• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka rekreacyjna z murowaną altanką Tarnobrzeg – Kamionka
    1 / 12
    Działka rekreacyjna z murowaną altanką Tarnobrzeg – Kamionka

    Tarnobrzeg

    • 43 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną z murowaną altanką w Tarnobrzegu Ogród "Kamionka II". Powierzchnia działki: 3a o wym. 10 m x 30 m. Murowany domek w bardzo dobrym stanie o wymiarach 3,...

  • Duża działka rekreacyjna w świetnej lokalizacji
    1 / 8
    Duża działka rekreacyjna w świetnej lokalizacji

    Stawinoga

    • 449 000 zł cena
    • 7 236 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Stawinoga, położona województwie Mazowieckim, w powiecie Pułtuskim, nad Rzeką Narew. Powierzchnia działki to aż 7236 m2. Jest to świet...

  • Działka budowlana Gostynin świetna lokalizacja

    Gostynin

    • 80 000 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 971 m2. Działka znajduje się przy ulicy Kolejowej, na terenie nowo powstających budynków - świetne miejsce na budowę domu lub inwestycję....

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 280 000 zł cena
    • 7 005 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość z potencjałem budowlanym położoną w Jaśle, obręb Żółków. Prezentowana nieruchomość składa się z trzech działek w kształ...

  • Duża działka rolna ok. 1 ha Jakubowice Konińskie

    Jakubowice Konińskie

    • 370 000 zł cena
    • 9 622 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka rolna około 1,ha o zróżnicowanym terenie na obrzeżach miasta Wojewódzkiego LublinOferta dla rolnika który chce zwiększyć powierzchnię swojego gospodarstwaOferta takż...

  • 1 / 2
    Działka Klembów

    Klembów

    • 2 400 000 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na Sprzedaż działka o powierzchni 23.600 m2, 100 metrów w głąb od ulicy Radzymińskiej działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą lub zabudowę siedliskową. Res...

  • Działka Gdańsk Jasień ul. Oliwkowa

    Gdańsk » ul. Oliwkowa

    • 1 049 000 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 1 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJANA / MIESZKANIOWO USŁUGOWA   w dzielnicy  Gdańsk  Jasień.LOKALIZACJA: Działka zlokalizowana w ciągu ul. Oliwkowej  w dzielnicy Jasień w Gdańsku. Bezpośrednie poł...

  • Duża działka budowlana 33ar nad jeziorem Firlej

    Firlej

    • 390 000 zł cena
    • 3 274 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana ok. 33 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Bezpośredni dostęp do szosy Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów...

  • Działka Świdnica ul. Częstochowska

    Świdnica » ul. Częstochowska

    • 2 500 000 zł cena
    • 11 445 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w samej Świdnicy, przy ulicy Częstochowskiej. Teren bez obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego, przygotowaną dokumentacją pod wydanie warunków zabudowy...

  • Działka Gdańsk Borkowo ul. Brzoskwiniowa

    Gdańsk » ul. Brzoskwiniowa

    • 633 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKOLICA:Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Sadowej w Borkowie. Lokalizacja ta stanowi atrakcyjne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie bliskość infrastruktury hand...

  • Działka budowlana Imielin 947m2
    1 / 4
    Działka budowlana Imielin 947m2

    Imielin

    • 320 000 zł cena
    • 947 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w centrum Imielina o pow. 947 m2. Działka jest w kształcie trapezu, w granicy działki dostępne są media: prąd, gaz, woda, kanalizacja miejs...

  • Sprzedam działkę 3300 m lub wynajmę
    1 / 6
    Sprzedam działkę 3300 m lub wynajmę

    Pietrzyków-Kolonia

    • 90 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Sprzedam działkę o powierzchni 3300 m w pełni uzbrojoną przy drodze trasa Słupca Pyzdry idealnie się nadaje na komis samochodowy przydrożny bar lub ustawienie dużej reklamy billb...

  • Pniówek Działka budowlana możliwość podziału
    1 / 3
    Pniówek Działka budowlana możliwość podziału

    Pniówek

    • 168 000 zł cena
    • 1 878 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka bez pośredników budowlana położona w Pniówku Kolonia Górna o powierzchni 0,1878h prawie 19 arów. Możliwość podzielenia tej działki na dwie będą wtedy po prawie 9,40 ara. Ce...

  • Działka Świdnica ul. Metalowców

    Świdnica » ul. Metalowców

    • 6 680 750 zł cena
    • 26 723 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę przemysłowo - usługową w Świdnicy przy ul. Metalowców Powierzchnia działki - 2. 6723 Ha Wymiary - ok 90 x 305 9.PU -tereny zabudowy produkcyj...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Sidzina ul. Taklińskiego

    Kraków » Podgórze » ul. Taklińskiego

    • 850 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    17 arowa w SIDZINIE!! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące lub bliźniacze. Media w drodze obok działki Blisko p...

  • Działka leśna Siestrzeń gm. Żabia Wola
    1 / 5
    Działka leśna Siestrzeń gm. Żabia Wola

    Siestrzeń

    • 1 270 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży trzy działki wraz z drogą dojazdową , o powierzchni 11500 m,o wymiarach 230 x 50 m, usytuowane w Siestrzeni gm. Żabia Wola. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodar...

  • Działka Banino ul. Franciszka Tredera

    Banino » ul. Tredera

    • 295 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniową w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i szeregowych. Najważniejsze atutyLokalizacja: Nieruchomość położona w południowej części Banina - ws...

  • Działka Adamowa Góra ul.

    Adamowa Góra

    • 180 000 zł cena
    • 1 427 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1427 m2 w miejscowości Adamowa Góra, w gminie Młodzieszyn.Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) działka przeznaczona...

  • Laski Wielkie, 8km od Ełku. Działki z dostępem do Jeziora
    1 / 7
    Laski Wielkie, 8km od Ełku. Działki z dostępem do Jeziora

    Laski Wielkie

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki z dostępem do Jeziora Selmęt Wielki. Lokalizacja: Laski Wielkie (ok. 8 km od Ełku) Cena: 150 zł/m2 Działki o nr geod: 1/8 powierzchnia: 3002 m2, cena: 450.0...

  • Działki - usługi turystyczne nad Jeziorem Dybowskim. Rożyńsk
    1 / 10
    Działki - usługi turystyczne nad Jeziorem Dybowskim. Rożyńsk

    Rożyńsk Wielki

    • 230 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działki doskonale usytuowane nad Jeziorem Dybowskim, Rożyńsk Wielki, gm. Prostki. Miejscowy plan zagospodarowania terenu: zabudowa rekreacji turystycznej. Działki o p...