• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Żdżary

(1)
  • Klimatyczny Domek w Otulinie Lasu

    Żdżary

    • 270 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 154 zł/m2 cena za metr

Krągola

    • 620 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 276 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działki budowlane Kępina gm.Tuliszkow
    1 / 5
    Działki budowlane Kępina gm.Tuliszkow

    Kępina

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek w miejscowości Kępina, gmina Tuliszków, powiat turecki, województwo wielkopolskie Lokalizacja: Działki położone są w miejscowości Kępina, w gminie Tuliszk...

  • Działka z lasem, wydane WZ - Krągola, 1,17 ha
    1 / 5
    Działka z lasem, wydane WZ - Krągola, 1,17 ha

    Krągola Pierwsza

    • 1 280 000 zł cena
    • 11 633 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie z tarasu będziesz mieć widok na ścianę lasu, a jednocześnie dojazd do Konina zajmie Ci zaledwie kilka minut? Ta oferta jest dla Cieb...

  • Działka 1800 m² z wydanymi WZ - Krągola Pierwsza
    1 / 4
    Działka 1800 m² z wydanymi WZ - Krągola Pierwsza

    Krągola Pierwsza

    • 235 000 zł cena
    • 1 959 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka o powierzchni 1800 m² w Krągoli Pierwszej to idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, zielonej okolicy,...

  • Mieszkanie Hiszpania Torrevieja rynek pierwotny ul. C. Pitas

    Hiszpania

    • 245 000 € cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 017 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Luksusowy apartament na Costa Blanca Po...

  • Mieszkanie Hiszpania Denia rynek pierwotny ul. Carrer Falzia

    Hiszpania

    • 299 000 € cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 692 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Oferujemy nowoczesny apartament w pierw...

  • Mieszkanie Hiszpania Punta Prima rynek pierwotny ul. Carrer Mitja...

    Hiszpania » skwer de Veuster

    • 324 000 € cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 063 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Marzysz o własnym kącie w urokliwej His...

  • Mieszkanie Hiszpania Torre De La Horadada ul. C. Salar

    Hiszpania

    • 395 000 € cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 541 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5 % WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI. (KOSZTY OKOŁOTRANSAKYCJNE W TYM PODATEK VAT) Film nieruchomości: [url] przestronn...

  • Mieszkanie Hiszpania Torre De La Horadada rynek pierwotny ul. Av....

    Hiszpania » inne Las Wojnowski

    • 375 000 € cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 871 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Oferujemy Państwu piękny apartament na...