• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 237)
  • Działka Strzyboga gm. Nowy Kawęczyn
    1 / 5
    Działka Strzyboga gm. Nowy Kawęczyn

    Strzyboga

    • 550 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana położona wśród zabudowy jednorodzinnej, w niedalekiej odległości od Skierniewic. Idealnie nadaje się do wybudowania ładnej rezydencji - po uzyskani...

  • Działka Gdańsk Jasień ul. Oliwkowa

    Gdańsk » ul. Oliwkowa

    • 1 049 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 1 060 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 990m2 MIESZKANIOWA Z MPZPMożliwość wybudowania budynku 1- lub 2-mieszkaniowego.LOKALIZACJA:Działka o numerze 191/22, znajduje się w dzielnicy Gdańsk Jasień w otoczeniu domó...

  • 1 / 3
    Działka Sułów

    Sułów

    • 450 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka mieszkaniowo - usługowa powierzchni 8000 m2 dojazd drogą asfaltową , prąd w ulicy, wodociąg 120 m Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w...

  • Działka Sarbsk ul.

    Sarbsk

    • 2 340 000 zł cena
    • 15 601 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15601 m2, stanowiąca odrębną własność.Teren jest płaski, nieogrodzony. Działka tworzy kształt ustawnego trapezu (prawie prostok...

  • Działka Szerzyny

    Szerzyny

    • 69 900 zł cena
    • 3 177 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Szerzyny, gm. Szerzyny, pow. tarnowski. Nieruchomość z pewnością zainteresuje niejednego nabywcę...

  • 1 / 3
    Działka Prabuty ul. Rypińska

    Prabuty » ul. Rypińska

    • 1 499 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa w Prabutach, blisko drogi wojewódzkiej nr. 521, która łączy miasta Iława oraz Kwidzyn.LOKALIZACJA: Prabuty to miasto w północn...

  • Działka Sobin ul. Myśliwska

    Sobin » ul. Myśliwska

    • 1 980 000 zł cena
    • 17 900 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Potencjał Przemysłowy 1,79 ha przy S3 - Strategiczna Działka P/U w Sobinie k. PolkowicW samym sercu Zagłębia Miedziowego, w strategicznej lokalizacji bezpośrednio przy Polkowicach,...

  • Działka rolna Wólka Łasiecka gm. Bolimów
    1 / 7
    Działka rolna Wólka Łasiecka gm. Bolimów

    Wólka Łasiecka

    • 2 600 000 zł cena
    • 261 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka rolna w okolicach Warszawy o powierzchni ponad 26,16 ha o kształcie nieregularnym. Działka rolna, niezagospodarowana i nieuprawiana - ale wykaszana. Położona przy dro...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W PIĘKNEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY -

    Kruszyna

    • 45 000 zł cena
    • 525 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W PIĘKNEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY - Zaledwie 25 minut od Częstochowy oraz 15 minut od Radomska. LOKALIZACJA I OTOCZENIE Działka posiada niezwykle...

  • Działka Sypniewo

    Sypniewo

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki w Sypniewie, gmina Margonin. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową przeznaczoną na działki budowlane. Działka gruntu wymaga podziału geodezyjnego według prefere...

  • Działka Cedry Małe ul. Polna

    Cedry Małe » ul. Polna

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    *** TYLKO U NAS!!! ***

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 12 950 000 zł cena
    • 30 100 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W Duchnowie blisko ul. Spacerowej mamy na sprzedaż bardzo dużą działkę przemysłowo-usługową. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzeni i oznaczona jest w t...

  • Działka Podjazy ul.

    Podjazy

    • 990 000 zł cena
    • 8 764 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Link do filmu: [url] sprzedaż działka Rolna - Rekreacyjna Nr 154/6 (Obręb 0006 Podjazy) powiat Kartuzy gmina Sulęczyno miejscowość Podjazy !!!JEŚLI JESTEŚ SPRAGNIONY :- ciszy- spok...

  • Łąka 1,45 ha w miejscowości Śniatycze gmina Komarów Osada.
    Łąka 1,45 ha w miejscowości Śniatycze gmina Komarów Osada.

    Śniatycze

    • 30 000 zł cena
    • 14 448 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Łąka w miejscowości Śniatycze gmina Komarów Osada. Cena: 30 000 zł (możliwa lekka negocjacja ceny) Powierzchnia fizyczna 1,45 ha Powierzchnia przeliczeniowa 1,02 ha Id dzia...

  • Działka przemysłowa Fałkowo gm. Łubowo Fałkowo, Fałkowo
    1 / 6
    Działka przemysłowa Fałkowo gm. Łubowo Fałkowo, Fałkowo

    Fałkowo

    • 699 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NOWA NIŻSZA CENA Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest teren o powierzchni 0,50ha, z przeznaczeniem pod aktywizację gospodarczą. Grunt położony w Fałkow...

  • Działka siedliskowa Sokule gm. Wiskitki
    Działka siedliskowa Sokule gm. Wiskitki

    Sokule

    • 496 400 zł cena
    • 4 964 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka siedliskowa o powierzchni 4964 m2. Piękna i spokojna okolica, w sąsiedztwie lasy oraz niezabudowane działki. Dobra komunikacja, blisko do węzła autostrady A2...

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna 6468 mkw. o szerokim wachlarzu do...

    Szpetal Górny

    • 899 000 zł cena
    • 6 468 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjną ofertę, która dotyczy sprzedaży działki inwestycyjnej, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową lub usługową. Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości...

  • Działka Kraków Kraków-Krowodrza, Kraków-Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 695 000 zł cena
    • 786 m2 powierzchnia
    • 885 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 786 m2 ( 7,86 ara) oznaczona w MPZP Kraków Pasternik jako tereny MN.27 - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza Podstawowe wskaźniki dla terenu...

  • Działka 3580 m2 w Kazimierzu Dolnym 4 km od rynku.

    Kazimierz Dolny

    • 950 000 zł cena
    • 3 580 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3580 m2 z pięknym widokiem w malowniczym terenie Kazimierza Dolnego (Jeziorszczyzna) 4 km od rynku głównego.Działka -powierzchnia 0,358 ha-kształt prosto...

  • Działka pod zabudowę w okolicy Gostynina
    1 / 3
    Działka pod zabudowę w okolicy Gostynina

    Gostynin

    • 29 500 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1088 m2, położoną w spokojnej okolicy, zaledwie 13 km od centrum Gostynina. Nieruchomość znajduje się w kompleksie z dojazdem asfaltowym...