• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gaj
  • Brześć
  • Bierutów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Sompolno

(1)
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Sompolno

    • 350 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Pokój z aneksem kuchennym + łazienka

    Pilichowo

    • 67 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka o powierzchni 28,20 m2, bez umeblowania. Usytuowane jest w dwupiętrowym domu wielorodzinnym na parterze....

  • Do wynajęcia mieszkanie KAZIMIERZ Biskupi

    Kazimierz Biskupi

    • 2 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    APARTAMENT DO WYNAJĘCIA !!!! Lokalizacja - Kazimierz Biskupi, ul. Biurowiec. Jeśli szukasz KOMFORTOWEGO mieszkania do wynajęcia, które łączy w sobie przestrzeń i oryginalność a...

  • Na sprzedaż działka budowlana - Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 112 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Stare Miasto, o powierzchni 1400 m2. Nieruchomość w kształcie trójkąta. Dla działki ustalono warunki zabudowy dla budynku mies...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Koziegłowy

    • 459 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    AZielińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • PILNIE SPRZEDAM  !!!!!!!   269 tys.
    1 / 3
    PILNIE SPRZEDAM !!!!!!! 269 tys.

    Piotrków Kujawski

    • 269 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 5
    Mieszkanie bezczynszowe

    Pilichowo

    • 75 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Kobylnikach 93 m z działką 924m
    1 / 7
    Mieszkanie w Kobylnikach 93 m z działką 924m

    Kruszwica

    • 159 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 1 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie dwupoziomowe z własną działką-99 tys.
    1 / 8
    Mieszkanie dwupoziomowe z własną działką-99 tys.

    Kryszkowice

    • 99 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3-pokojowe w Piotrkowie kujawskim
    1 / 5
    Mieszkanie 3-pokojowe w Piotrkowie kujawskim

    Piotrków Kujawski » ul. Piastowska

    • 370 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania Deweloperskie –Kazimierz Biskupi

    Kazimierz Biskupi

    • 300 570 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Na sprzedaż mieszkanie z garażem w Paprotni gm.Krzymów
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie z garażem w Paprotni gm.Krzymów

    Paprotnia

    • 280 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Na sprzedaż oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,87 m², zlokalizowane w miejscowości Paprotnia przy ul. Wrzos...

  • Na sprzedaż mieszkanie 28,49 m² – Patrzyków, gm. Kramsk
    1 / 5
    Na sprzedaż mieszkanie 28,49 m² – Patrzyków, gm. Kramsk

    Patrzyków

    • 144 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,49 m², położone na parterze budynku w miejscowości Patrzyków (gmina Kramsk), graniczącej z Koninem. Mieszkanie składa się z: -...

  • Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu senioralnym
    1 / 15
    Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu senioralnym

    Stare Miasto

    • 489 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam nowoczesne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na spokojnym, bezpiecznym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu parterowych domów w zabudowie szeregowej (ul. Promykowa 8 ,St...

  • Lokal mieszkalny - Janikowo

    Janikowo

    • 320 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 20 listopada 2025 r. na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym przy ul. Topolowej 3 w Janikowie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza...

  • Janikowo 54m2 M3 blok 2003r wys. parter balkon Zachodnia 5 NOWA C...

    Janikowo

    • 259 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Poszukujesz w Janikowie dużego mieszkania 2-pokojowego w nowszym kamerlanym bloku , blisko parku i jeziora w Super Cenie ... zapraszam Dwu-pokojowe rozkładowe mieszkanie , w...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Dobre

    • 130 000 zł cena
    • 4 504 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o pow.45.04m2 usytuowane na parterze w kamienicy 1 piętrowej w miejscowości Dobre powiat radziejowski. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, kuchni...

