• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bełżyce +20 km
  • Ostrowin
  • Palędzie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łosienice

(4)
  • Działka Łosienice ul.

    Łosienice

    • 149 000 zł cena
    • 1 556 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana jest w miejscowości Dąbrowa, gmina Stężyca, obręb Łosienice. Do nieruchomości prowadzi dogodny dojazd drogą asfaltową.Dąbrowa położona jest w malo...

  • Działka Łosienice ul.

    Łosienice

    • 110 000 zł cena
    • 1 171 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działka położona w Dąbrowie, Gmina Stężyca, Obręb Łosienice. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.Dąbrowa znajduje się w malowniczym regionie Kaszub, charakteryzując...

  • Działka Łosienice ul.

    Łosienice

    • 110 000 zł cena
    • 1 139 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Łosienice ul.

    Łosienice

    • 90 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    DZIAŁKA 2 100 m2 Z MAŁYM STAWEMBEZPOŚREDNIO DO DZIAŁKI PROWADZI DROGA ASFALTOWADZIAŁKA ROLNO-LEŚNA GDZIE DOPUSZCZA SIĘ BUDOWĘ obiektów związanych z gospodarką leśnąLOKALIZACJADział...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Sprzedam działkę przy ul slupskiej na przeciwko jezioro swiniewo

    Sierakowice

    • 164 000 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka na terenie płaskim położona na małym wzniesieniu. Więcej pod nr. [tel]. Na mapie oznaczona 78/43

  • Działka Kamienica Szlachecka ul. Leśna

    Kamienica Szlachecka » ul. Leśna

    • 990 000 zł cena
    • 25 900 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o mieszanym przeznaczeniu: część działki pod budownictwo jednorodzinne, rolę z funkcją uzupełniającą: agroturystyka(!) oraz zieleń w Kamienicy Szlacheckiej.LOKA...

  • 1 / 3
    Działka Kamienica Szlachecka ul.

    Kamienica Szlachecka

    • 239 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zakupu zielonej działki w leśnym otoczeniu w Kamienicy Szlacheckiej na Kaszubach. Działka częściowo budowlana np. pod agroturystykę! Do jezior Raduńskich zaledwie 8 mi...

  • 1 / 2
    Piękna działka przy jeziorze Kaszuby Borzestowo

    Borzestowo

    • 89 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna działka w kształcie prostokąta umiejscowiona w Zajezierzu , obręb Borzestowo gmina Chmielno o wielkości 1000 m.Zajezierze umiejscowione jest na Pojezierzu Kaszub...

  • 1 / 3
    Działka Borzestowo Zajezierze

    Borzestowo

    • 89 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Piękny dom przy lesie
    1 / 9
    Piękny dom przy lesie

    Stężyca

    • 1 054 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stężyca

    • 1 289 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 5 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obrotni Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Sierakowice

    • 2 999 000 zł cena
    • 533 m2 powierzchnia
    • 5 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom na Kaszubach nad Jeziorem Czarnym
    1 / 20
    Dom na Kaszubach nad Jeziorem Czarnym

    Niesiołowice

    • 985 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Budynek mieszkalny jednorodzinny na sprzedaż
    1 / 20
    Budynek mieszkalny jednorodzinny na sprzedaż

    Klukowa Huta

    • 750 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 282 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GR Nieruchomości sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Zgorzałe ul. Górna

    Zgorzałe » ul. Górna

    • 229 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *** TYLKO U NAS!!! ***DOMEK NA KASZUBACH niespełna 50 m od Jeziora RaduńskiegoLOKALIZACJA:Nieruchomość położona w samym sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, we wsi Zgorzałe, gm...

  • Dom Żuromino ul.

    Żuromino

    • 495 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 025 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    D O M   N A D   J E Z I O R E M - nowa oferta w naszym biurze Nieruchomość położona jest w gminie Stężyca w miejscowości Ż U R O M I N O nad jeziorem R A D U Ń S K I M Jeśli szukas...

  • Dom Stężyca ul. Bursztynowa

    Stężyca » ul. Bursztynowa

    • 1 390 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcesz zamieszkać w cichym miejscu z dostępem do jeziora, nie rezygnując z infrastruktury miejskiej?ZOBACZ FILM:   [url] dom jest właśnie dla Ciebie! Idealne miejsce do odpoczynku!...

  • Oferta sprzedaży działki w Borzestowie

    Borzestowo

    • 143 625 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki w Borzestowie (stary dwór, Kaszuby – stolica Kaszub) Oferuję na sprzedaż działkę gruntową, położoną w wyjątkowej lokalizacji:- Działka nr 19/21Lokalizacja:...

  • Działka Stężyca ul.

    Stężyca

    • 400 000 zł cena
    • 2 084 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z MPZP 029 - MNLOKALIZACJADziałka budowlana położona w przepięknej Kaszubskiej miejscowości Stare Czaple, gmina Stężyca, powiat kartuski. Około 350m do jeziora Bu...

