• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Uniejów

(2)
  • sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    sprzedam mieszkanie

    Uniejów

    • 395 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem w Uniejowie o pow.38 m2 usytuowane na I piętrze. Cena do negocjacji.

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Uniejów

    • 8 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 64 m . Kuchnia łazienka po remoncie . WC i łazienka obok siebie . Częściowo umeblowane.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    SPRZEDAM MIESZKANIE W CENTRUM KOŁA

    Koło

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku murowanym o pow. użytk. 48m2, 3 pokojowe, położone na IV pietrze, centrum Koła. W pobliżu Biedronka, Polomarket, szkoła,MOSIR,instytucje. Cena do negocj...

  • Sprzedam mieszkanie

    Koło

    • 420 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie po remoncie

  • Mieszkanie 3 pokoje 60 m2 do wynajęcia

    Leźnica Wielka

    • 1 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo, Oferta bezpośrednia. Istnieje możliwość zakupu lub wynajęcia całego mieszkania w promocyjnej stawce 1000 zł przez 3 m-ce. Potem 1400 zł/m-c. Mieszkanie do w...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Kole
    1 / 5
    Mieszkanie do wynajęcia w Kole

    Koło

    • 3 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie znajduję się na I piętrze na ulicy Broniewskiego, jest kompletnie umeblowane i wyposażone. Gotowe do zamieszkania. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienk...

  • Mieszkanie 3 pokoje 60 m2 wynajem - Promocja 3 m-ce 1000 zł.

    Leźnica Wielka

    • 1 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry, Piękne, przestronne i rozkładowe mieszkanie 60 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka i wc. Kameralne, zadbane osiedle w cudnej okolicy - las, zalew wodny, pełna infrastru...

  • Sprzedam mieszkanie 3-pokoje Leźnica Wielka

    Leźnica Wielka

    • 290 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76 mkw. Pełna własność z KW. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z trzech osobnych, nieprzechodnich po...

  • Mieszkanie 66,89 mkw  plus działka 500 mkw
    1 / 10
    Mieszkanie 66,89 mkw plus działka 500 mkw

    Koryta

    • 170 360 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 2 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy z
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy z

    Daszyna

    • 150 360 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Sprzedam mieszkanie 48m2 w Kole

    Koło

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, 48m2 w centrum Koła, UL.WŁOCŁAWSKA. Mieszkanie po generalnym remoncie w bloku z cegły, na 4 piętrze, balkon Wymienione wszystko:okna,drzwi,podłogi...

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 48m2 w Kole

    Koło

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Promocja!!! mieszkanie BEZCZYNSZOWE sprzedam
    1 / 9
    Promocja!!! mieszkanie BEZCZYNSZOWE sprzedam

    Kłodawa

    • 199 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 2 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli marzysz mieszkać wśród ciszy, zieleni, ptaków i lasów a może jeszcze lubisz uprawiać ziemię? To mieszkanie jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Przepiękne krajobrazy, w dali...

  • Mieszkanie na sprzedaż - Koło ul. Sienkiewicza
    1 / 7
    Mieszkanie na sprzedaż - Koło ul. Sienkiewicza

    Koło

    • 230 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w Kole, idealny dla osób szukających komfortowego i funkcjonalnego mieszkania. Nieruchomość o powierzchni 32,30 m² znajduje się na IV piętrze...

  • NIŻSZA CENA! Sprzedam mieszkanie – Koło, ul. Zawadzkiego
    1 / 6
    NIŻSZA CENA! Sprzedam mieszkanie – Koło, ul. Zawadzkiego

    Koło

    • 239 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie – Koło, ul. Zawadzkiego Parter, powierzchnia 37,23 m² Nowoczesny i funkcjonalny układ: ️ Korytarz ️ Przestronna sypialnia (11 m²) ️ Salon z...

  • Mieszkanie o pow. 39 m2 w Kole ul. Sienkiewicza
    1 / 9
    Mieszkanie o pow. 39 m2 w Kole ul. Sienkiewicza

    Koło

    • 245 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Kole przy ul. Sienkiewicza. Powierzchnia: 39,01 m² 3 piętro Centrum miasta – wszędzie bl...

  • Na sprzedaż mieszkanie z garażem w Paprotni gm.Krzymów
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie z garażem w Paprotni gm.Krzymów

    Paprotnia

    • 280 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Na sprzedaż oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,87 m², zlokalizowane w miejscowości Paprotnia przy ul. Wrzos...

  • Mieszkanie na sprzedaż - Koło, PCK
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż - Koło, PCK

    Koło

    • 270 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 47,20 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na ulicy PCK w Kole. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi, widnej oddzielnej kuchni, ł...

  • tanio mieszkanie w Kole
    1 / 6
    tanio mieszkanie w Kole

    Koło

    • 260 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie na II piętrze, przy ul Ceramicznej w Kole woj. wlkp. Usytuowane w 2-piętrowym bloku z cegły. Pow 63,78m2 tworzą 3 rozkładowy pokoje, kuchnia, łazienka i toal...