  • Sprzedaż mieszkania golejewo
    1 / 9
    Sprzedaż mieszkania golejewo

    Golejewo

    • 120 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam posiada mieszkanie dwupokojowe na parterze o powierzchni 37m golejewo kujawsko-pomorskie

  • wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    wynajmę mieszkanie

    Dąbrówka

    • 2 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    wynajmę 3 pokoje Dąbrówka gmina Dopiewo taras balkon umeblowane samodzielny piec gazowy najem 2400 zł gaz i prąd wg wskazań operatora internet tylko telefon [tel]

  • CAŁOROCZNY DOM PRZY JEZIORZE – NIEDŹWIADY MAŁE (GM. ŚLESIN)
    1 / 14
    CAŁOROCZNY DOM PRZY JEZIORZE – NIEDŹWIADY MAŁE (GM. ŚLESIN)

    Niedźwiady Duże

    • 557 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Lokalizacja: Niedźwiady Małe, gm. Ślesin Powierzchnia domu: 87 m² | Działka: 631 m² Cena: 557 000 zł (do negocjacji) Kontakt: [tel] Opis nieruchomości: Na sprzedaż atrakcyjny,...

  • Wynajem
    1 / 5
    Wynajem

    Stare Miasto

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia Pokój z łazienkom z dostępem do kuchni miejsce na parkingu .Budynek znajduje się przy CH Ferio Stare Miasto ul Czereśniowa 23a Cena.1100 bez dodatkowych opłat.tel [...

  • Mieszkanie Pilichowo

    Pilichowo

    • 110 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32m2 usytuowane na II pietrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Pilichowo. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, o...

  • Mieszkanie na sprzedaż Brudzew powiat Kaliski
    1 / 12
    Mieszkanie na sprzedaż Brudzew powiat Kaliski

    Brudzew

    • 250 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż ! Sprzedam przytulne mieszkanie trzypokojowe z balkonem w spokojnej lokalizacji we wsi Brudzew. To idealne miejsce dla rodzin, które szukają komfortowego i...

  • Koziegłowy 1 piętro / 4 pokoje/ loggia / własnościowe
    1 / 16
    Koziegłowy 1 piętro / 4 pokoje/ loggia / własnościowe

    Koziegłowy

    • 580 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo funkcjonalnego mieszkania składającego się z 3 niezależnych pokoi + kuchni z aneksem 12 m² na os. Karolin w Koziegłowac...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 67.2m² | Balkon 15m² | 2x Parking | Klimatyzacja
    Mieszkanie 3 pokojowe 67.2m² | Balkon 15m² | 2x Parking | Klimaty...

    Dąbrówka

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe, narożne mieszkanie o pow. 67,19 m² położone na pierwszym (ostatnim) piętrze kameralnego budynku w Dąbrówce (Os. Księżnej Dąbrówki). Sprzedaż bezpośrednia –...

  • Mieszkanie Hiszpania Torrevieja rynek pierwotny ul. C. Pitas

    Hiszpania

    • 245 000 € cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 017 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Luksusowy apartament na Costa Blanca Po...

  • Mieszkanie Hiszpania Denia rynek pierwotny ul. Carrer Falzia

    Hiszpania

    • 299 000 € cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 692 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Oferujemy nowoczesny apartament w pierw...

  • Mieszkanie Hiszpania Punta Prima rynek pierwotny ul. Carrer Mitja...

    Hiszpania » skwer de Veuster

    • 324 000 € cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 063 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Marzysz o własnym kącie w urokliwej His...

  • Mieszkanie Hiszpania Torre De La Horadada ul. C. Salar

    Hiszpania

    • 395 000 € cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 541 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5 % WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI. (KOSZTY OKOŁOTRANSAKYCJNE W TYM PODATEK VAT) Film nieruchomości: [url] przestronn...

  • Mieszkanie Hiszpania Torre De La Horadada rynek pierwotny ul. Av....

    Hiszpania » inne Las Wojnowski

    • 375 000 € cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 871 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Oferujemy Państwu piękny apartament na...

  • 60,09 m² wygody w JANIKOWIE | 3 pokoje gotowe do zamieszkania!

    Janikowo

    • 339 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Darek Gronowski
    Agent nieruchomości