• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Uniejów

(1)
  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Uniejów

    • 8 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 64 m . Kuchnia łazienka po remoncie . WC i łazienka obok siebie . Częściowo umeblowane.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    SPRZEDAM MIESZKANIE W CENTRUM KOŁA

    Koło

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku murowanym o pow. użytk. 48m2, 3 pokojowe, położone na IV pietrze, centrum Koła. W pobliżu Biedronka, Polomarket, szkoła,MOSIR,instytucje. Cena do negocj...

  • SPRZEDAM mieszkanie M-4, 61m2, parter ul. Zachodnia

    Ozorków

    • 365 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SPRZEDAM mieszkanie o powierzchni 61m2, trzy pokoje, parter przy ul. Zachodniej. Mieszkanie zadbane, kuchnia w zabudowie i wyposażona w niezbędny sprzęt agd. W dwóch pokojach dwie...

  • Mieszkanie 48m2

    Ozorków

    • 265 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam jasne przestronne, rozkładowe mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 48,57m2 wraz częściowym wyposażeniem. W mieszkaniu wymieniona jest instalacja hydrauliczna wraz z grzej...

  • Mieszkanie 3 pokoje 60 m2 do wynajęcia

    Leźnica Wielka

    • 1 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo, Oferta bezpośrednia. Istnieje możliwość zakupu lub wynajęcia całego mieszkania w promocyjnej stawce 1000 zł przez 3 m-ce. Potem 1400 zł/m-c. Mieszkanie do w...

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie Turek ul.Piłsudskiego…

    Turek

    • 330 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dostępne:natychmiast Forma własności:spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta Charakterystyka mieszkania:60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry instalacje: stan dobry;...

  • Mieszkanie 3 pokoje 60 m2 wynajem - Promocja 3 m-ce 1000 zł.

    Leźnica Wielka

    • 1 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry, Piękne, przestronne i rozkładowe mieszkanie 60 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka i wc. Kameralne, zadbane osiedle w cudnej okolicy - las, zalew wodny, pełna infrastru...

  • Sprzedam mieszkanie 3-pokoje Leźnica Wielka

    Leźnica Wielka

    • 290 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76 mkw. Pełna własność z KW. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z trzech osobnych, nieprzechodnich po...

  • Mieszkanie 66,89 mkw  plus działka 500 mkw
    1 / 10
    Mieszkanie 66,89 mkw plus działka 500 mkw

    Koryta

    • 170 360 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 2 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Sprzedam mieszkanie 48m2 w Kole

    Koło

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, 48m2 w centrum Koła, UL.WŁOCŁAWSKA. Mieszkanie po generalnym remoncie w bloku z cegły, na 4 piętrze, balkon Wymienione wszystko:okna,drzwi,podłogi...

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 48m2 w Kole

    Koło

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Promocja!!! mieszkanie BEZCZYNSZOWE sprzedam
    1 / 9
    Promocja!!! mieszkanie BEZCZYNSZOWE sprzedam

    Kłodawa

    • 199 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 2 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli marzysz mieszkać wśród ciszy, zieleni, ptaków i lasów a może jeszcze lubisz uprawiać ziemię? To mieszkanie jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Przepiękne krajobrazy, w dali...

  • Na sprzedaż mieszkanie z garażem w Paprotni gm.Krzymów
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie z garażem w Paprotni gm.Krzymów

    Paprotnia

    • 280 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Na sprzedaż oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,87 m², zlokalizowane w miejscowości Paprotnia przy ul. Wrzos...

  • tanio mieszkanie w Kole
    1 / 6
    tanio mieszkanie w Kole

    Koło

    • 260 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie na II piętrze, przy ul Ceramicznej w Kole woj. wlkp. Usytuowane w 2-piętrowym bloku z cegły. Pow 63,78m2 tworzą 3 rozkładowy pokoje, kuchnia, łazienka i toal...

  • Mieszkanie w Kole 60mkw
    1 / 16
    Mieszkanie w Kole 60mkw

    Koło

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w centrum osiedla Nowa Kolejowa w Kole trzecie piętro w trzy piętrowym bloku ,., Lokalizacja wprost idealna PKP PKS CENTRA HANDLOWE i SZKOŁY.Mieszkanie do zamieszkania...

  • wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    wynajmę mieszkanie

    Dąbrówka

    • 2 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    wynajmę 3 pokoje Dąbrówka gmina Dopiewo taras balkon umeblowane samodzielny piec gazowy najem 2400 zł gaz i prąd wg wskazań operatora internet tylko telefon [tel]

  • Syndyk sprzeda udział 5/8 lokalu mieszkalnego - Wyzwolenia
    1 / 2
    Syndyk sprzeda udział 5/8 lokalu mieszkalnego - Wyzwolenia

    Turek

    • 37 125 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WYCIĄG Z REGULAMINU SPRZEDAŻY. 1. Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 5/8 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego nr 30 położonego w Turku na Os. Wyz...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Koło
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Koło

    Koło

    • 289 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m², położone w Kole przy ul. Kolejowej Mieszkanie składa się z:• salonu• dwóch sypialni• kuchni• łazienki• przedp...

  • 3 pokoje z garażem i działką | Chodów
    1 / 13
    3 pokoje z garażem i działką | Chodów

    Aleksandrów

    • 224 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis właściwy Przestronne mieszkanie z garażem i własną działką – idealne dla rodziny szukającej spokoju. Jeśli marzysz o codziennym komforcie, zielonym otoczeniu i dobrym dojeździ...

  • Mieszkanie na sprzedaż Brudzew powiat Kaliski
    1 / 12
    Mieszkanie na sprzedaż Brudzew powiat Kaliski

    Brudzew

    • 250 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż ! Sprzedam przytulne mieszkanie trzypokojowe z balkonem w spokojnej lokalizacji we wsi Brudzew. To idealne miejsce dla rodzin, które szukają komfortowego i...

  • Mieszkanie 60 m Leźnica k.Łódź, Zgierz, Łęczyca, Ozorków
    1 / 12
    Mieszkanie 60 m Leźnica k.Łódź, Zgierz, Łęczyca, Ozorków

    Leźnica Wielka

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo, oferta bezpośrednia, mieszkanie na własność z księgą wieczystą, wolne od obciążeń. Mieszkanie znajduje się w zadbanym, ocieplonym bloku, na funkcjonalnie urządz...

  • 3 pokoje z garderobą | balkon | Koło Kolejowa
    1 / 11
    3 pokoje z garderobą | balkon | Koło Kolejowa

    Koło

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przemyślane 3 pokoje z garderobą na osiedlu Kolejowa w Kole to idealna propozycja dla osób, które cenią funkcjonalny układ i dobrą lokalizację. Mieszkanie o powierzchni 48,14 m² zn...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 67.2m² | Balkon 15m² | 2x Parking | Klimatyzacja
    Mieszkanie 3 pokojowe 67.2m² | Balkon 15m² | 2x Parking | Klimaty...

    Dąbrówka

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe, narożne mieszkanie o pow. 67,19 m² położone na pierwszym (ostatnim) piętrze kameralnego budynku w Dąbrówce (Os. Księżnej Dąbrówki). Sprzedaż bezpośrednia –...