  • Mieszkanie w Kole 60mkw
    1 / 16
    Mieszkanie w Kole 60mkw

    Koło

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w centrum osiedla Nowa Kolejowa w Kole trzecie piętro w trzy piętrowym bloku ,., Lokalizacja wprost idealna PKP PKS CENTRA HANDLOWE i SZKOŁY.Mieszkanie do zamieszkania...

  • wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    wynajmę mieszkanie

    Dąbrówka

    • 2 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    wynajmę 3 pokoje Dąbrówka gmina Dopiewo taras balkon umeblowane samodzielny piec gazowy najem 2400 zł gaz i prąd wg wskazań operatora internet tylko telefon [tel]

  • BEZCZYNSZOWE mieszkanie w centrum Koła
    BEZCZYNSZOWE mieszkanie w centrum Koła

    Koło

    • 135 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 2 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie pow całkowitej 46m2 przy ul Toruńskiej w centrum miasta Koła. Usytuowane w domu wielorodzinnym na II piętrze. Składa się z umeblowanej kuchni, łazienki z toa...

  • OKAZJA! mieszkanie własnościowe w Kole, ul. Grodzka PARTER
    1 / 5
    OKAZJA! mieszkanie własnościowe w Kole, ul. Grodzka PARTER

    Koło

    • 185 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujmy na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,93 m², usytuowane na parterze w budynku przy ul. Grodzkiej w Kole. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamies...

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 6
    Sprzedam kawalerkę

    Kłodawa

    • 200 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w centrum miasta przy ul: Józefa Grzymskiego w Kłodawie Idealna propozycja dla singla, pary lub osoby pracującej i nie tylko, która ce...

  • 3 pokoje z garażem i działką | Chodów
    1 / 13
    3 pokoje z garażem i działką | Chodów

    Aleksandrów

    • 224 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis właściwy Przestronne mieszkanie z garażem i własną działką – idealne dla rodziny szukającej spokoju. Jeśli marzysz o codziennym komforcie, zielonym otoczeniu i dobrym dojeździ...

  • 2 pokoje z balkonem | Centrum Koła | 42 m²
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem | Centrum Koła | 42 m²

    Koło

    • 292 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w ścisłym centrum Koła to największy atut tej oferty. Jeśli cenisz wygodę życia w miejscu, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki, ta nieruchomość spełni Twoje oczekiw...

  • 2 pokoje z balkonem | 1 piętro | Koło Sienkiewicza
    1 / 8
    2 pokoje z balkonem | 1 piętro | Koło Sienkiewicza

    Koło

    • 265 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rozkładowe mieszkanie z balkonem w centrum Koła – ul. Sienkiewicza. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodną lokalizację oraz praktyczny układ pomieszczeń. Mieszkanie o po...

  • Mieszkanie na sprzedaż Brudzew powiat Kaliski
    1 / 12
    Mieszkanie na sprzedaż Brudzew powiat Kaliski

    Brudzew

    • 250 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż ! Sprzedam przytulne mieszkanie trzypokojowe z balkonem w spokojnej lokalizacji we wsi Brudzew. To idealne miejsce dla rodzin, które szukają komfortowego i...

  • Mieszkanie 60 m Leźnica k.Łódź, Zgierz, Łęczyca, Ozorków
    1 / 12
    Mieszkanie 60 m Leźnica k.Łódź, Zgierz, Łęczyca, Ozorków

    Leźnica Wielka

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo, oferta bezpośrednia, mieszkanie na własność z księgą wieczystą, wolne od obciążeń. Mieszkanie znajduje się w zadbanym, ocieplonym bloku, na funkcjonalnie urządz...

  • 3 pokoje z garderobą | balkon | Koło Kolejowa
    1 / 11
    3 pokoje z garderobą | balkon | Koło Kolejowa

    Koło

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przemyślane 3 pokoje z garderobą na osiedlu Kolejowa w Kole to idealna propozycja dla osób, które cenią funkcjonalny układ i dobrą lokalizację. Mieszkanie o powierzchni 48,14 m² zn...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 67.2m² | Balkon 15m² | 2x Parking | Klimatyzacja
    Mieszkanie 3 pokojowe 67.2m² | Balkon 15m² | 2x Parking | Klimaty...

    Dąbrówka

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe, narożne mieszkanie o pow. 67,19 m² położone na pierwszym (ostatnim) piętrze kameralnego budynku w Dąbrówce (Os. Księżnej Dąbrówki). Sprzedaż bezpośrednia –...

  • 4 pokoje w centrum Koła | balkon | 57,83 m²
    1 / 11
    4 pokoje w centrum Koła | balkon | 57,83 m²

    Koło

    • 250 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne mieszkanie w samym centrum Koła z balkonem i widokiem na miasto – idealne dla osób, które chcą urządzić swoje wnętrze według własnych pomysłów. Lokal klimtyzowany znaj...