  • Dom Żuromino rynek pierwotny ul.

    Żuromino

    • 1 199 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 311 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM wolnostojący parterowy typu STODOŁA  na Kaszubach - Żuromino!  IDEALNY DLA RODZINY Z DZIEĆMI !   -  Projekt domu - Jemioła 9LOKALIZACJA:Dom znajduje się w Żurominie. Miejsce do...

  • Działka Kamienica Szlachecka ul. Leśna

    Kamienica Szlachecka » ul. Leśna

    • 171 100 zł cena
    • 1 711 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki budowlane (z MPZP) w Kamienicy Szlacheckiej. Kilkadziesiąt metrów od ściany lasu, w sielskim, polnym otoczeniu. Bardzo ładna i spokojna lokalizacja, c...

  • Domek Letniskowy Kaszuby Gołubie Szymbark
    1 / 8
    Domek Letniskowy Kaszuby Gołubie Szymbark

    Stężyca

    • 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Witamy! Słoneczna Chata to wymarzone miejsce do rodzinnego wypoczynku w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej. Proponujemy Państwu wypoczynek w nowym, drewnianym domku położonym w ur...

  • Działka inwestycyjna Sierakowice, Wojska Polskiego
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Sierakowice, Wojska Polskiego

    Sierakowice

    • 990 000 zł cena
    • 20 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o dużym potencjale inwestycyjnym z przygotowanymi warunkami zabudowy pod budynek handlowo- usługowy! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w gminie Sier...

  • Mieszkanie 57 m2 Stężyca ul. Dęblińska pow. rycki.

    Stężyca » ul. Dęblińska

    • 295 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 57 m2 do remontu w bloku przy ul. Dęblińskiej w Stężycy pow. rycki woj. lubelskie.Mieszkanie: powierzchnia 57 m kw. dwupokojowe poddasze, dwu pię...

  • 50 m do jeziora! | prąd i woda przy działce
    1 / 6
    50 m do jeziora! | prąd i woda przy działce

    Łyśniewo Sierakowickie

    • 99 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż foremna działka 50 m od jeziora Długiego. Położona w miejscowości Łyśniewo, gmina Sierakowice. Media przy działce - prąd i woda. Zapraszam do kontaktu! Paulina Mis...

  • Grunt, działka
    1 / 7
    Grunt, działka

    Niesiołowice

    • 221 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa granicząca z rzeką, w miejscowości Niesiołowice. Bezpośredni dostęp do wody, w sąsiedztwie zabudowań. Cena 85 zł/m² Powierzchnia 2600 m² Tel. [tel]. Zapraszamy.

  • Dom Stężyca ul.

    Stężyca

    • 1 049 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 4 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy i klimatyczny dom z sauną nad jeziorem - Borucino, gm. Stężyca, powiat kartuskiSzukasz niepowtarzalnego domu położonego w malowniczej wsi w sercu Kaszub - miejscu, gdzie...

  • Dom Borucino ul.

    Borucino

    • 1 049 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 4 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom z ogromnym potencjałem w sercu Kaszub -Stężyca
    Dom z ogromnym potencjałem w sercu Kaszub -Stężyca

    Stężyca

    • 1 880 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz niepowtarzalnego domu położonego w malowniczej wsi w sercu Kaszub miejscu, gdzie natura spotyka się z nowoczesną technologią i wygodą codziennego życia? Ta nieruchomość of...

  • ** Wyjątkowy Dom. Sauna. 100m do jeziora Zobacz!**
    1 / 16
    ** Wyjątkowy Dom. Sauna. 100m do jeziora Zobacz!**

    Stężyca

    • 999 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 3 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy i klimatyczny dom z sauną nad jeziorem - Borucino, gm. Stężyca, powiat kartuski Szukasz niepowtarzalnego domu położonego w malowniczej wsi w sercu Kaszub - miejscu, gdzi...

  • ** Wyjątkowy Dom. Sauna. Borucino 100m jezioro**
    1 / 16
    ** Wyjątkowy Dom. Sauna. Borucino 100m jezioro**

    Borucino

    • 999 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 3 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Zgorzałe ul.

    Zgorzałe

    • 4 200 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Wyjątkowy, nowoczesny dom położony na dużej działce z bezpośrednim dostępem do jeziora  to idealna propozycja dla osób ceniących komfo...

  • Dom Łyśniewo Sierakowickie ul.

    Łyśniewo Sierakowickie

    • 1 999 999 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Łyśniewo Sierakowickie, w sercu malowniczych Kaszub, w otoczeniu jezior, lasów i terenów zielonych.Nieruchomość składa si...

  • Dom Gowidlino gm. Sierakowice
    Dom Gowidlino gm. Sierakowice

    Gowidlino

    • 879 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gowidlino | dom na wzniesieniu z widokiem na jezioro | 3 kondygnacje | 900 m działki Gowidlino na Kaszubach to miejsce, które przyciąga spokojem, naturą i dostępem do jeziora. Nie...