• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Koło

(22)
  • 4 pokoje w centrum Koła | balkon | 57,83 m²
    1 / 11
    4 pokoje w centrum Koła | balkon | 57,83 m²

    Koło

    • 250 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne mieszkanie w samym centrum Koła z balkonem i widokiem na miasto – idealne dla osób, które chcą urządzić swoje wnętrze według własnych pomysłów. Lokal klimtyzowany znaj...

  • 3 pokoje z garderobą | balkon | Koło Kolejowa
    1 / 11
    3 pokoje z garderobą | balkon | Koło Kolejowa

    Koło

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przemyślane 3 pokoje z garderobą na osiedlu Kolejowa w Kole to idealna propozycja dla osób, które cenią funkcjonalny układ i dobrą lokalizację. Mieszkanie o powierzchni 48,14 m² zn...

  • 2 pokoje z balkonem | 1 piętro | Koło Sienkiewicza
    1 / 8
    2 pokoje z balkonem | 1 piętro | Koło Sienkiewicza

    Koło

    • 265 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rozkładowe mieszkanie z balkonem w centrum Koła – ul. Sienkiewicza. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodną lokalizację oraz praktyczny układ pomieszczeń. Mieszkanie o po...

  • Kawalerka do wynajęcia
    1 / 6
    Kawalerka do wynajęcia

    Koło

    • 1 300 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajęcia umeblowane bezczynszowe mieszkanie 20m . cena 1300 zł+ woda i prąd, kaucja 1300zł Wolne od zaraz.

  • 4 pokoje w centrum Koła | balkon | duży potencjał
    1 / 6
    4 pokoje w centrum Koła | balkon | duży potencjał

    Koło

    • 275 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne cztery pokoje w centrum Koła – to największy atut tej nieruchomości. Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego stylu i potrzeb, ta oferta daje wie...

  • 2 pokoje z balkonem | Centrum Koła | 42 m²
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem | Centrum Koła | 42 m²

    Koło

    • 292 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w ścisłym centrum Koła to największy atut tej oferty. Jeśli cenisz wygodę życia w miejscu, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki, ta nieruchomość spełni Twoje oczekiw...

  • Sprzedaz
    1 / 7
    Sprzedaz

    Koło

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam ładne mieszkanie w spokojnej dzielnicy Koła na ul. Sienkiewicza. W pobliżu: żlobek, szkoła podst, sklepy, markety rozne. Mieszkanie znajduje się na 1 ptrz, ma pow 38 m², a...

  • OKAZJA! mieszkanie własnościowe w Kole, ul. Grodzka PARTER
    1 / 5
    OKAZJA! mieszkanie własnościowe w Kole, ul. Grodzka PARTER

    Koło

    • 185 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujmy na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,93 m², usytuowane na parterze w budynku przy ul. Grodzkiej w Kole. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamies...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Koło
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Koło

    Koło

    • 289 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m², położone w Kole przy ul. Kolejowej Mieszkanie składa się z:• salonu• dwóch sypialni• kuchni• łazienki• przedp...

  • Na wynajem
    1 / 12
    Na wynajem

    Koło

    • 1 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie dwupokojowe na nowym osiedlu w Kole przy ul. Wiejskiej 20. Mieszkanie składa się z przedpokoju z szafą w zabudowie, łazienki w pełni wyposażonej,...

  • Mieszkanie w Kole 60mkw
    1 / 16
    Mieszkanie w Kole 60mkw

    Koło

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w centrum osiedla Nowa Kolejowa w Kole trzecie piętro w trzy piętrowym bloku ,., Lokalizacja wprost idealna PKP PKS CENTRA HANDLOWE i SZKOŁY.Mieszkanie do zamieszkania...

  • tanio mieszkanie w Kole
    1 / 6
    tanio mieszkanie w Kole

    Koło

    • 260 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie na II piętrze, przy ul Ceramicznej w Kole woj. wlkp. Usytuowane w 2-piętrowym bloku z cegły. Pow 63,78m2 tworzą 3 rozkładowy pokoje, kuchnia, łazienka i toal...

  • Mieszkanie na sprzedaż - Koło, PCK
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż - Koło, PCK

    Koło

    • 270 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 47,20 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na ulicy PCK w Kole. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi, widnej oddzielnej kuchni, ł...

  • Mieszkanie o pow. 39 m2 w Kole ul. Sienkiewicza
    1 / 9
    Mieszkanie o pow. 39 m2 w Kole ul. Sienkiewicza

    Koło

    • 245 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Kole przy ul. Sienkiewicza. Powierzchnia: 39,01 m² 3 piętro Centrum miasta – wszędzie bl...

  • NIŻSZA CENA! Sprzedam mieszkanie – Koło, ul. Zawadzkiego
    1 / 6
    NIŻSZA CENA! Sprzedam mieszkanie – Koło, ul. Zawadzkiego

    Koło

    • 239 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie – Koło, ul. Zawadzkiego Parter, powierzchnia 37,23 m² Nowoczesny i funkcjonalny układ: ️ Korytarz ️ Przestronna sypialnia (11 m²) ️ Salon z...

  • Mieszkanie na sprzedaż - Koło ul. Sienkiewicza
    1 / 7
    Mieszkanie na sprzedaż - Koło ul. Sienkiewicza

    Koło

    • 230 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w Kole, idealny dla osób szukających komfortowego i funkcjonalnego mieszkania. Nieruchomość o powierzchni 32,30 m² znajduje się na IV piętrze...

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 48m2 w Kole

    Koło

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, 48m2 w centrum Koła, UL.WŁOCŁAWSKA. Mieszkanie po generalnym remoncie w bloku z cegły, na 4 piętrze, balkon Wymienione wszystko:okna,drzwi,podłogi...

  • 1 / 3
    Sprzedam mieszkanie 48m2 w Kole

    Koło

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie do wynajęcia w Kole
    1 / 5
    Mieszkanie do wynajęcia w Kole

    Koło

    • 3 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie znajduję się na I piętrze na ulicy Broniewskiego, jest kompletnie umeblowane i wyposażone. Gotowe do zamieszkania. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienk...

  • Sprzedam mieszkanie

    Koło

    • 420 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie po remoncie