• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka budowlana Komorów gm. Kampinos
    Działka budowlana Komorów gm. Kampinos

    Komorów

    • 180 000 zł cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana o pow. 1154 m2, położona w miejscowości Komorów, gm. Kampinos. Wymiary działki 34x33m, dłuższym bokiem przylegająca do drogi wewnętrznej. Działka w 5 lin...

  • Działka budowlana Komorów gm. Kampinos
    Działka budowlana Komorów gm. Kampinos

    Komorów

    • 196 000 zł cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana o pow. 1149 m2, położona w miejscowości Komorów, gm. Kampinos. Wymiary działki 39x32m, przylegające do drogi wewnętrznej. Leży w otulinie Kampinoskiego P...

  • TEREN POD 4 DOMY JEDNORODZINNE
    1 / 2
    TEREN POD 4 DOMY JEDNORODZINNE

    Skokowa

    • 253 000 zł cena
    • 3 374 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z podziału działki 133/2 (Skokowa, gm. Prusice) powstały 4 działki budowlane: 133/4 o pow. 842 m2, 133/5 o pow. 844 m2, 133/6 o pow. 844 m2 i 133/7 o pow. 844 m2, objęte mpzp dla c...

  • Działka Siercza

    Siercza

    • 250 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *REZERWACJA* Działka budowlana 31 ar cisza, zieleń i świetna lokalizacja | Siercza, gm. Wieliczka DEFINITO Biuro Nieruchomości i Geodezja ma przyjemność zaprezentować atrakcyjn...

  • Działka Duchnów ul. Spacerowa

    Duchnów » ul. Spacerowa

    • 310 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W Duchnowie przy ul. Spacerowej mamy kilka bardzo ciekawych działek na sprzedaż. Działki powstają wskutek podziału większej nieruchomości, która przez lata była wykorzystywana jako...

  • Działka Łazy Łazy

    Łazy

    • 195 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | działka o powierzchni 2200m2 na Podkarpaciu w miejscowości Łazy koło Radymna. Na działce znajduje się murowany domek letniskowy 3,5 x7 m2 oraz nowy garaż 4x6 m2 W domku j...

  • Działka Bielsko-Biała Kamienica

    Bielsko-Biała » Kamienica

    • 720 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 720 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Atrakcyjna działka budowlana w Bielsku-Białe j z widokiem na Stok Dębowiec i Szyndzielnię! Działka jest wyjątkowa - zlokalizowana w willowej dzielnicy Kamienica w s...

  • Działka Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 20 970 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 3 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane Jasienica Rosielna (Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy) Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działek położonych w ma...

  • Działka pod zabudowę mieszkaniową, handel
    1 / 7
    Działka pod zabudowę mieszkaniową, handel

    Porażyn

    • 250 000 zł cena
    • 1 947 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Porażynie koło Opalenicy w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 307 na trasie Nowy Tomyśl- Buk. Dogodne skomunikowanie z Poznaniem. Zgodnie ze studium obszar obejmujący...

  • Duża działka budowlana z widokiem na Babią Góre

    Stryszawa

    • 970 000 zł cena
    • 5 384 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zlokalizowana jest na wzniesieniu, na południowym stoku z widokiem na Babią Górę. To wyjątkowe miejsce wśród gór, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Działka otoczon...

  • Sprzedam działkę ROD Dom Słowa Polskiego, pow.300m2

    Warszawa

    • 59 999 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry, na sprzedaż wystawiam ogródek działkowy, znajdujący się w ROD Dom Słowa Polskiego. Działka znajduje się w Warszawie przy ulicy Chełmżyńskiej 269. Dane techniczne:...

  • Działka Łowczówek

    Łowczówek

    • 125 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowe działki w gm. Pleśna, blisko centrum. Do sprzedaży dwie działki budowlane w miejscowości Łowczówek gm Pleśna, o powierzchni 1400 i 1500m2, 1800m2, z własną drogą wydzie...

  • Działka Łowczówek

    Łowczówek

    • 115 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Urzut gm. Nadarzyn
    1 / 5
    Działka budowlana Urzut gm. Nadarzyn

    Urzut

    • 408 400 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urzut cztery działki budowlane o podobnych powierzchniach - na sprzedaż. Cztery działki budowlane o powierzchniach ponad 1000m2, w kształcie regularnych prostokątów. Położon...

  • sprzedam przy drodze Rzeszów-Sanok

    Babica

    • 99 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    sprzedam działkę 25 ar przy drodze Rzeszów-Sanok W miejscowości Babica nr działki 971 cena 99 tys Z poważaniem Wacław Mac [tel]

  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Łagiewniki ul. Tischnera

    Kraków » Podgórze » ul. Tischnera

    • 3 500 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okolice ul.Tischnera . Działka prawie 11ar objęta miejscowym planem zagospodarowania : Tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej niskiej intensywności lub zabudowy jednorodzi...

  • 1 / 3
    Działka Malawa

    Malawa

    • 180 000 zł cena
    • 2 015 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Atrakcyjna oferta działki o powierzchni 2015m2. Działka rolna, klasa III. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach dł, 60mx33m. Przejazd na działkę drogą gminną. Prąd jes...

  • Działka Pleśna

    Pleśna

    • 189 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedamy działkę o powierzchni 31arów, w gminnym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, zabudowę zagrodową, 2% terenu stan...

  • Działka Wysoka Strzyżowska

    Wysoka Strzyżowska

    • 123 690 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBNIŻKA CENY! Wysoka Strzyżowska - działka budowlana 31 arów z warunkami zabudowy; położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej z niewielkim nachyleniem w kierunku wschodnim; na dz...

  • Działka blisko Warszawy
    1 / 3
    Działka blisko Warszawy

    Kąty-Miąski

    • 35 500 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona w sąsiedztwie dużych terenów leśnych około 45 km od Warszawy w miejscowości Kąty-Miąski gm. Strachówka z bardzo dobrym dojazdem. Istnieje możliwość zakupu większej...