• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Wyjątkowa działka inwestycyjna pod domki w Sasinie!

    Sasino

    • 769 000 zł cena
    • 3 480 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż inwestycyjna działka pod domki w Sasinie o powierzchni 3420 m2, ATUTY: - spokojna i malownicza okolica blisko lasu - 12 min do morza - blisko latarni Stilo - dzi...

  • Działka Groszkowo

    Groszkowo

    • 75 400 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 działki w Groszkowie położone w gminie Purda, w powiecie olsztyńskim. Grunty o powierzchni 1508m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jedno...

  • Działka Buszkowy ul. Strumykowa

    Buszkowy » ul. Strumykowa

    • 379 500 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Oferujemy na sprzedaż grunt w miejscowości Buszkowy Górny (gmina Kolbudy, powiat Gdański). Teren położony jest w malowniczej okolicy, na uboczu wsi.Odległość od Kolbud...

  • Sprzedam działkę rolną 9 arów
    Sprzedam działkę rolną 9 arów

    Mirocice

    • 10 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedania działkę o numerze 183 rolną 9 arów nie uzbrojona działka. Wymiary działki 90m długości 9m szerokości. Działka znajduje się w Mirocicach gmina Nowa Słupia.

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną

    Siemianowice Śląskie

    • 512 000 zł cena
    • 1 767 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną Mam do zaoferowania działkę budowlaną MU-I ( mieszkaniowo z usługami) ul. Sobieskiego 5 , Siemianowice Śląskie o powierzchni 1767 m2, (55m/32m), działk...

  • Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 260 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w kształcie prostokąta o szerokości około 20 metrów. Dojazd drogą prywatną przez osiedle domów jednorodzinnych o szerokości 6 metrów. Wjazd na działkę od strony północno...

  • Działka w Goszczanowcu, możliwość kupna 6412 m2
    1 / 4
    Działka w Goszczanowcu, możliwość kupna 6412 m2

    Goszczanowiec

    • 97 121 zł cena
    • 3 349 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3349 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo lubuskie). Dla t...

  • sprzedam działkę budowlaną w Kielcach przy ulicy Warszawskie
    1 / 3
    sprzedam działkę budowlaną w Kielcach przy ulicy Warszawskie

    Kielce

    • 500 000 zł cena
    • 1 702 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczegóły ogłoszenia • Typ oferty: na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela • Działka o powierzchni: 1702 m²...

  • Działka budowlana Budy Zosine gm. Jaktorów
    1 / 2
    Działka budowlana Budy Zosine gm. Jaktorów

    Budy Zosine

    • 180 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka w pięknej i cichej okolicy w otulinie lasku 3 km od Jaktorowa. Kwadratowa działka o powierzchni 1500m2 z WARUNKAMI ZABUDOWY na zabudowę jedno...

  • Działka budowlana Budy Zosine gm. Jaktorów
    Działka budowlana Budy Zosine gm. Jaktorów

    Budy Zosine

    • 185 000 zł cena
    • 1 543 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka w pięknej i cichej okolicy w otulinie lasku 3 km od Jaktorowa. Kwadratowa działka o powierzchni 1543m2 z WARUNKAMI ZABUDOWY na zabudowę jedno...

  • 1 / 2
    działka budowlana

    Kutno

    • 135 000 zł cena
    • 748 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki znajdujące się w strefie peryferyjnej miasta Kutna – ok. 2 km od centrum (obręb Grunwald – ul. Wasowskiego) o pow. 748 m2; 747 m2; 732 m2. Atrakcyjna lokalizacja,...

  • Działka grodzisko dolne grodzisko dolne

    Grodzisko Dolne

    • 85 000 zł cena
    • 4 720 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | GRODZISKO DOLNE - DZIAŁKA POD LASEM- 47,20 ARA Z WARUNKAMI ZABUDOWY DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY W GRODZISKU DOLNYM KLASA GRUNTU Lzr/RIVb,Lzr/RIVa,RIVb,RIVa WYMIARY 103...

  • Działka Raciborsko

    Raciborsko

    • 220 000 zł cena
    • 1 341 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna działki o powierzchni około 13,41 ara w malowniczej okolicy w miejscowości Raciborsko. Nieruchomość usytuowana jest wśród dużej ilości terenów zielonych or...

  • Hala produkcyjna ul. Przasnyska, Maków Mazowiecki

    Maków Mazowiecki » ul. Przasnyska

    • 299 000 zł cena
    • 11 995 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość z przeznaczeniem produkcyjnym oraz magazynowym istnieje możliwość adaptacji na inne cele. Hala na planie terenu oznaczana numerem 2. Wjazd na teren nieruchomości od ul...

  • Działka Stare Jabłonki

    Stare Jabłonki

    • 229 000 zł cena
    • 1 818 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BRESDOM NIERUCHOMOŚCI przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1818 m 2 , położoną w miejscowości Stare Jabłonki (gm. Ostróda). Dla danej działki obowiązuje plan za...

  • Działka rolno-budowlana w Kamieniu Kolonii.

    Kamień

    • 60 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano-rolna (nowa cena) o pow. 878 m2 z możliwością zabudowy zagrodowej objęta MPZP w m. Kamień Kolonia gm. Łaziska pow. opolski woj. lubelskie w chwili obecnej obsad...

  • Działka Koźmice Wielkie

    Koźmice Wielkie

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni około 12 arów w MPZP oznaczona jako tereny MN ( budownictwo jednorodzinne). Dojazd drogą gminną utwardzoną. Woda około 5 metrów od granicy działki. Prąd w dzi...

  • Działka 2640m2, Zagórze, gm. Halinów
    1 / 5
    Działka 2640m2, Zagórze, gm. Halinów

    Zagórze

    • 650 000 zł cena
    • 2 640 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2640m2 położona w miejscowości Zagórze przy ul. Echa Leśnego, gm. Halinów k/Warszawy. Działka posiada kształt regularny, płaski, zbliżony do...

  • Działka Nieborów
    1 / 2
    Działka Nieborów

    Nieborów

    • 1 267 500 zł cena
    • 16 900 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego : zabudowa mieszkaniowa wolnostojąca z dopuszczeniem zabudowy zespolonej. Wysokość budynków mieszkal...

  • Działka Izdebki

    Izdebki

    • 48 200 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży jedną z 8 działek budowlanych o łącznej powierzchni 1 ha, położone w miejscowości Izdebki, w powiecie brzozowskim. Prezentowana nieruchomość ma powierz...