działka na sprzedaż
25 maj 2023

Sprzedam działkę budowlaną w Barczącej koło Mińska Mazowieckiego

woj. Mazowieckie pow. miński gm. miński
Odświeżone 2 lata temu, Czwartek, 25 maj 2023 13:50
290 000 zł 2 666 m2
290 000 zł 2 666 m2 109 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 2 666 m2
Cena za metr 109 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K27674070

Opis

Działka budowlana o pow. 2666 m2 położona w Barczącej przy ul. Jasnej, granicząca z rz. Mienią.
Działka w spadku podłużnym idealna do zagospodarowania ogrodu w formie tarasów
  • Data aktualizacji: 2023-05-25
  • ID ogłoszenia: K27674070
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Barcząca, cena: od 246 500 do 333 500 zł, powierzchnia: od 2267 do 3066 m2
A
Adam Skrajny osoba prywatna · 2 ogłoszeń
Zadzwoń

Adam Skrajny osoba prywatna

Tel: 605... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika