mieszkanie na sprzedaż
4 kwi 2024

Sprzedam mieszkanie 3-pokoje Leźnica Wielka

woj. Łódzkie pow. zgierski gm. zgierski
Odświeżone 2 lata temu, Czwartek, 4 kwiecień 2024 17:12
290 000 zł 76 m2
290 000 zł 76 m2 3 816 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 76 m2
Cena za metr 3 816 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 3
ID oferty K36499437

Opis

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76 mkw. Pełna własność z KW. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z trzech osobnych, nieprzechodnich pokoi, kuchni, korytarza i łazienki.
Stan mieszkania dobry, mieszkanie było remontowane około 8 lat temu. Teoretycznie jest ono gotowe do zamieszkania, w praktyce dobrze byłoby odświeżyć malowanie ścian czy wymienić gdzieś jedną czy dwie płytki (wszystkie użyte przy remoncie materiały są dostępne, były zakupione z zapasem).
Dwa pokoje są podobnych rozmiarów, z przeznaczeniem raczej na sypialnie, trzeci pokój jest zdecydowanie większy, z balkonem, aktualnie jest w nim salon. Na podłogach w pokojach znajdują się panele, a w kuchni, łazience oraz przedpokoju płytki. W kuchni szafki w zabudowie, z piekarnikiem, kuchenką gazową, okapem, lodówką. W łazience prysznic, umywalka z szafką, wc, pralka oraz dwie dodatkowe szafki wiszące. W korytarzu znajduje się pojemna szafa w zabudowie z przesuwnymi drzwiami. Większość mebli mogę w mieszkaniu zostawić - sprawa do dogadania :)

Ogrzewanie centralne, woda ciepła "z sieci". Grzejniki żeliwne, bez podzielników ciepła.
Okna plastikowe z ekspozycją wschód-zachód. Mieszkanie bardzo widne, z balkonem od strony zachodniej. Widok od strony wschodniej na salę Korona Palace, od strony zachodniej na resztę osiedla.

Do mieszkania przynależy również piwnica, wpisana w akt notarialny, jej powierzchnia jest wliczona w powierzchnię mieszkania (5mkw).