, która jest położona w peryferyjnej części miejscowości Słodków Kolonia przy ulicy Akacjowej. Działka znajduje się blis...

  • Mieszkanie z ogrodem w Turku
    1 / 11
    Mieszkanie z ogrodem w Turku

    Turek

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy urokliwe mieszkanie w Turek, które skradnie Twoje serce! To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44,75 m2 z salonem z aneksem kuchennym, łazienką oraz przytulnym pokoje...

  • Przestronne mieszkanie z piwnicą w Turku
    1 / 11
    Przestronne mieszkanie z piwnicą w Turku

    Turek

    • 220 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy urokliwe mieszkanie do remontu na II piętrze w bloku trzykondygnacyjnym w Turku. Ta nieruchomość składa się z 2 przytulnych pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza, co...

  • Promocja!!! mieszkanie na sprzedaż
    1 / 8
    Promocja!!! mieszkanie na sprzedaż

    Turek

    • 209 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie o pow. 46,76m2, składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z toaletą, korytarza, balkonu i piwnicy w mieście Turek ul Spółdzielców. Mieszkanie usyt...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Turek

    • 135 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie ! Lokalizacja: Turek, ul. Wyszyńskiego 5 liczba pokoi: 2 powierzchnia użytkowa 32,3 m2 piętro: 4 typ budynku: blok stan: do remontu Cena : 135 000 zł do...

  • Syndyk sprzeda udział 5/8 lokalu mieszkalnego - Wyzwolenia
    1 / 2
    Syndyk sprzeda udział 5/8 lokalu mieszkalnego - Wyzwolenia

    Turek

    • 37 125 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WYCIĄG Z REGULAMINU SPRZEDAŻY. 1. Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 5/8 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego nr 30 położonego w Turku na Os. Wyz...

  • Działka budowlana Korytków gm. Turek, Górnicza
    1 / 6
    Działka budowlana Korytków gm. Turek, Górnicza

    Korytków

    • 120 000 zł cena
    • 1 258 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi Warunkami Zabudowy w kameralnej ulicy miejscowości Korytków, wjzad z ul. Górniczej. Powierzchnia działki 1258 m2. Media: prąd...

  • Duża działka w Słodkowie na sprzedaż
    1 / 7
    Duża działka w Słodkowie na sprzedaż

    Słodków

    • 160 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka w Słodkowie na sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5000 m², zlokalizowaną w bardzo lubianej miejscowości w Słodków, gm. Turek Powier...

  • Działka rolnicza
    1 / 8
    Działka rolnicza

    Słodków-Kolonia

    • 950 000 zł cena
    • 8 790 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o pow. ok. 0,9 ha Słodków Kolonia, 62-700 Turek Numer ewidencyjny: 365 Identyfikator: 302708_2.0014.365 Działka w jednym kawałku Bezpośrednio przy drod...

  • Działka Przyborów

    Przyborów

    • 260 000 zł cena
    • 3 467 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka zapewniająca komfort i prywatność Na sprzedaż działka w miejscowości Przyborów, w powiecie tureckim, obręb Władysławów. Jest to bardzo cich...

  • Działka Piorunów gm. Władysławów
    1 / 2
    Działka Piorunów gm. Władysławów

    Piorunów

    • 5 500 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana o pow. ok 50000m2 zlokalizowana blisko ok 80m od trasy Poznańskiej wzdłuż drogi biegnącej na Pass(magazyny). Media: woda miejska, energia, kanalizacja, gaz, telef...

  • PILNIE SPRZEDAM - Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gm...

    Dąbrowice Częściowe

    • 65 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec – blisko A2 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8200 m² (0,82 ha) położona w miejscowości Dąbrowice Częściowe, g...

  • Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec
    1 / 9
    Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec

    Dąbrowice Częściowe

    • 65 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 0,82 ha – Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec – blisko A2 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8200 m² (0,82 ha) położona w miejscowości Dąbrowice Częściowe, gmin...

  • Chrząblice gm. Brudzew - parter + poddasze użytkowe
    1 / 16
    Chrząblice gm. Brudzew - parter + poddasze użytkowe

    Chrząblice

    • 939 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Chrząblice (obręb Marulew), gm. Brudzew, powiat turecki. Nieruchomość...

  • Mieszkanie 47 m² z balkonem – Turek Spółdzielców
    1 / 12
    Mieszkanie 47 m² z balkonem – Turek Spółdzielców

    Turek

    • 217 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnej cenie przy ul. Spółdzielców w Turku – to propozycja dla osób, które chcą urządzić przestrzeń dokładnie według własnego gustu. Mieszkanie o pow...

  • Mieszkanie na sprzedaż Brudzew powiat Kaliski
    1 / 12
    Mieszkanie na sprzedaż Brudzew powiat Kaliski

    Brudzew

    • 250 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż ! Sprzedam przytulne mieszkanie trzypokojowe z balkonem w spokojnej lokalizacji we wsi Brudzew. To idealne miejsce dla rodzin, które szukają komfortowego i...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Turek

    Turek

    • 6 800 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt o funkcji parku handlowego , z potencjałem adaptacji na magazyn produkcyjny lub centrum logistyczne, zlokalizowany w strategicznej zachodniej części Turku (w...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Turek

    Turek

    • 6 800 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt o funkcji parku handlowego , z potencjałem adaptacji na magazyn produkcyjny lub centrum logistyczne, zlokalizowany w strategicznej zachodniej części Turku (wo...