działka na sprzedaż
10 wrz 2023

Duża działka budowlana w Mińsku Maz. pod dom, bliźniaka

woj. Mazowieckie pow. miński gm. miński
Odświeżone 2 lata temu, Niedziela, 10 wrzesień 2023 21:02
1 270 000 zł 1 253 m2
1 270 000 zł 1 253 m2 1 014 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 253 m2
Cena za metr 1 014 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K25412357

Opis

Duża działka budowlana w kształcie prostokąta, o wymiarach 39m x 33m w Mińsku Mazowieckim przy ul. Jaśminowej. Wyjątkowe miejsce na nowy dom, bliźniaka. Bardzo atrakcyjne miejsce pod każdym względem. Piękna działka w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych z bliskością terenów leśnych. Media w drodze asfaltowej tuż przy działce: wodociąg, kanalizacja, gaz, prąd, światłowód. Szybki i wygodny dojazd do Warszawy trasą A2.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest w terenie przeznaczonym pod mieszkalnictwo jednorodzinne wolnostojące lub bliźniacze z dopuszczeniem usług nieuciążliwych wbudowanych w budynki mieszkalne maksymalnie do 10% terenu.

Sprzedaż bez pośrednika. Zapraszam do kontaktu: Pokaż numer telefonu
  • Data aktualizacji: 2023-09-10
  • ID ogłoszenia: K25412357
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Mińsk Mazowiecki, cena: od 1 079 500 do 1 460 500 zł, powierzchnia: od 1066 do 1441 m2
W
Właściciel osoba prywatna
Zadzwoń

Właściciel osoba prywatna

Tel: 535... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość