• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Hiszpania

(5)
  • Mieszkanie Hiszpania Torre De La Horadada rynek pierwotny ul. Av....

    Hiszpania » inne Las Wojnowski

    • 375 000 € cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 871 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Oferujemy Państwu piękny apartament na...

  • Mieszkanie Hiszpania Torre De La Horadada ul. C. Salar

    Hiszpania

    • 395 000 € cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 541 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5 % WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI. (KOSZTY OKOŁOTRANSAKYCJNE W TYM PODATEK VAT) Film nieruchomości: [url] przestronn...

  • Mieszkanie Hiszpania Punta Prima rynek pierwotny ul. Carrer Mitja...

    Hiszpania » skwer de Veuster

    • 324 000 € cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 063 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Marzysz o własnym kącie w urokliwej His...

  • Mieszkanie Hiszpania Torrevieja rynek pierwotny ul. C. Pitas

    Hiszpania

    • 245 000 € cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 017 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Luksusowy apartament na Costa Blanca Po...

  • Mieszkanie Hiszpania Denia rynek pierwotny ul. Carrer Falzia

    Hiszpania

    • 299 000 € cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 692 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Oferujemy nowoczesny apartament w pierw...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie na sprzedaż ul. Piłsudskiego Konin - I piętro

    Konin

    • 410 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie położone w Koninie, przy ul. Piłsudskiego. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 59,4 m2, składa się z salonu połączonego z kuchnią oraz przedpokojem, t...

  • Na sprzedaż działka budowlana - Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 112 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Stare Miasto, o powierzchni 1400 m2. Nieruchomość w kształcie trójkąta. Dla działki ustalono warunki zabudowy dla budynku mies...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Koninie ul. 11 listopada

    Konin

    • 230 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie położone w Koninie, przy ul. 11 listopada. Lokal mieszkalny położony na czwartym piętrze, o powierzchni użytkowej 42,16 m2, składa się z dwóch pokoi, kuchn...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Konin

    • 319 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wrzesińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konin

    • 293 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wrzesińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Konin

    • 280 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 913 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wrzesińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne mieszkanie w Koninie- z balkonem
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie w Koninie- z balkonem

    Konin

    • 250 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne mieszkanie z balkonem w Koninie Chorzeń !!
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie z balkonem w Koninie Chorzeń !!

    Konin

    • 499 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 74,90 m2 zlokalizowane w malowniczej okolicy Konin Chorzeń. To doskonale zaprojektowane mieszkanie składa się z 3 pokoi( 11,96m2,8...

  • Mieszkanie po remoncie Konin ul. 11 listopada
    1 / 7
    Mieszkanie po remoncie Konin ul. 11 listopada

    Konin

    • 255 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż MIESZKANIE PO REMONCIE w Koninie przy ulicy 11 Listopada o powierzchni 37,58 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w niskim IV- piętrowym budynku,...

  • Atrakcyjne mieszkanie w Koninie Berylowej - idealne dla Cieb
    1 / 7
    Atrakcyjne mieszkanie w Koninie Berylowej - idealne dla Cieb

    Konin

    • 579 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Przedstawiamy piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Konin Berylowa. To idealna propozycja dla tych, którzy szukają wygodnego i funkcjonalnego miejsca do zamieszkania. Miesz...

  • Urocze dwupokojowe mieszkanie 11 listopada Konin
    1 / 12
    Urocze dwupokojowe mieszkanie 11 listopada Konin

    Konin

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu to urocze dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m2, które przeszło kapitalny remont. Jeśli szukacie komfortowego i przestronnego miejsca do życia, to ta...

  • Na sprzedaż mieszkanie 42,16m2 Vos. Konin
    1 / 7
    Na sprzedaż mieszkanie 42,16m2 Vos. Konin

    Konin

    • 230 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,16 m², położone na 4 piętrze w niskim bloku na V osiedlu w Koninie przy ul. 11 Listopada W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje, otwarta ku...

  • Na sprzedaż mieszkanie z garażem w Paprotni gm.Krzymów
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie z garażem w Paprotni gm.Krzymów

    Paprotnia

    • 280 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Na sprzedaż oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,87 m², zlokalizowane w miejscowości Paprotnia przy ul. Wrzos...

  • Przestronne, słoneczne mieszkanie na os. Chorzeń
    1 / 10
    Przestronne, słoneczne mieszkanie na os. Chorzeń

    Konin

    • 599 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 81 m², położone na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Hiacyntowej w Koninie. To idealna propozycja dla rodziny...

  • Na sprzedaż mieszkanie 28,49 m² – Patrzyków, gm. Kramsk
    1 / 5
    Na sprzedaż mieszkanie 28,49 m² – Patrzyków, gm. Kramsk

    Patrzyków

    • 144 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,49 m², położone na parterze budynku w miejscowości Patrzyków (gmina Kramsk), graniczącej z Koninem. Mieszkanie składa się z: -...

  • Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu senioralnym
    1 / 15
    Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu senioralnym

    Stare Miasto

    • 489 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam nowoczesne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na spokojnym, bezpiecznym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu parterowych domów w zabudowie szeregowej (ul. Promykowa 8 ,St...

  • Konin ul. Zakole - mieszkanie na sprzedaż
    1 / 12
    Konin ul. Zakole - mieszkanie na sprzedaż

    Konin

    • 325 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Oferujemy na sprzedaż MIESZKANIE W KONINIE UL. ZAKOLE znajdujące się na 9 piętrze w wieżowcu 10-piętrowym. Lokal posiada 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, osobne WC, 2 x przedpokój. Mie...

  • Od osoby prywatnej | 2 Pokoje | Winda | Ścisłe Centrum | Do
    1 / 6
    Od osoby prywatnej | 2 Pokoje | Winda | Ścisłe Centrum | Do

    Konin

    • 225 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,92 m², zlokalizowane w samym sercu Konina ulica Tuwima (okolice Hotelu Konin, Aleje 1 Maja). Lokal znajduje się na 4. pi...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, chorzen
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, chorzen

    Konin

    • 419 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaz mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m² , polozone na 2. pietrze w niskim 3-pietrowym bloku z cegly. Lokal znajduje sie na atrakcyjnym osiedlu Chorzen. W pob...

  • Osiedle Diamentowe - Atrakcyjne Mieszkanie
    1 / 16
    Osiedle Diamentowe - Atrakcyjne Mieszkanie

    Konin

    • 635 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie wraz z pomieszczeniem przynależnym o łącznej powierzchni 59,88 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie na Osiedlu Diamentowym na parterze w bloku z...

  • Wynajem
    1 / 5
    Wynajem

    Stare Miasto

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia Pokój z łazienkom z dostępem do kuchni miejsce na parkingu .Budynek znajduje się przy CH Ferio Stare Miasto ul Czereśniowa 23a Cena.1100 bez dodatkowych opłat.tel [...

  • Mieszkanie Konin, Bydgoska
    1 / 10
    Mieszkanie Konin, Bydgoska

    Konin

    • 300 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie w centrum Konina - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem! Cena: 300 000 zł. Powierzchnia: 58,29 m Piętro: II (w bloku - 11 piętrowym) Układ: 3 p...

  • Mieszkanie Konin

    Konin

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rozkładowe mieszkanie w cichej okolicy Polecamy Państwa uwadze mieszkanie w Koninie na osiedlu Chorzeń o powierzchni 50m2 - 1 piętro w 3-piętrowym bloku. Do mieszkania p...

  • Konin mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 7
    Konin mieszkanie 2-pokojowe

    Konin

    • 179 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,30 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. To idealna propozycja dla Ciebie! Brak sąsiadów nad...

  • Sprzedam mieszkanie, 4 pokoje, balkon
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie, 4 pokoje, balkon

    Konin

    • 289 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Szukasz nieruchomości, którą można wykończyć według własnego uznania? Mam ciekawą propozycję. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,22 m2, położone w Koninie przy ulic...

  • Sprzedam atrakcyjne mieszkanie (2 pokoje) Konin-Łężyn
    1 / 9
    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie (2 pokoje) Konin-Łężyn

    Konin

    • 240 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Koninie (Cukrownia-Gosławice) o powierzchni 52m2 w tym dwa pomieszczenia, jeden pokój i łazienka na poddaszu, usytuowane na pierwszym...

  • Mieszkanie na sprzedaż Brudzew powiat Kaliski
    1 / 12
    Mieszkanie na sprzedaż Brudzew powiat Kaliski

    Brudzew

    • 250 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż ! Sprzedam przytulne mieszkanie trzypokojowe z balkonem w spokojnej lokalizacji we wsi Brudzew. To idealne miejsce dla rodzin, które szukają komfortowego i...

  • Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe

    Konin

    • 1 100 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Chorzeń, na 1 piętrze w bloku 2-piętrowym. Na korytarzu i w mniejszym pokoju jest szafa. Duży pokój jest nieumeblowany. Mieszkanie posiada...

  • Mieszkanie do wynajęcia - Konin Zatorze Chopina
    1 / 4
    Mieszkanie do wynajęcia - Konin Zatorze Chopina

    Konin

    • 1 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam do wynajęcia mieszkanie 47 m2 na osiedlu Zatorze. Mieszkanie rozkładowe, II piętro,duży balkon. W pobliżu duży parking, liczne sklepy, "Galeria nad Jeziorem", przedszkole...

  • Atrakcyjna lokalizacja 1pietro DwuPokojowe duzy balkon
    1 / 2
    Atrakcyjna lokalizacja 1pietro DwuPokojowe duzy balkon

    Konin

    • 36 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe mieszczące się na 1piętrze trzypiętrowego bloku na Osiedlu Zatorze.Kaucja 2200zł ; Koszty miesięczne to 1300zł odstępne +opłaty (zależn...